DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Duster II - rodzaj wyświetlacza komputera

pavulon78 - 2018-05-15, 15:31
Temat postu: Duster II - rodzaj wyświetlacza komputera
Orientuje się ktoś od czego zależy jaki rodzaj wyświetlacza komputera zamontowany jest w nowym dusterze? Dziś wsiadłem w salonie do dwóch dusterów, oba były w wersji Comfort i jeden miał czarny duży ekran, a drugi o połowę mniejszy niebieski. Ten z czarnym był lepiej doposażony (m.in. automat). Jednak oba miały standardowe radia, a nie nawigacje.
Swojego Dustera Comfort odbieram w połowie czerwca i teraz mam zagwozdke jaki wyświetlacz będę miał. Wiem że wieszają się oba, ale ten czarny zdecydowanie lepiej wygląda.

d3mol3k - 2018-05-15, 16:08

Od zamontowanego radia. Dla Medianav Evolution jest ten duży czarny; dla wersji ze zwykłymi radiami bluetooth i bez radia - niebieski.





to radio powyżej - z bluetooth - współpracuje z aplikacją na androida i iOs R&Go

pavulon78 - 2018-05-15, 16:11

Na 100% ten z czarnym wyświetlaczem miał zwykłe radio.
Zobacz tutaj ;)

Może dlatego że to automat? W salonie też był automat.

d3mol3k - 2018-05-15, 16:39

A to teraz jestem jeszcze głupszy :O
pan_dziobak - 2018-05-17, 00:32

Mialem podobna zagwozdke, ale okazalo sie ze na szczescie mam ten czarny duzy wyswietlacz. Duster 1.6 oczywiscie manual z pakietem z radiem dotykowym.
Mozliwe ze niebieski wyswietlacz nie trybi z automatem, dlatego do automatu czarny wkladaja zamiast niebieskiego nawet jesli nie ma dotykowego radia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group