DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Spotkania, imprezy, wyprawy - Piknik 2017

kn - 2017-04-28, 22:05
Temat postu: Piknik 2017
Pojawiła się informacja (na FB), że piknik Dacii 20 maja. Na razie mało danych, ale Duster do wygrania. Nie kupiłem Sandero (jednak...), to może wygram Dustera ;).
mekintosz - 2017-04-29, 23:07

Na zawsze czy na weekend ten Duster ;-)
kn - 2017-04-30, 10:11

Dobre pytanie. Nie Wołgę, a rower, nie wygrał, a mu ukradli. Może i na weekend, albo na zawsze. ale model do sklejania... Się zobaczy.
route2000 - 2017-04-30, 16:21

Jak co rok do wygrania Duster na weekend. :->
kn - 2017-04-30, 19:26

Zawsze coś. W weekend można uciec takim Dusterem w daleki świat i nie wrócić ;).
arczi_88 - 2017-05-11, 19:31

Zięba już też na fb zaprasza na piknik 20 maja, w zeszłym roku motywem przewodnim była Dory a w tym Myszka Miki i raźni rajdowcy xDD
kn - 2017-05-13, 19:13

Oba lubelskie salony (Carrara i Nazaruk) też. A co oni z tym Disneyem? Renault ma jakieś związki z nimi? :)
keikan - 2017-05-14, 19:40

ktoś coś w Krakowie?
Mam 21.05 komunię, ale jeśli będzie działo się coś ciekawego, to na chwilę "ucieknę" od przygotowań i wpadnę do jakiegoś dealera w Krakowie.
Jak zwykle spot u "łyki"? Jeśli tak to o której będziecie?

Marek1603 - 2017-05-14, 20:00

Prawdopodobnie w tym roku odpadam. Przynajmniej w sobotę.
Lajkonik - 2017-05-15, 06:01

Oczywiście Kraków spotyka się u Łyki. Na razie tylko diler Dacii zaprasza (miedzy innymi do Łyki), ale sam Łyko milczy na temat pikniku.
walter_g - 2017-05-15, 08:45

W Wektorze w Bielsku co roku nie ma nic ciekawego...

Poczekam na detale imprezy u Zięby (w tamtym roku byli w Tychach) - jak będzie coś ciekawego to się wybiorę.

kn - 2017-05-15, 10:06

Jak głosi regulamin konkursu dziejącego się od pikniku do 5 czerwca, wygrać można
"samochód osobowy Dacia Duster, wersja Open SCe 115 S&S, z klimatyzacją manualną (...), o wartości 51 100 złotych brutto". Czyli nie na weekend, a na zawsze :).

Szkoda, że wersję Open proponują, ale szczęśliwy zwycięzca pewnie w konkretnym serwisie będzie sobie mógł dokleić coś, czego robienie nie wymaga taśmy produkcyjnej fabryki.
Zastanawiam się, z czego wynika ta cena. Open plus lakier i klimatyzacja to 50 100, a tysiąc na co idzie?

Tolkien - 2017-05-15, 15:35

W tamtym roku Łyko też się chyba przed imprezą nie odzywał. Ja mogę się zjawić po 11 i posiedzę pewnie max do 14.
Mieschko - 2017-05-15, 19:48

Czy ktoś coś na temat Poznania i AutoCompolu???
Kiril - 2017-05-15, 20:08

http://grupapietrzak.pl/a...-grupy-pietrzak
Pietrzak zaprasza

Tolkien - 2017-05-15, 22:18

U Łyki 0 informacji, natomiast Spektrum zaprasza

http://dacia.autospektrum...ja-piknik-dacii

keikan - 2017-05-16, 12:55

Tolkien napisał/a:
U Łyki 0 informacji, natomiast Spektrum zaprasza

http://dacia.autospektrum...ja-piknik-dacii


Z tego opisu nie wynika, czy np. w Wieliczce będzie piknik?
"krakowskich" klientów zapraszają na moto show...czyli gdzie? Mamy zjechać na expo?

