| |
DACIA Klub Polska Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII |
 |
Dział techniczny - Stukanie,drgania na wolnych obrotach
carlus - 2026-06-17, 17:56 Temat postu: Stukanie,drgania na wolnych obrotach Od paru dni pojawiły się stuki,drgania na wolnych obrotach od strony pasażera dochodzące z okolicy podszybia.Krew mnie już zalewa wszystko już sprawdziłem pod maską i luzów nie ma.Jedynie odbój maski jakoś dziwnie luźny był to go usztywniłem i zero poprawy.Swoją drogą te odboje mają być takie luźne czy tylko u mnie tak latają? Jak otworzę maskę na odpalonym silniku to od strony silnika nic nie słychać.
Kauris - 2026-06-17, 21:44
W takich chwilach przypomina mi się jak dwa razy rwałem radio i układałem wiązki, bo mi coś stukało na 100% z tamtych okolic, a okazało się, że buteleczka z zapachem obijała się o lusterko...
|
|