DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - Media Nav EVOLUTION z radiem DAB czy bez

brzuch0 - 2018-07-09, 18:48
Temat postu: Media Nav EVOLUTION z radiem DAB czy bez
Chce sobie sprawić nawigacje i teraz pytanie brać z radiem DAB czy bez ?
Mam w domu wieże z dab, ale i tak słucham tylko FM

paul7 - 2018-07-09, 22:32

Też mam taki dylemat, ale popatrzyłem sobie na mapę zasięgu DAB w Polsce i wyszło , że nie będę mógł odbierać poza miastami. Więc po co mi to. Zastanów się gdzie chcesz odbierać.
Valwit - 2018-07-09, 23:00

paul7 napisał/a:
Też mam taki dylemat, ale popatrzyłem sobie na mapę zasięgu DAB w Polsce i wyszło , że nie będę mógł odbierać poza miastami. Więc po co mi to. Zastanów się gdzie chcesz odbierać.


zasieg na mapie to jedno, w rzeczywistosci jest jeszcze gorzej :) ja niby w zasiegu jestem a nie lapie mi radio nic. no i druga sprawa: zobacz co w tym DAB nadaja

paul7 - 2018-07-10, 05:42

Valwit napisał/a:
paul7 napisał/a:
Też mam taki dylemat, ale popatrzyłem sobie na mapę zasięgu DAB w Polsce i wyszło , że nie będę mógł odbierać poza miastami. Więc po co mi to. Zastanów się gdzie chcesz odbierać.


zasieg na mapie to jedno, w rzeczywistosci jest jeszcze gorzej :) ja niby w zasiegu jestem a nie lapie mi radio nic. no i druga sprawa: zobacz co w tym DAB nadaja

Właśnie dlatego wybiłem sobie z głowy te nowości.

d3mol3k - 2018-07-10, 20:56

A ja powiem że nie jest źle jeśli chodzi o zasięg. Przynajmniej w mojej okolicy.
Gorzej faktycznie z zawartością, mnie jednak ratują stacje niemieckie ale bardziej jako ciekawostki.

paul7 - 2018-07-13, 20:10

d3mol3k napisał/a:
A ja powiem że nie jest źle jeśli chodzi o zasięg. Przynajmniej w mojej okolicy.
Gorzej faktycznie z zawartością, mnie jednak ratują stacje niemieckie ale bardziej jako ciekawostki.

Na zachodzie jest już cyfrówka, u nas coś tam , grzebią. Pamiętam parę lat temu jeżdżąc po Berlinie odbierałem kilkadziesiąt kanałów cyfrowych na kieszonkowym telewizorku.

Adamerio - 2018-07-14, 00:10

Mam MN Evo z DAB - na Podkarpaciu wyłapuje mi bez problemu około 7 stacji :)
paul7 - 2018-07-14, 15:37

Adamerio napisał/a:
Mam MN Evo z DAB - na Podkarpaciu wyłapuje mi bez problemu około 7 stacji :)

Może zacieśnij rejon, miasta itp. Jak poza miastem, Bieszczady?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group