| |
DACIA Klub Polska Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII |
 |
Powitania - Witam Was serdecznie ;)
santa13 - 2026-06-21, 20:31 Temat postu: Witam Was serdecznie ;) Siema!
Pioter z Rudy Śląskiej wita. Jestem posiadaczem Dacii Sandero Stepway 2 w wersji TCe 0.9 więc dysponuję potężną rakietą ;) Niebieska i dwa żółte paski jakby co pałętające się po Śląsku. Spisuje się całkiem dobrze, nie narzekam. Pali mało, zazwyczaj 5L w lato i 6 w zimie. Jeździ zwinnie, choć przełożenia biegów można by jednak podnieść, bo jedynka tylko do ruszania niestety, a samo wozidełko rozpędza się do astronomicznych niecałych 170km/h ;) Silnik mały to pewnie dlatego, ale najważniejsze, że jeździ i tfu tfu mechanika odwiedzam rzadko. Dbam o wszelkie pierdoły takie jak wymiana oleju, filtry, nauczyłem się na pierwszym wozidełku Nissan Sunny B12/N13 Coupe 1.6, który dożył ćwierćwiecza i poszedł na żyletki już sporo czasu temu.
Pozdrawiam Was serdecznie ;)
Marek1603 - Wczoraj 7:59
Witam.
Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.
Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum.
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556
|
|