DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Warsztaty niezależne - SKIERNIEWICE - Auto-Gaz Tadeusz Krupiński

dacialoganmcv - 2016-11-28, 20:39
Temat postu: SKIERNIEWICE - Auto-Gaz Tadeusz Krupiński
Polecam warsztat do montażu instalacji LPG BRC Sequent 32 do silnika 1.6 Sce (H4M Renault, HR16DE Nissan) p. Tadeusza Krupińskiego w Skierniewicach, woj. łódzkie, ul. Nowobielańska 26A, na placu LOKu, tel. 504 164 688

http://www.lpg-brc.pl/ind...wisow?name=0582

Po przyjechaniu do warsztatu z paroma pytaniami jako "obcy" klient z "obcą" instalacją nie zostałem zbyty tylko obsłużony "jak swój". Sprawdzenie całej instalacji, poprawienie sygnału prędkości obrotowej silnika, aby Sequent 32 obsługiwał dotrysk Pb, zaproponowanie przeniesienia wtryskiwaczy do pozycji pionowej wraz ze skróceniem przewodów do dysz w kolektorze oraz przeniesienie tychże dysz według tego jak on robi i to się sprawdza.

Wysłuchał mnie, co mam do powiedzenia, wyjaśnił wiele wątpliwości, zasugerował swoje rozwiązania, nie krytykował montażu instalacji, tylko poprawił bez dyskusji. Porządnie i prawidłowo ustawił instalację łącznie z testem drogowym, co dało się odczuć już po uruchomieniu silnika i przejechaniu kilkudziesięciu metrów "zmienionym" autem.

Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.

wojtek013 - 2016-12-01, 17:48

Czyli jednak: odpowiedni montaż i strojenie (niezależnie, czy to brc, stag, czy jakikolwiek inny sterownik) , a nie szybki wrzut pod maskę, autokalibracja, do kasy i papa.... Dokładnie tak, jak Ci pisałem w innym wątku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group