DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - Jadę zamawiać DD. Za chwilę.

project2010 - 2011-11-19, 10:31
Temat postu: Jadę zamawiać DD. Za chwilę.
... roczną, z przebiegiem 10000, za 40000 to zabiję.

:lol: :lol: :lol:

A na poważnie - długo polowałem na używaną, mając nadzieję, że komuś się po roku przestanie podobać... Ale niestety, tylko dealerzy wyprzedawali auta testowe, a takie to mi nie bardzo się podobają.

Trzymajcie kciuki za moje marne zdolności negocjacyjne! :)

TD Pedro - 2011-11-19, 13:24

project2010 napisał/a:
Trzymajcie kciuki

3mam... :mrgreen:

Zdzicho - 2011-11-20, 02:22

Kciuki kcuikami ale jak tam "interesa poszli Panie'?
project2010 - 2011-11-20, 10:19

Dzięki TD Pedro za kciuki, zadziałały!
W sumie dostałem wszystko, czego chciałem/spodziewałem się, dopłacając do kwoty bazowej mojej konfiguracji rozsądną kwotę 2000 zł. Za te kwotę otrzymałem: autoalarm, dywaniki, nakładki na nadkola, podłokietnik z montażem, chlapacze, kuwetę do bagażnika oraz montaż radia i głośników. Nie wiem, jak wynik moich negocjacji plasuje się w porównaniu do osiągnięć innych klubowiczów, ja tam jestem bardzo zadowolony. :)

qwerty - 2011-11-20, 10:50

To, proszę, uaktualnij dane w profilu... ;-)

Gratulacje. ;-)

yorki_man - 2011-12-01, 11:17

Wow - niezłe negocjacje, jestem pod wrażeniem. Sam byłem w dwóch miejscach ale tak dobrze mi nie poszło - w którym salonie tak dobrze negocjowałeś jeżeli to nie tajemnica :)
project2010 - 2011-12-02, 15:44

yorki_man napisał/a:
(...) w którym salonie tak dobrze negocjowałeś jeżeli to nie tajemnica :)


Nie wiem, jakie są tu zasady dotyczące (krypto)reklamy, zatem odpowiedziałem wiadomością prywatną.

Domel2250 - 2012-01-16, 10:47

Po chłodnej kalkulacji, oraz pojawieniu się w puli na samochód nowej dodatkowej kwoty, jestem baardzo bliski zakupu Dustera. Wersja 2x4 Ambience, benzyna + klima + radio (nie to fabryczne, tylko pionieer z 4-ma głośnikami, ale montowane u dealera za 700 pln-liczę, że dostanę to do dywanikow :-P , światełka przeciwmgielne, mam już obiecane :mrgreen: ). Zastanawia mnie sprawa osłon nadkoli na błotnikach, te plastykowe nakładki, które mają ochraniać przed drzwiami na parkingach. poza progiem, jest to najbardziej wystająca część auta. Szukam opini, czy warto, czy to się sprawdza, czy się nie odklejają, może lepiej kupić na jakimś allegro, bo taniej i tak samo trzymają lunb nawet lepiej. Jakie macie doświadczenia. A i przy takiej wersji i zakupie za gotówkę jest jeszcze duże pole do manewru z negocjacją gratisów z akcesoriami, jakie macie doświadczenia? Wiem, że na upust cenowy szans nie ma, bo to już 2012 rocznik, przeciwmgielne i dywaniki już mam zaklepane po wstępnych rozmowach myślę, że radio też da radę, ale czy jest wogóle realna szansa na więcej dodatków? Jakie są wasze doświadczenia (poza tymi już opisanymi w tym wątku)?
laisar - 2012-01-16, 11:16

Dyskusja o nakładkach: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=4025

O listwach drzwiowych: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2361

O negocjacjach: np http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=66


Bardzo, bardzo proszę nie wrzucać różnych tematów do jednego postu... ):

Domel2250 - 2012-01-16, 15:57

Sorki za ronbienie balaganu. :-? . Ale jakoś nie namierzyłem tych tematów (zbyt mocno się zapętliłem w dziale zakup :-P ), dzięki za linki :-) . Przyczytane, pomogly-zwłaszcza te o listwach :-) .
Nastepnym razem będę uważniej szukał, no i zamiszczal kilka postów w odpowiednich miejscach :-)
Pozdrawiam,


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group