DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Na każdy temat - Drinkujecie przed jazdą?

Killer - 2021-03-13, 16:03
Temat postu: Drinkujecie przed jazdą?
:-D Drinkujecie przed jazdą bo ja w sezonie w...skim prawie zawsze. Po prostu lubię piwo i ono mi najlepiej gasi pragnienie i mnie nawet szklanka wystarczy.

Tutaj piszą że piwa do 0,5% alkoholu nie ma się co bać:
https://moto.pl/MotoPL/7,88389,26871457,piwa-do-0-5-proc-i-jazda-samochodem-jest-sie-czego-bac-alkomat.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink

Pozdrawiam :lol:

toka93 - 2021-03-13, 19:01

Ja to zawsze piję na odwagę przed drogą, bo teraz tyle pijaków za kierownicą :mrgreen:
EBmazur - 2021-03-13, 19:24

Piwo 0,0 czy 0,5 to nie piwo ( podobnie jak redlerki i inne kompoty ) - moje kubki smakowe ich nie tolerują .
dudu$ - 2021-03-13, 19:34

EBmazur napisał/a:
Piwo 0,0 czy 0,5 to nie piwo ( podobnie jak redlerki i inne kompoty ) - moje kubki smakowe ich nie tolerują .


masz racje to nie jest piwo tylko napój bezalkoholowy lub niskoalkoholowy . Czy komus smakuje czy nie to kwestia gustu. ja czasem lubię sobie wypić takiego radlera, zazwyczaj jest to w wakacje.

Puncu - 2021-03-13, 20:23

A ja nie pije :-P
pastp - 2021-03-13, 20:50

Myślę , że.teamat to żart. Świadome picie i siadanie za kierownicę jest.przestępstwem. Natomiast trzeba nagłaśniać, że.po wypiciu kielcha czy piwa, po.odczekani pewnego czasu można siadac za kółkiem. Nie może być tak, że wypillem kielicha przypominam sobie że jestem aute. A polej jeszcze bo i tak jak mnie złapią ...... . Myślę że z czasem do tego
dojdą. Model francuski by się przydał.... Już trzeba docenić.że.nie.musimy miec.dokumentów. Dla mnie to epokowy.postę. pamiętam czasy jak coś wyskoczylo z krzaków i daj mu 100zl bo nie mam .
Jak macie znajomego posla podajcie mu temat likwidacji tych corocznych przeglądów nowych aut z fabryczną instalacją gazową, dopuki trwa gwarancja.

Puncu - 2021-03-13, 20:52

pastp napisał/a:
Jak macie znajomego posla podajcie mu temat likwidacji tych corocznych przeglądów nowych aut z fabryczną instalacją gazową, dopuki trwa gwarancja.

Ale z gwarancji nie musisz korzystać a przegląd jest obowiązkowy.

pastp - 2021-03-13, 21:05

No to argument na + dla dilera. Jak nie zgłosisz się za 2lata na obowiązkowy przegqąd gwarancyjny to zawiadomi , jako uczciwa firma stosowne wladze, wczesniej informując klienta w karcie gwarancyjnej, że jak zrezygnuje z gwarancji to i tak zabuli na przeglądzie.


Dariwn zrobił podstawowy błąd szukając brakującego ogniwa wśród małp..,....

pastp - 2021-03-13, 21:14

Tego o Darwinie proszę nie brać do siebie, to ogóla dygresja :)
hak64 - 2021-03-13, 21:30

Na jednym z forów pojawił się taki temat:
Kierowanie samochodem po CBD
"od jakiegoś czasu wapuje ze znajomymi susz. Generalnie jest on w pełni legalny można go kupić w wielu sklepach natomiast zastanawia mnie jak to jest z testami. Czy ktoś z was został zatrzymany przez policję i robili mu test ?. Susz ma znikome ilości THC, ale czy tak niewielka ilość mimo, że nie uzależnia i nie powoduje reakcji psychoaktywnych pozwala na prowadzenie i nie zostanie wykryta przez policyjne testy ?"
Powiem tyle, mając na uwadze obecne przepisy i dopuszczalne normy (a w zasadzie ich brak), trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby siadać za kierownicę wiedząc, że THC potrafi odkładać się w organizmie i w przypadku kontroli z użyciem testera w dalszą drogę ruszymy wyłącznie pieszo...