Lajkonik - 2017-05-16, 13:23

Na Expo.
Ale z rożnych reklam wynika, że wszystkie salony będą miały piknik u siebie. Expo to dodatkowa atrakcja.

arekkozuch - 2017-05-16, 19:59

Lajkonik napisał/a:
Ale z rożnych reklam wynika, że wszystkie salony będą miały piknik u siebie
Znowu się u Łyki spotkamy? ;-)
Tolkien - 2017-05-16, 22:53

Z tego co widzę to chyba tak :)
Lajkonik - 2017-05-17, 05:54

Jest zaproszenie na stronie Łyki! Impreza od 10:00.
laisar - 2017-05-18, 10:11

RRG zaprasza na piknik w Warszawie:

Cytat:
Już 20 maja, zapraszamy na rodzinny Piknik Dacii do naszych salonów. Na wszystkie dzieci czekają niesamowite atrakcje, takie jak: pokazy baniek mydlanych, malowanie buziek, maty - dywany do jeżdżenia samochodzikami oraz kącik rysunkowy. Dorośli mogą zmierzyć się z konkursem z wiedzy w formie quizu oraz wziąć udział w wyścigach modelikami RC po specjalnym torze. Na zwycięzców wkonkursach czekają atrakcyjne nagrody:

• Konkurs wiedzy quiz: samochód Dacia Duster z pełnym bakiemna weekend
• Konkurs jeżdżenia modelami RC po torze na czas: podwójne zaproszenie na 38 Rajd Warszawskie Safari.

Zapraszamy również do odbycia jazd próbnych najnowszymi modelami Dacii - do wygrania Dacia Duster oraz gadżety Disneya.

Zapraszamy do naszych salonów Dacia Warszawa w dniu 20 maja w godzinach 09:00-16:00.

http://www.daciawarszawa.pl/PiknikDacii.html


DACIA WARSZAWA Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 156

DACIA WARSZAWA Puławska
Ul. Puławska 621 b

DACIA WARSZAWA Mory
Ul. Poznańska 16/18 Mory k. Warszawy



Główna witryna tegorocznego pikniku - http://razemrazniejdacia.pl

route2000 - 2017-05-18, 12:15

Nazaruk i Carrara w Lublinie też zapraszają . ;-)
arczi_88 - 2017-05-18, 18:27

walter_g napisał/a:
W Wektorze w Bielsku co roku nie ma nic ciekawego...

Poczekam na detale imprezy u Zięby (w tamtym roku byli w Tychach) - jak będzie coś ciekawego to się wybiorę.


Wykosztowali się w tamtym roku to teraz bieda xDD http://www.auto-zieba.com...ia-20-maja-2017

kn - 2017-05-18, 18:39

route2000 napisał/a:
Nazaruk i Carrara w Lublinie też zapraszają . ;-)


Pisałem o tym kilka postów wyżej, ale chyba takiej szczegółowej informacji jak dla RRG nie będzie. Trzeba będzie zatem przyjechać i zobaczyć :).

route2000 - 2017-05-19, 07:20

Bo oni to robią z łaski, na odwalonego.... Tak jak każe RP i tyle.
Już dwa razy byłem pod rząd..... nic specjalnego nie było ciekawego dla dorosłych poza jazdami próbnymi, a dla dzieci jak zwykle trampolina do skakania i mierna organizacja zabawy np. rysowanie na kartce czegoś tam. Poza tym jeszcze ubogi grill. :-/

Tolkien - 2017-05-20, 08:26

W tamtym roku u Łyki było już gorzej niż na wcześniejszych piknikach. Zobaczymy czy będzie równia pochyła czy coś się poprawi w tym roku.
kkrol - 2017-05-21, 19:52

Ja byłem z żoną na pikniku w salonie w Zgierzu. W sumie wpadliśmy tylko na chwilę, ale było bardzo miło. Nie brakowało atrakcji - zwłaszcza dla najmłodszych, a można też było sporo obejrzeć - mnie zaciekawiły terenowe wersje Dustera z Dacia Duster Cup.

