DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - MediaNav - wybieranie głosowe

ChrystianCh - 2018-05-15, 11:13
Temat postu: MediaNav - wybieranie głosowe
Jeśli temat był już poruszany to z góry przepraszam, przejrzałem kilka stron ale nic nie znalazłem.

Po pierwsze chciałem potwierdzić czy wybieranie głosowe w MNE działa tylko i wyłącznie na iOS?

Po drugie czy nie ma może jakiejś aktualizacji/modyfikacji żeby dało się korzystać z tej funkcji na Androidzie?

SWilk - 2018-05-15, 12:36

Potwierdzam, że z androidem nie działa, przynajmniej z żadnym z moich telefonów (testowane z androidami od w wersjach 5 i 6).
jammo - 2018-10-19, 11:04

Zauważyłem na kierownicy koło przycisków tempomatu, że umieszczony jest przycisk do wybierania głosowego. Czy w naszych Dusterkach II jest w ogóle możliwość uaktywnienia tej funkcji wybierania głosowego? Gdzieś na forum mignął mi taki temat w postach , ale nie zwracałem wtedy na to uwagi, więc nie wiem , czy opanował już ktoś tą funkcję w Dusterze?
gogol - 2018-10-19, 11:48

jammo napisał/a:
Zauważyłem na kierownicy koło przycisków tempomatu, że umieszczony jest przycisk do wybierania głosowego. Czy w naszych Dusterkach II jest w ogóle możliwość uaktywnienia tej funkcji wybierania głosowego? Gdzieś na forum mignął mi taki temat w postach , ale nie zwracałem wtedy na to uwagi, więc nie wiem , czy opanował już ktoś tą funkcję w Dusterze?


z tego co wiem to z iphonem to tylko dziala, ale niech ktos potwierdzi.

gggg - 2018-10-19, 12:11

Na chwilę obecną jak pisze gogol.
jas_pik - 2018-10-19, 13:21

Pisałem o tym 2 lata temu - działa SIRI nawet ale tylko na jabłuszku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group