DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - milion odsłon na Forum

TD Pedro - 2012-11-24, 20:52
Temat postu: milion odsłon na Forum
jakoś tak niepostrzeżenie :-P nasze Forum odsłonięto ponad milion razy :-) ...
gratulacje dla pomysłodawcy/ów utworzenia DKP oraz dla całej "forumowej władzy" - adminów, modów... zarówno obecnych jak też byłych... tak trzymać :-)

mud maX - 2012-11-24, 21:54

Gratulacje!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

malygabrys - 2012-11-25, 11:04

znaczy - czas na małą bibę :lol: :mrgreen: :lol:
monopios - 2012-11-25, 20:40

TD Pedro napisał/a:
gratulacje dla pomysłodawcy/ów utworzenia DKP oraz dla całej "forumowej władzy" - adminów, modów... zarówno obecnych jak też byłych... tak trzymać :-)

Zapomniałeś dodać do tego grona forumowiczów, np: takich jak Ty TD Pedro, bo bez nich całe forum było by nic niewarte. Dołączam się do tych gratulacji, nie zapominając o wszystkich towarzyszach. ;-)

TD Pedro - 2012-11-25, 21:25

kol. monopios (Piotrze) bez przesady, ja jestem tylko szarym klubowiczem z niedługim stażem klubowym i z niewielką (w stosunku do innych) wiedzą techniczną ale lubię to Forum z uwagi na przyjazną atmosferę i bezinteresowną życzliwość ... a "jubileuszowa" ilość odsłon to potwierdza :-)
monopios - 2012-11-26, 22:21

Słowa te kierowałem do wszystkich udzielających się userów na tym forum. A kolegę podałem jako przykład, ponieważ użyłem Twojego cytatu, ale oczywiście swój wkład też posiadasz na wygląd tego forum, zresztą jak wielu innych forumowiczów. ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group