DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Znikające oświetlenie panelu sterowania

franek1969 - 2015-05-01, 11:37
Temat postu: Znikające oświetlenie panelu sterowania
Witam, posiadaczem Daćki jestem od roku i ogólnie można powiedzieć że jest ok, szczególnie że bagażnik mieści 2 osoby na leżąco :D ale do rzeczy. ostatnio padł mi siłownik zamka centralnego z jednej strony, dzisiaj wziąłem się za to i wymieniłem na uniwersalny (nowy). Ale za do centralny działa z każdej strony :))
Mam jeszcze drugi problem, od dłuższego czasu podświetlenie panelu sterującego czasami znika, wyczytałem na forum "puknij w panel" hehe no tak robię tak od początku ale przy przełączaniu czegokolwiek pokrętłami podświetlenie zaraz znika. Więc i dzisiaj wziąłem się za panel, ściągnąłem panel, odkręciłem 2 śrubki, odłączyłem wszystkie kostki, "odkurzyłem" je przy okazji, chciałem wyciągnąć cały wewnętrzny panel żeby dostać się do środka ale trzyma się na dwóch drutach (nawiewowych) więc stwierdziłem że już dalej nie idę bo zaraz coś przekombinuje. ale może ktoś się spotkał z takim problemem ze oświetlenie czasami jest a czasami nie i zawsze działa po puknięciu? czy to wina całego panelu, czy tylko żarówek, a może samych kostek i wystarczy psiknąć kontakt sprayem? dzieki za pomoc

Marek1603 - 2015-05-01, 12:10

Na forum jest o przepalonych żarówkach nawiewu i przycisków, które można spokojnie wymienić.
laisar - 2015-05-01, 12:23

http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1344
franek1969 - 2015-05-01, 17:45

Marek1603 napisał/a:
Na forum jest o przepalonych żarówkach nawiewu i przycisków, które można spokojnie wymienić.


no ok rozumiem i czytalem te wszyetkie posty ale ja nie mam przepalonych zarowek bo swieca jak pukne w panel :/ styki czy może poprostu daćki tak mają ;)

poza tym pod tym linkiem nie wiadć zdjęc :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group