DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - KOSZALIN - Dubnicki

wladek - 2015-02-13, 17:43
Temat postu: KOSZALIN - Dubnicki
Witam. Z przyjemnością na forum chciałbym pochwalić salon Dacia - Dubnicki Koszalin. W sobotę 7 lutego pojechałem do nich z powodu odrywającej się tablicy rejestracyjnej. Obsłużono mnie w ciągu 20 minut. Zamontowano nową plastikową podkładkę z numerem rejestracyjnym i to całkowicie za darmo. Z tego widać, że są jeszcze salony które szanują stałych klientów. Serdeczne dzięki.
dacia - 2015-03-20, 20:00

ma ktoś jeszcze informacje na temat tego serwisu ?
d3mol3k - 2015-03-20, 21:37

To jest ten salon niedaleko cmentarza (po jego drugiej stronie)?
Jeśli tak to swego czasu (kilka lat wstecz) kiedy w Szczecinie zamknięto salon renault Tor-Terlecki miałem przyjemność wybrać się do Koszalina renault trafficiem na przegląd gwarancyjny. Przegląd miał trwać 3 godzinki. Autko odebrałem godzinę po zamknięciu salonu umyte sprawdzone wyczyszczone. Podczas oczekiwania na samochód zwiedziłem trochę Koszalina ;) i poznałem dogłębnie dacię logan sedan. Mam nawet jej katalog :) do dziś.

Ocena salonu dla tamtego okresu - dobra.

Tak to ten salon :-)

eplus - 2015-03-21, 13:30

Podkładka pod rejestracje to darmowa reklama dla salonu. Dla kierowcy też, bo lepiej mieć na podkładce "Renault Szczecin" niż "Autohaus Turkce Gorlitz". :lol:
dacia - 2015-04-16, 20:55

Sprawdzam ten serwis. Jak narazie podchodzą do napraw sumiennie .
BoloSr - 2015-04-17, 06:48

Zgadzam sie :)
dacia - 2018-01-27, 23:07

Długo zastanawiałem się na wydaniem opinie,ale czar prysł po telefonie po kod do radia oczywiście ,które mi zmieniali i oczywiście go nie dali. Koszt 150zł ,oczywiście wyśmiałem tych panów i 0zł chciałem im zapłacić. Siwy gość na recepcji to ściemniacz nie z tej ziemi, tworzy historie na poczekaniu, jak odbiera telefon to proszę kogoś kompetentnego a nie fantastę. Ogólnie do zmiany olei,świec,filtrów są ok bo tu nie trzeba mieć szkoły, co do cen się nie wypowiadam, bo nie szukałem w okolicy. Naprawy gwarancyjne robią,ale trzeba na kilka dni furę zostawić bo zawsze jest problem jakiś . Samochód zastępczy płatny, ponoć to norma...... Najzabawniejszą rzecz jaką robili to ustawienie geometrii belki tył.Mam wpis o takiej treści , jak pokazałem to zaprzyjaźnionemu serwisantowi z innej sieci to uśmiał się po pachy bo belki tylnej się nie reguluje(ponoć). Ktoś za to zapłacił :) mnie to rybka bo to nie byłem ja tylko sieć dacii. Ogólnie jak ktoś potrzebuje pieczątki do gwarancji to chyba jest zmuszony. Do napraw typowo specjalistycznych to ja bym im nic nie zlecił ....sorry poprawcie kontakt z klientem bo moje odczucie jest takie,że jesteście czarodzieje i jak ktoś jest troszkę kumaty to już jest zły.
dacia - 2020-11-14, 21:39

Coś się poprawiło w tym serwisie. Jakiś czas temu wpadłem przejazdem do nich na serwis i firma ,,obrócona" w stronę klienta. Może korzystają z tego forum i wyciągają wnioski :)
sasio - 2020-11-25, 14:11

Dla mnie ten serwis to czysta patologia - brak wymiany filtra pomimo że za niego zapłaciłem.
Naprawy gwarancyjne to czyste zło połamana podsufitka, wróżenie z fusów co się stało z okleiną na słupku (ptak narobił na placu dealera), przedłużanie w nieskończoność naprawy aby zniechęcić klienta, jakieś dodatkowe wizyty(oględziny) aby naprawić co zepsuli, zły dobór części (podsufitka z dziurami na lampki), brak zastępczego auta pomimo że uszkodzenie z winy serwisu a wszystko 70km od miejsca zamieszkania.

Wisienka na torcie to prawie że płacz kierownika serwisu że on nie ma kim robić, obawy że jego pracownicy nie są tego w stanie prawidłowo założyć i tak dalej. Odebrałem auto z uszkodzonymi plastikami „bo wie Pan raz zdjęty plastik nie będzie tak dolegał”.

Po odbiorze pierwsze co zrobiłem to pojechałem do teścia i rozebraliśmy jeszcze raz podsufitkę i wszelakie osłony ujawniając obraz zniszczeń - połamane mocowania, dociskane na siłę itd.

Dla chętnych mogę powrzucać trochę fotek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group