DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Witam Was serdecznie ;)

santa13 - 2026-06-21, 20:31
Temat postu: Witam Was serdecznie ;)
Siema!
Pioter z Rudy Śląskiej wita. Jestem posiadaczem Dacii Sandero Stepway 2 w wersji TCe 0.9 więc dysponuję potężną rakietą ;) Niebieska i dwa żółte paski jakby co pałętające się po Śląsku. Spisuje się całkiem dobrze, nie narzekam. Pali mało, zazwyczaj 5L w lato i 6 w zimie. Jeździ zwinnie, choć przełożenia biegów można by jednak podnieść, bo jedynka tylko do ruszania niestety, a samo wozidełko rozpędza się do astronomicznych niecałych 170km/h ;) Silnik mały to pewnie dlatego, ale najważniejsze, że jeździ i tfu tfu mechanika odwiedzam rzadko. Dbam o wszelkie pierdoły takie jak wymiana oleju, filtry, nauczyłem się na pierwszym wozidełku Nissan Sunny B12/N13 Coupe 1.6, który dożył ćwierćwiecza i poszedł na żyletki już sporo czasu temu.

Pozdrawiam Was serdecznie ;)

Marek1603 - Wczoraj 7:59

Witam.

Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.

Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group