DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Planowana awaria forum ;)

bebe - 2016-12-03, 22:34
Temat postu: Planowana awaria forum ;)
Z przyczyn bliżej nam nie znanych, zniknął wątek "Konkurenci Dacii".

Niestety, wbrew krążącym plotkom, nie zostaliśmy kupieni przez owych konkurentów i nie usunęliśmy sami wątku. :] Jeżeli jednak, drodzy konkurenci Dacii, jesteście zainteresowani kupieniem nas, prosimy przygotować oferty opiewające na bajońskie sumy. :] Możecie wysyłać je gdziekolwiek. :>

Podjęliśmy zakrojone na szeroką skalę prace mające na celu odzyskanie wątku, które sprowadziły się do odtworzenia bazy forum z backupu sprzed tygodnia. :) Niestety z powodu koślawego panelu do zarządzania Wszechświatem, znaczy, różnymi wnętrznościami forum, musieliśmy przełączyć forum na kopię bazy, co trwało parę minut i mogło wiązać się z utratą kilku postów napisanych w tym czasie (jakieś 15 minut temu). Przepraszamy, ale siła wyższa.

Prosimy napisać jeszcze raz te kilka postów. :)

My tymczasem zajmiemy się wyizolowaniem zaginionego wątku z backupu. Przepraszamy za zamieszanie.

Pozdrawiamy,

Bawarscy Illuminat..., znaczy, Administratorzy Forum :)

walter_g - 2016-12-03, 22:49

A już myślałem, że konkurencja wysadziła forum Dacii, ze względu na dumpingowe ceny samochodów w salonach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bebe - 2016-12-04, 00:13

Udało się odtworzyć wątek "Konkurenci Dacii"! :) Krótka (kilkudniowa) chwila, kiedy Dacia nie miała konkurencji, minęła bezpowrotnie... :> Wątek odtworzyliśmy w stanie z niedzieli 27 listopada. Osoby, które mają kopie swoich (bądź nieswoich) postów z późniejszego okresu, proszone są o kontakt z laisarem bądź ze mną. Osoby, które po niedzieli w tamtym wątku trollowały bądź rzucały kalumnie, mają teraz szansę przemyśleć swoje postępowanie i spróbować wypowiedzieć się jeszcze raz, tym razem kulturalnie i bez patologii. ;)
laisar - 2016-12-04, 00:28

Miałem otwarte okienko, żeby napisać odpowiedzieć kol. mojo nt dostępu do dokumentacji, więc oprócz ostatniego fragmentu z postami jas_pika i mojo mam wszystkie posty - wrócą na swoje miejsca.
eplus - 2016-12-04, 08:42

Następnym razem proszę takie wykopki robić o 4:30 - mniejsza szansa, że ktoś coś akurat wyśle w niebyt. :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Marek1603 - 2016-12-04, 10:58

A ja proszę przed napisaniem nowego tematu, sprawdzić czy nie było już informacji o tym wcześniej.

Prawdopodobnie podczas kasowania tematu (trzeciego z kolei) o wymuszeniu logana kombi z Interii, wsysło też i "Konkurentów dacii".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group