| |
DACIA Klub Polska Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII |
 |
Dział techniczny - Schemat
alus156 - 2026-06-17, 14:54 Temat postu: Schemat Dzień dobry - mam prośbę - czy ktos z Was mógłby poratować mnie schematem wiązki do sandero II 2013 1.2? Padła mi klima i juz opadają ręcę, nie dochodzi prąd do kompresora, elektryk potrzebuje wiązke... z góry bardzo wam dziękuje za pomoc
|
|