Killer - 2021-03-13, 22:24

pastp napisał/a:

Dariwn zrobił podstawowy błąd szukając brakującego ogniwa wśród małp..,....


Bo nie czytał ze zrozumieniem bibli. Jesteśmy potomkami Adama i Kaina a oni po wyp... z Raju mogli tylko z małpami. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hak64 - 2021-03-14, 00:29

Killer napisał/a:


Bo nie czytał ze zrozumieniem bibli. Jesteśmy potomkami Adama i Kaina

Chyba też nie czytałeś, bo Adam z Kainem raczej nie mogli mieć dzieci...
Swoją drogą... Adam budzi się obolały z ciężkim kacem, obmacuje się po klacie i z przerażeniem woła:
- Boże gdzie są wszystkie moje żebra?
- A kto prosił wczoraj o dziewczynki?...

Killer - 2021-03-14, 09:12

hak64 napisał/a:
Killer napisał/a:


Bo nie czytał ze zrozumieniem bibli. Jesteśmy potomkami Adama i Kaina

Chyba też nie czytałeś, bo Adam z Kainem raczej nie mogli mieć dzieci...
Swoją drogą... Adam budzi się obolały z ciężkim kacem, obmacuje się po klacie i z przerażeniem woła:
- Boże gdzie są wszystkie moje żebra?
- A kto prosił wczoraj o dziewczynki?...


Chyba nie jesteś zawodowcem kl....
Kain to syn Adama i Ewy, również mieli Abla którego zabił Kain. Więc jak wychodzi? A. i K. puszczali się z małpami a E. z małpiszonami. :-/ :mrgreen: :lol:
No i Darwin to pominął i mamy "wspólnotę" z małpami, to też nasi przodkowie.

Killer - 2021-03-14, 09:54

EBmazur napisał/a:
Piwo 0,0 czy 0,5 to nie piwo ( podobnie jak redlerki i inne kompoty ) - moje kubki smakowe ich nie tolerują .


Z piw 0% najlepiej mi smakują Lech, Okocim, Żywiec. I te zabieram ze sobą na wycieczki jak jadę samochodem, natomiast pełne piję tylko w domu lub ale rzadko w piwiarni i nie deptam po pedałach a jeśli muszę się przemieścić/jechać to kom. miejska lub taxi.

Piwa, te damskie, dziecięce tzw. smakowite są do dupy i też nie toleruję.

Piwo to Król napoi i napój królów.
Pozdrawiam.

kapelusznik - 2021-03-14, 14:42

Cytat:
Piwo to Król napoi i napój królów.
i dlatego delekyujesz się koncernowymi sikaczami?

Poza koncernami jest cudowny świat smacznych piw, także bezalkoholowych i niskoalkoholowych.

Killer - 2021-03-14, 14:57

kapelusznik napisał/a:
Cytat:
Piwo to Król napoi i napój królów.
i dlatego delekyujesz się koncernowymi sikaczami?


Onanizuję się tylko tymi co znam od dziecięcych lat a tych nowych "farm" tyle już powstało że nie mam zamiaru za tym latać, chyba że coś przypadkiem wpadnie mi w ręce. :-P

EBmazur - 2021-03-14, 20:25

Cytat:
Poza koncernami jest cudowny świat smacznych piw, także bezalkoholowych i niskoalkoholowych.


Lubię kupować i smakować "niskonakładowe " piwa - ale od czasu , jak na takim "rzemieślniczym " wyrobie znalazłem napis informujący , że producentem była jedna z największych firm w Polsce , zawsze czytam etykiety . I kiedyż znalazłem czeskie piwo produkowane w dużym polskim browarze .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group