DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - Brak toru jazdy w kamerze multiview 180

ChrystianCh - 2018-05-03, 15:55
Temat postu: Brak toru jazdy w kamerze multiview 180
Witam!

Mam problem z przednią kamerą w nowym Dusterze. Mianowicie nie mogę włączyć opcji wyświetlania toru jazdy, mimo że jest dostępna tylko nie można jej wybrać. W kamerze cofania wszystko działa bez problemu. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to odblokować? Jest to kamera z dodatkowych akcesoriów a nie ta z systemu multiview camera 360. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

jas_pik - 2018-05-03, 16:54

Jeszcze nie miałem tego w rękach - podejrzewam tylko że opcja ta nie została odblokowana . Ale na dziś może to zrobić tylko serwis .
d3mol3k - 2018-05-03, 20:58

@ChrystianCh - przeglądałem filmik na youtube jak to się montuje i na koniec widziałem jak to działa - ale tor jazdy też się tam nie wyświetlał.


ChrystianCh - 2018-05-03, 21:14

Rzeczywiście też nie ma tutaj torów jazdy. Zapytam się w serwisie czy coś potrafią z tym zrobić.
paul7 - 2018-05-04, 09:32

ChrystianCh napisał/a:
Rzeczywiście też nie ma tutaj torów jazdy. Zapytam się w serwisie czy coś potrafią z tym zrobić.

A po co tor jazdy , przy jeździe do przodu? Masz znaki poziome na jezdni, czyli wymalowane linie.

ChrystianCh - 2018-05-04, 10:33

To jest kamera do parkowania a nie kamera do jazdy.
jas_pik - 2018-05-04, 11:08

Prawdopodobnie będzie to aktywne w następnej werrsji softu która będzie obsługiwać automatyczne parkowanie .
Tak jak na filmiku ( co prawda to jest rink2 ale MNE tez te funkcje ma mieć zaimplementowane)

ChrystianCh - 2018-05-04, 11:12

Super! Dzięki serdeczne za pomoc :)
eplus - 2018-05-04, 13:25

No do licha może widać, że wjeżdża się na cegłówkę albo flaszkę porzuconą przy krawężniku, ale do tego linie nie są potrzebne.
paul7 - 2018-05-04, 13:59

jas_pik napisał/a:
Prawdopodobnie będzie to aktywne w następnej wersji softu która będzie obsługiwać automatyczne parkowanie .
Tak jak na filmiku ( co prawda to jest rink2 ale MNE tez te funkcje ma mieć zaimplementowane)

Jeszcze trochę a wyeliminują kierowcę i koniec przyjemności z jeżdżenia.
Widać jak producenci idą w komputeryzację pojazdów, to tańsze niż np. nowy silnik.
A parkowanie automatyczne, to chyba dla tych z zielonym listkiem? :lol:

ChrystianCh - 2018-05-18, 22:24

ASO stwierdziło że nie ma możliwości włączenia toru jazdy w przedniej kamerze. Co ciekawe w kamerze tylnej w której tor jest nie można go wyłączyć :mrgreen: Powiedzieli że nie wiedzą czemu jest taka opcja skoro nie można z niej skorzystać.
bebe - 2018-05-21, 20:29

paul7 napisał/a:
Jeszcze trochę a wyeliminują kierowcę i koniec przyjemności z jeżdżenia.

Dokładnie, tak samo jak teraz już nie możesz sobie pojeździć konno! :)

tomi - 2018-06-14, 12:47
Temat postu: Re: Problem z kamerą multiview 180
ChrystianCh napisał/a:
Witam!

Mam problem z przednią kamerą w nowym Dusterze. Mianowicie nie mogę włączyć opcji wyświetlania toru jazdy, mimo że jest dostępna tylko nie można jej wybrać. W kamerze cofania wszystko działa bez problemu. Ma ktoś może jakiś pomysł jak to odblokować? Jest to kamera z dodatkowych akcesoriów a nie ta z systemu multiview camera 360. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.


Witam
Mam pytanie w który serwisię montowałeś tą kamerę i ile kosztował montaż?

ChrystianCh - 2018-06-14, 19:27

Cześć,

kamerę montowałem w serwisie na Puławskiej, montaż kosztował 500zł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group