DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Sandero Stepway 0.9TCe B/G., Chrzanów

gito - 2016-05-08, 20:49
Temat postu: Sandero Stepway 0.9TCe B/G., Chrzanów
Witam Wszystkich

W zeszłym tygodniu odebrałem swoje
Sandero Stepways Laurette 0.9TCe B/G.

Jak ktoś zainteresowany moimi wrażeniami, chętnie odpowiem

Józef - 2016-05-08, 20:52

Serdeczne witam sanderkowicza !
Marek1603 - 2016-05-08, 20:52

Witam w klubie.

Zadowolenia z autka.


Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556

Dar1962 - 2016-05-08, 21:45

;-)
arekkozuch - 2016-05-08, 22:46

:-)
zarek83 - 2016-05-09, 04:15

Cześć

Zadowolenia z autka.
Jak się sprawuje silniczek?

Marcinbzyk - 2016-05-09, 05:53

:-)
gito - 2016-05-10, 10:02

Z auta jestem zadowolony, zanim kupiłem dogłębnie przeczytałem to forum. Przejechałem się kilka razy w salonie obejrzałem auto w szerz i dłuż, i wymacałem wszystkie plastiki.
Dokładnie wiedziałem na co się piszę rozważyłem jego zalety i wady.

Codziennie dojeżdżam do pracy Chrzanów-Kraków ok 2x 50KM, już teraz zauważyłem poważne oszczędności. Mam nadzieje że po okresie docierania spalenie jeszcze spadnie.
Kumple się nabijają że kupiłem auto z silniczkiem o pojemności mniejszej od kartonu mleka,
dynamika silnika i przyspieszenia są całkiem niezłe na razie jestem zadowolony

Chociaż już tu na forum ktoś mnie straszy, że co roku będę musiał wydawać po 2K PLN na regulacje zaworów. Jeżeli ktoś wie jak to jest w przypadku 0.9 TCE fabrycznym gazem to proszę o informacje

Są też drobne rzeczy rzeczy które mogli by zrobić lepiej.
+Po pierwsze fotel Kierowcy mam 190cm wzrostu, a dla wyższej osoby jest mało wygodny, brakuje podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, przez to wysiedzenie na dłuższej trasie jest trudne - rozwiązałem problem przez kupienie nakładki na fortel.
+Otwieranie okien mógłby być w drzwiach- umieszczenie guzików na środku deski mało poręczne
+Podwójne kliknięcie w otwieranie okna mogłoby je otwierać lub zamykać do końca. Tak miałem w poprzednim aucie, bardzo wygodne na autostradzie jak musisz zapłacić za przejazd.
+Dodatkowe gniazdo zapalniczki z tyłu - żeby np dziecko mogło ładować tableta.
+Wyciszenie auta - przy szybkiej jeździe dźwięk opon i pędu powietrza jest dużo głośniejsze od samego silnika
+ nagłośnienie - fabryczne głośniki są straszne - przy mocniejszym kawałku rockowym stukają i pierdzą - już widziałem na forum porady jak je wymienić

Marek1603 - 2016-05-10, 10:36

Większość rzeczy można poprawić, dostosować do własnych potrzeb i za to też kochamy te autka.
gregorisan - 2016-05-10, 10:51

gito napisał/a:
+Po pierwsze fotel Kierowcy mam 190cm wzrostu, a dla wyższej osoby jest mało wygodny, brakuje podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, przez to wysiedzenie na dłuższej trasie jest trudne - rozwiązałem problem przez kupienie nakładki na fortel.

Mógłbyś rozwinąć temat - bo z chęcią sam bym się skusił na takie nakładki na fotel :) ?
gito napisał/a:
+ nagłośnienie - fabryczne głośniki są straszne - przy mocniejszym kawałku rockowym stukają i pierdzą - już widziałem na forum porady jak je wymienić

Aż takiej tragedii nie ma - np. przy Hollywood Undead ( mp3 320 kbps) da się słuchać bez zbytnich problemów ;-)

poszept - 2016-05-10, 12:17

Witam
Ajgor - 2016-05-10, 20:12

Cześć! :-D
Radości życzę!

gito - 2016-05-10, 21:13

jakiś czas temu kupiłem takie coś w biedronce za 30 kilka zł



http://www.motoautko.pl/p...nd-Confort.html

Teraz przełożyłem do Dacii. Zdecydowanie poprawia jakość siedzenia

Nie wiem czymu w tym sklepie to kosztuje z 2x tyle co ja dałem.
Wydaje mi się że lepiej poszukać taniej na aukcjach albo zaczekać na kolejną promocje Biedrony...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group