DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Gdzie jest lista ignorowanych użytkowników?

Scyzor - 2015-09-18, 14:48
Temat postu: Gdzie jest lista ignorowanych użytkowników?
Przez przypadek zamiast "Cytuj" kliknąłem sobie przy poście jednego z Was przycisk "Ignoruj". I teraz za cholerę nie mogę znaleźć gdzie jest lista ignorowanych, żeby tę omyłkę naprawić...
Ktoś podpowie?

bebe - 2015-09-18, 14:56
Temat postu: Re: Gdzie jest lista ignorowanych użytkowników?
Scyzor napisał/a:
Ktoś podpowie?

Ja! Ja! Mogę ja? :D

Lista ignorowanych jest pod tym linkiem: http://www.daciaklub.pl/forum/ignore.php

Przy czym faktycznie znalezienie go jest nietrywialne. :) Nie znalazłem nigdzie linka bezpośrednio, pojawia się on na stronie wyświetlanej po naciśnięciu przycisku "ignoruj", tyle że strona ta ma refresh i znika po chwili.

Edit: znalazłem, gdzie na stałe wyświetla się link do listy ignorowanych - otóż wyświetla się on w miejscu postów ignorowanego użytkownika. Ot i cała historyja. :)

Ajgor - 2015-09-18, 21:26

A ja głupi, zamiast zapytać na forum, to trzy dni kombinowałem jak to zmienić, i czy czasem osoba którą tak potraktowałem (na tablecie w trakcie przewijania prawym kciukiem, zanim to opanowałem to połowa forum była w ignorowanych :mrgreen: )
nie dowie się i czy nie obrazi się :-D

Scyzor - 2015-09-21, 12:44
Temat postu: Re: Gdzie jest lista ignorowanych użytkowników?
bebe napisał/a:
Scyzor napisał/a:
Ktoś podpowie?

Ja! Ja! Mogę ja? :D

Bóg Ci zapłać, dobry człowieku! :)

ASH_85PL - 2019-10-05, 15:05
Temat postu: Przypadkowe dodanie do zignorowanych
Właśnie chciałem kogoś zacytować na forum i przypadkiem kliknąłem ikonkę obok i dodałem go do ignorowanych użytkowników. Nie pamiętam nicka tego użytkownika, nie mogę go "odignorować" nigdzie w opcjach (a przynajmniej nie znalazłem jak). Pomoże ktoś :-| ?
ASH_85PL - 2019-10-05, 15:09

Nie ma jak samemu sobie odpowiadać :mrgreen: . Już ogarnąłem. Trzeba znaleźć ten post, który chciało się zacytować i tam jest link do listy ignorowanych. Reszta intuicyjna. Temat do zamknięcia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group