DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - BIAŁYSTOK - Motozbyt serwis i salon renault dacia

waldek72 - 2014-04-06, 10:38
Temat postu: BIAŁYSTOK - Motozbyt serwis i salon renault dacia
mam pytanko, jakie są wasze wrażenia z serwisowania tam swoich daciek. moje pierwsze wrażenia są bardzo mieszane. oprócz pana mirka słynnego już mechanika obawiam się że to są tylko wymieniacze.
bomek - 2014-08-29, 10:23

mam podobne, ale jaki mamy wybór - Łukasik w Ełku to 100 km
orzeszek2 - 2015-06-19, 07:56
Temat postu: Re: BIAŁYSTOK - Motozbyt serwis i salon renault dacia
waldek72 napisał/a:
mam pytanko, jakie są wasze wrażenia z serwisowania tam swoich daciek. moje pierwsze wrażenia są bardzo mieszane. oprócz pana mirka słynnego już mechanika obawiam się że to są tylko wymieniacze.


Mi też jest trudno powiedzieć bo kilka razy się umawiałem, ale słysząc ceny usług i produktów to nigdy nie przyjechałem, a wymieniłem gdzie indziej. Raz tylko po promocji napełniłem i wyczyściłem klimatyzację. Napełnić to napełnili, ale z kurzu to chyba nie wyczyścili bo kratki nawiewnika były całe w kurzu. Poprzedni salon Ambrorzego zachowywał się podobnie.

waldek72 - 2015-06-20, 11:13

jednym słowem tylko gwarancja nas tam trzyma
orzeszek2 - 2015-06-23, 11:14

waldek72 napisał/a:
jednym słowem tylko gwarancja nas tam trzyma

Czyja wiem od czasu do czasu trzeba przyjechać. Szczególnie jak mają promocje. takie jak te http://www.dacia.pl/serwi...ontrola-letnia/

Satyr - 2018-06-13, 21:32

Powiem tak, salon rewelacja, szybciutko, fachowo bardzo polecam Pana Jar... a co Mu bede reklame robil ;)
Serwis... a wypije sobie piwko wtedy mi przejdzie zlosc...

robercik - 2021-03-03, 18:19

Ja raczej uważam Motozbyt za bardzo zły serwis. Nic, co zostało zgłoszone nie zostało wykonane. Przykładami mogę sypać jak z rękawa. Cała przygoda z Motozbytem zakończyła się rozpięta opaską na wężu od chłodnicy. Poważna awaria silnika. Panowie z serwisu, którzy jako jedyni działali w tym rejonie nic nie wiedzą.. Silnik był przez nich wyciągany, blacha montowana itd Koszty zwalono na mnie. Miał tak ktoś? Lipa niesamowita. A trzeba powiedzieć że mam dokupioną drugą gwarancję. Mijać Panowie szerokim łukiem. Dla zdrowia psychicznego. Mijać!
Gagman - 2021-11-27, 17:37

bomek napisał/a:
mam podobne, ale jaki mamy wybór - Łukasik w Ełku to 100 km


100km to jest jakaś straszna odległość, pytanie czy serwis w Ełku jest warty tego żeby tam jechać? Jakieś doświadczenia?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group