DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Kredyt, leasing, ubezpieczenie - Dacia Assistance - można polegać?

ejayy - 2015-07-21, 19:04
Temat postu: Dacia Assistance - można polegać?
Niebawem czeka mnie dłuższa podróż w Sandero - do Szwajcarii i z powrotem, pęknie około 2200 km. Zastanawiam się nad wykupieniem jakiegoś ekspresowego assistance na tę okazję (max na 7 dni), ale zauważyłem, że mojej Dacce z okazji pęknięcia roczku przysługuje jeszcze Assistance producenta.

Czy ktoś miał okazję z tego korzystać i jest w stanie doradzić, czy w razie jakiejś drobnej/poważnej awarii serwis sprawuje się bez zarzutu? Czy lepiej wykupić osobne Assistance u jakiegoś ubezpieczyciela?

Ajgor - 2015-07-21, 19:13

Przeczytaj dokładnie warunki w umowie, a dla pewności zadzwoń do biura obsługi klienta, tam udzielą Ci wyczerpujących informacji, tylko nie zapomnij powiedzieć przez jakie kraje będziesz jechać, i czy w nich obowiązują warunki assistance.
piku - 2015-08-27, 21:43
Temat postu: Re: Dacia Assistance - można polegać?
ejayy napisał/a:
zauważyłem, że mojej Dacce z okazji pęknięcia roczku przysługuje jeszcze Assistance producenta. Czy ktoś miał okazję z tego korzystać i jest w stanie doradzić, czy w razie jakiejś drobnej/poważnej awarii serwis sprawuje się bez zarzutu? Czy lepiej wykupić osobne Assistance u jakiegoś ubezpieczyciela?


Lepiej wykupić dobre assistance (a nie masz przy okazji AC?). Do Dacii się nawet nie dodzwonisz.

maciek - 2015-08-28, 11:48

Przeczytaj dokładnie umowę, przeważnie jest tyle wykluczeń i ukrytych znaczeń że się czasem można bardzo zdziwić. Udaj się do dobrego brokera, może coś doradzą ;-)
nita - 2015-08-30, 08:23

Ja korzystałem z assistansu Daci , z tym , że w Polsce . Laweta była za 30 min.
piku - 2015-08-30, 14:24

nita napisał/a:
Ja korzystałem z assistansu Daci , z tym , że w Polsce . Laweta była za 30 min.

W jaki dzień tygodnia i o jakiej godzinie udało Ci się tam dodzwonić? Pod jaki numer?
Mi usługa assistance była potrzebna w piątek wieczorem (ok. g. 21). Wykorzystałem telefon (stacjonarny) z nalepki na aucie. Nikt nie odbierał.

nita - 2015-08-30, 14:36

30 kwietnia w czwartek przed długim weekendem koło 8 rano . Nr z naklejki nie pamiętam czy stacjonarny .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group