DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dealerzy, warsztaty i sklepy - Najlepszy salon Dacii w Polsce.

route2000 - 2016-02-09, 11:10
Temat postu: Najlepszy salon Dacii w Polsce.
Nic ... tylko to przeczytać. ;-)
jas_pik - 2016-02-09, 11:30

Podejrzewam że Twoje zdanie sie różni od Auto Świata ?
Najciekawsze jest to że dla tego niemieckiego tabloida ogłoszenie wyników w lipcu danego roku określa że ich ocena dotyczyła całego roku.

jan ostrzyca - 2016-02-09, 11:37

Ejże...
Wszystko się zgadza, bo to ocena SALONU a nie ASO.
Jeśli chodzi o handlowców to pełna zgoda.

Lza - 2016-02-09, 11:56

Tak, spróbujcie umówić się na jazdę próbną w daci/renault. Grand scenica nie ma nigdzie w promieniu 100km od Krakowa. Lodgy zresztą prawdopodobnie też.
laisar - 2016-02-09, 15:08

Lza napisał/a:
spróbujcie umówić się na jazdę próbną w daci/renault

Kiedyś działało http://www.renault.pl/jazda-probna.html - nawet jeśli w pobliskim salonie nie było danego modelu natychmiast, to albo odpowiadali, gdzie jest najbliżej, albo kiedy będzie lub nawet sprowadzali. Choć terminy bywały czasem i miesięczne, więc to opcja nie dla śpieszących się...

Ale dokładnie tak samo było u konkurencji - nigdy się nie spotkałem, żeby wszędzie były wszystkie modele. Pisałem już o 7-os. doblo, jednak identycznie było u PSA (7-os. berlingo/partner) czy VW (7-os. caddy maxi) - a o możliwość choćby obejrzenia transita customa dobijałem się pół roku, zanim sobie odpuściłem (a co dopiero mówić o jeździe próbnej).

eplus - 2016-02-09, 15:42

Jak ja kupowałem Dustera, to kliknąłem "umów się na jazdę próbną" - odzewu nie było...
Kubuch - 2016-02-09, 21:30

Ja jak kupowałem Dustera to po prostu pojechałem niezapowiedziany do salonu i od ręki się przejechaliśmy. Drugi raz się umówiłem bo chciałem pojechać do domu wpasować się do garażu i też problemu nie było. Sprzedawca zaakceptował pierwszy podany termin. Minusem jest to, że jazda w obecności pracownika salonu. Skoda, Ford, Opel i Nissan pozwoliły na samodzielną przejażdżkę :)
ken-wawa - 2016-08-01, 20:15

Jak ja zaliczalem jazde probna Dusterem to po prostu wladowalem sie do salonu i sprzedawca od razu byl chetny na przejazdzke. :D Co prawda pozniej bylem troche nie w porzadku, bo zamowilem Dustera w innym salonie. A pozniej.... Duster zaliczyl koszmarne opoznienie i z niego zrezygnowalem.... (stali bywalcy znaja historie).

Swoja droga czy przy jazdach probnych podajecie wszystkie dane - w moim przypadku do tej pory wystarczalo imie i nazwisko i numer telefonu.

route2000 - 2016-08-02, 07:54

Do tego jeszcze podaje nr prawa jazdy.
maciek - 2016-08-02, 09:10

Lza napisał/a:
Tak, spróbujcie umówić się na jazdę próbną w daci/renault. Grand scenica nie ma nigdzie w promieniu 100km od Krakowa. Lodgy zresztą prawdopodobnie też.


jest problem bo Grand Scenic schodzi z oferty. Ale jak się popsuł pewien samochód nie będę wymieniał modelu i marki ale klasa D, to z Assistansa dostałem Grand Scenica z wypożyczalni Avis - więc jak Ci się nie uda przez Renault to tam mają parę nówek w wersji Limited ;-)

Marckok - 2017-01-11, 23:21

Lza napisał/a:
Tak, spróbujcie umówić się na jazdę próbną w daci/renault. Grand scenica nie ma nigdzie w promieniu 100km od Krakowa. Lodgy zresztą prawdopodobnie też.


u obu dealerów Dacii we Wrocławiu nie ma Logana MCV do jazdy próbnej; będąc ostatnio gościnnie w Gdańsku (jestem tam co weekend) zajrzałem do miejscowego salonu Dacii Zdunek: w ramach jazdy próbnej Loganem MCV zaproponowali mi jazdę...Sandero :lol:

ale i tak mam wielkie uznanie dla Salonu Nawrot z Długołęki: współpracuję z nimi od 8 lat, kupiłem od nich 4 samochody (Logan MCV I, Lodgy, Kangoo I i Trafic) i choć wiem że mają klientów większych i bardziej "flotowych" to potrafią docenić moją "wierność": dostawałem do testowania auto na cały weekend lub co najmniej jeden dzień, a pan Marcin z działu handlowego ma stalowe nerwy biorąc pod uwagę moją rozkminę nad najnowszym autem (która niektórych na tym forum przyprawiała już o ból głowy)

pixa - 2017-01-12, 10:00

Nawrot we Wro, gdy kupowałem Sandero, do testów (z całej gamy modeli) dysponował jedynie Stepway-em i Dusterem.

Tak więc kupowałem auto w ciemno, ale nie żałuję.

route2000 - 2017-01-12, 10:08

Zawsze tak jest, że dealerzy w Polsce nie mają u siebie całej gamy modeli do testów.
W jednym jest taki model, w drugim jest inny model itp. Najczęściej są to modele, które kupcy najchętniej kupują.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group