DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Kredyt, leasing, ubezpieczenie - aktualne warunki kredytu na dustera

kris konin - 2014-03-02, 17:57
Temat postu: aktualne warunki kredytu na dustera
czy mamy na forum kogoś kto pracuje w salonie dacii? u mnie na wsi to raczej lipa żeby się coś dogadać i dowiedzieć, dotyczy to wszystkich salonów, większość znajomych którzy kupowali nowe auta robiło to gdzieś tam a nie w Koninie.

interesuje mnie zakup nowego dustera w wersji laurente, kolor biały - dajmy dla rozliczeń cenę 50 000 zł.

chciałbym wpłacić połowę kasy a resztę w kredycie na 4 lata.
interesuje mnie by być właścicielem auta w papierach więc mogę wpłacić więcej.

kiedyś to na stronie dacii liczyłem i mi rata wyszła ok 660 zł ale nie wiem czy to prawda jak się już zacznie działać

oczywiście może są ciekawsze cenowo rozwiązania bo ten kredyt na dzień dobry kosztuje 4000 zł za wniosek i jego ubezpieczenie? może taniej będzie zwykły kredyt w banku?

poradźcie proszę co jest najbardziej atrakcyjne ?

kilazz - 2014-03-06, 17:37

na stronie dacii w konfiguratorze auta w ostatnim kroku wyskakuje kalkulator kredytu..
gregory1976 - 2014-03-07, 09:45

Niestety kalkulator działa tak sobie, wg tego co udało mi się zweryfikować, to pokazuje prawidłowe oprocentowanie (zgodne z aktualnymi promocjami) i wysokość raty tylko dla 48 miesięcy. Dla pozostałych okresów kredytowania pokazuje oprocentowanie (i oblicza raty) zawyżone.
Co ciekawe problem występuje nie tylko na stronie Dacii, prawidłowe określenie oprocentowania i wysokości raty okazuje się nie lada wyzwaniem dla działów kredytów większości dealer-ów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group