DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Obramowania ozdobne halogenów Duster

gustlik - 2013-11-20, 19:37
Temat postu: Obramowania ozdobne halogenów Duster
Pojawiły się w ASO dosyć ciekawe ramki do zamontowania wokół halogenów przednich w Dusterze.
Zdecydowałem się na zakup.
Koszt 165.00 PLN za komplet.
Montaż banalny na taśmie dwustronnie klejącej 3M.
Myślę, że na mojej czarnej drakulce łącznie z pakietem Look będzie to nieźle wyglądać.
Jak zamontuję, to oczywiście wrzucę zdjęcia.

Dominus - 2013-11-20, 19:55

Te obramowania jak widzę są plastikowe takiego samego koloru jak właśnie elementy Looka. Tak?
gustlik - 2013-11-20, 20:16

Tak,
zdjęcia tego nie oddają, ale kolor w rzeczywistości jest zbliżony do srebrnych dodatków z pakietu Look. Jest nieco ciemniejszy.
Ramki są fabrycznie polakierowane na wysoki połysk, nie są "matowe".
Przymierzałem, pasują idealnie w dusterowe wnęki z halogenami.
Po przymiarce stwierdzam, że różnicy w kolorach nie widać, ponieważ ramki nie mają bezpośredniej styczności z innymi dodatkami pakietu Look.

gustlik - 2013-11-30, 20:42

Montaż zakończony. Wspomagałem się opalarką, ponieważ odpowiednia temperatura podczas montażu wg. instrukcji to powyżej 21 stopni.
Efekt na czarnej Drakuli z pakietem Look kapitalny.

Dominus - 2013-11-30, 20:53

No wygląda ładnie. Widziałem takie obramowania też tylko chromowane
gustlik - 2013-11-30, 20:57

Też widziałem na niemieckim e-bay. Jakaś włoska produkcja.
Jak dla mnie zbyt "błyszczące". Te oryginalne, które zamontowałem naprawdę wg. mnie wyglądają naprawdę dobrze.

mariush_78 - 2013-12-03, 11:52

U siebie też założyłem i mogę potwierdzić - nakładki prezentują się bardzo okazale.
Z racji tego że są montowane na taśmie 3M posmarowałem je dodatkowo sikaflexem, tym co do nakładek na nadkola - żeby nie odpadły.

Auto po przejechaniu przez przebudowę drogi 933 w mokry dzień - stąd jego stan :) Żeby nie było niedomówień nakładki kleiłem jak był czysty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group