DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Schemat

alus156 - 2026-06-17, 14:54
Temat postu: Schemat
Dzień dobry - mam prośbę - czy ktos z Was mógłby poratować mnie schematem wiązki do sandero II 2013 1.2? Padła mi klima i juz opadają ręcę, nie dochodzi prąd do kompresora, elektryk potrzebuje wiązke... z góry bardzo wam dziękuje za pomoc

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group