I na prawdę nie mogę patrzeć jak piszecie tutaj że na takich piknikach nie ma nic ciekawego poza wystawą i jazdami próbnymi - jeśli na prawdę spodziewaliście się, że na pikniku w salonie samochodowym wystąpi Metallica, to mogę Wam od razu powiedzieć - nigdy nie wystąpi :)

Lajkonik - 2017-05-22, 06:31

U Łyki kiszka na całego. Serwis pracował na pełnych obrotach, więc wszystkie miejsca zajęte przez serwisowane samochody. Jedyną atrakcją był grill i dwa stoły z ławkami :mrgreen: Gadżety Dacii były, a jakże - cukierki i baloniki. Pytanie o jakieś gadżety dla Klubu skwitowane - nie ma. Reszta to gadżety Disneya. Wkrótce po tym jak wszyscy zdeklarowani klubowicze się zjechali, postanowiliśmy zmienić imprezę i wylądowaliśmy w Anndorze. No i tutaj widać było, że jednak się da. Oprócz grilla wzbogaconego o popcorn, naczosy i lody (no i bodajże 8 stolików, a nie bidne 2), były panie animatorki, zapewniające atrakcje dla dzieci. Gadżety niby te same, ale na pytanie o coś dla Klubu, pan kierownik obiecał coś załatwić, zapisał kontakt, dał wizytówkę i na koniec obiecał również, że zapewni nam kontakt z Dystrybutorem przez salon (czyli szansa na więcej gadżetów i nie tylko przed zlotem). Sam salon sporo większy, a plac przed salonem - nie ma porównania z tym u Łyki. Mimo, że salon handluje nie tylko Renault i Dacią, to przede wszystkim reklamują się sprzedażą Mazdy, a na placu i tak nie było problemu z miejscami dla aut klientów.
Poza tym kolega Tolkien miał coś do obgadania z serwisem. Po rozmowie w obu salonach wyszło mu, że pomimo rabatu u Łyki, w Andorze wychodzi i tak taniej.
Aż się prosi, żeby zmienić salon patronacki w Krakowie ;-) Marek, zastanów się nad tym poważnie.

justme - 2017-05-23, 18:59
Temat postu: Pikniko
Ja byłam w Wektorze w Oświęcimiu (Broszkowice). Nic specjalnego. Na dzień dobry zapiekanka i małe frugo, a dla dzieci tylko chorągiewki no i jazdy próbne. Szczerze powiedziawszy to musieliśmy się prosić o jazdę próbną bo pracownicy nas mieli w dupie i tylko Panie które obsługiwały część gastronomiczną z nami rozmawiały i tak naprawdę one robiły "reklamę" Dacii. Lipa trochu... Natomiast w niedziele byłam w Krakowie na Motoshow to akurat były z Dacii i oni przynajmniej ubiegali się o klientów, dzieci miały "kącik" gdzie uskładały sobie klocki. I tam też się dowiedziałam od dziewczyny, że ponoć I miejsce ma samochód na wyłączność, a II na weekend do wygrania. Kij wie jak to tam do końca jest...
kn - 2017-05-23, 20:53
Temat postu: Re: Pikniko
justme napisał/a:
Kij wie jak to tam do końca jest...


Jeśli mówisz o konkursie, to tak jak w regulaminie tegoż - Duster na zawsze plus nagrody pocieszenia. A (chyba) Sandero na weekend to w innym konkursie (i chyba w zależności od salonu).
Niestety nie udało mi się dotrzeć na piknik w Lublinie. Ktoś był?

route2000 - 2017-05-23, 21:45

Też planowałem wybrać się na piknik, ale zatrzymały mnie ważniejsze sprawy, no i nie pojechałem tam.
Tolkien - 2017-05-23, 22:02

Potwierdzam. Na przyszły rok zdecydowanie Krakowski piknik w Anndorze, tylko trzeba salonowi wcześniej dać znać cobyśmy jakoś "dali się im wykorzystać" :). Co do sprawy z serwisem:
1. Przede mną w kolejce był pan który umawiał się (podobnie jak ja) na serwis gwarancyjny. Twierdził że u Łyki wyszło mu taniej niż w Anndorze (coś koło 650 zł tylko nie dosłyszałem za jaki model)
2. Ja poza umawianiem przeglądu pytałem się o przegląd klimatyzacji + dobicie czynnika: u Łyki powiedzieli mi +/- 300 zł + koszt dobitego czynnika w Anndorze na stwierdzenie "ale ile to w sumie będzie, tak +/-" otrzymałem odpowiedź że w 200 zł powinno się zmieścić.

mekintosz - 2017-05-24, 13:18

Warszawa Puławska. Jazdy próbne, wystawiony Terenowy Duster No Limit. Żywienie ekologiczne, soki, lemoniady owoce, ciasteczka bezglutenowe etc. Konkurs jazdy samochodzikami RC. Bez jakiś fajerwerków ale miło i sympatycznie. Znów wygrałem Dustera na weekend ;-)
keikan - 2017-05-25, 11:32

Tolkien napisał/a:
Potwierdzam. Na przyszły rok zdecydowanie Krakowski piknik w Anndorze, tylko trzeba salonowi wcześniej dać znać cobyśmy jakoś "dali się im wykorzystać" :). Co do sprawy z serwisem:
1. Przede mną w kolejce był pan który umawiał się (podobnie jak ja) na serwis gwarancyjny. Twierdził że u Łyki wyszło mu taniej niż w Anndorze (coś koło 650 zł tylko nie dosłyszałem za jaki model)
2. Ja poza umawianiem przeglądu pytałem się o przegląd klimatyzacji + dobicie czynnika: u Łyki powiedzieli mi +/- 300 zł + koszt dobitego czynnika w Anndorze na stwierdzenie "ale ile to w sumie będzie, tak +/-" otrzymałem odpowiedź że w 200 zł powinno się zmieścić.


Tolkien - skontaktuj się z Autospektrum w Wieliczce - na pewno będzie jeszcze taniej.
Ja już jakiś czas temu zmieniłem ASO i jestem zadowolony.
Do tej pory to Dustera kupiłem u Łyki, Sandero w Andorze, a i tak serwisy najtaniej mnie wychodzą w Autospektrum, a z Myślenic masz tam chyba najbliżej.

http://autospektrum.pl/koncesja_wieliczka

Pabloo - 2017-05-25, 11:46

Witam
A ja na Puławskiej wygrałem torbę plażową z akcesoriami :):)
Pozdrawiam
Pabloo

dorpa - 2017-05-25, 13:48

Witam
Ja na Warszawa Mory zająłem 2gie miejsce, ze stratą 2s do zwycięzcy :/
Żona 3cie miejsce.

Nagrody odbierzemy w sobotę. W sumie jestem ciekaw co przygotowali :)

mekintosz - 2017-05-28, 10:38

Pojechałem na Puławską w sobotę celem odbioru nagrody dodatkowej do Dustera na weekend. W salonie minimalna obsługa. Na dziale Renault trzy osoby w Daci jeden Pan. Nikt nic nie wie o jakiejkolwiek nagrodzie, z Renault do Daci wysyłają, z Daci do Renault. Osoba która może cokolwiek wiedzieć nie odbiera telefonów. Ma dziś wolne, wiec rozumiem nie musi być online.

Staram się być wyrozumiały ale czy ciężko zostawić torbę na zapleczu z nazwiskiem by ktokolwiek wydał ? Pewnie rzeczywistość jest taka, że maja za mało pracowników na weekend, zaś wypada otworzyć salon. Więc funkcjonuje taki na pół otwarty , bez czynnego działu z częściami, by sobie ktoś pooglądać mógł samochody. Dzieci smutne gdyż się nastawiły na nagrody. Plusem wyprawy jest zrobiony przegląd roczny - badanie techniczne - sandero bez zastrzeżeń ;-)

kn - 2017-06-14, 21:19

Są wyniki okołopiknikowego konkursu: https://razemrazniej.dacia.pl/wyniki/. Czy ktoś z forumowiczów przyznaje się do nagrody głównej lub pocieszenia?
mekintosz - 2017-06-14, 21:55

Nie tym razem :( Natomiast bardzo bym chciał obejrzeć nagrodzone prace pocztówki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group