DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Galeria naszych samochodów - chwalę się czyli Duster II Prestige 4x4

alhaz - 2018-08-27, 11:42
Temat postu: chwalę się czyli Duster II Prestige 4x4
No i przyszedł czas na mnie, w piątek odebrałem swojego Dustera II. Jestem pod wrażeniem jak się 1.2TCe zbiera, i jak cichy jest w porównaniu do dCi, narazie zrobiłem z 200km i spalanie 6,5l/100, ale to wiadomo trasa no i nie mogłem przycisnąć powyżej 3k rpm. Pewnie podskoczy spokojnie do 9-10l jak się dotrze silnik z moją nogą :)

Specyfikacja:
1.2TCe 125KM 4x4 - troche szkoda, ze nie zalapalem sie na 1.3TCe - ale co się odwlecze, to nie uciecze ;-)

Wersja Prestige + skóra, podgrzewane fotele, multi-view, klima auto, koło zapasowe

Z akcesoriów dodatkowych wziąłem nakładki progowe (niepodświetlane), gumowe wycieraczki + wkład do bagażnika, Focal Comfort - ASO oczywiście zamontowało tylko 4 głośniki podobnie jak u kolegi z forum, wyjaśniają sprawę :D oraz listwę tą srebrną na tył.

Naprawdę widać postęp w porównaniu do pierwszego Dustera, jestem bardzo zadowolony i polecam :)

link do zdjęć jakby ktoś chciał obejrzeć -> https://imgur.com/a/sjC7BUA

BoloSr - 2018-08-27, 12:07
Temat postu: Re: chwalę się czyli Duster II Prestige 4x4
alhaz napisał/a:
No i przyszedł czas na mnie, w piątek odebrałem swojego Dustera II. Jestem pod wrażeniem jak się 1.2TCe zbiera, i jak cichy jest w porównaniu do dCi, narazie zrobiłem z 200km i spalanie 6,5l/100, ale to wiadomo trasa no i nie mogłem przycisnąć powyżej 3k rpm. Pewnie podskoczy spokojnie do 9-10l jak się dotrze silnik z moją nogą :)

Specyfikacja:
1.2TCe 125KM 4x4 - troche szkoda, ze nie zalapalem sie na 1.3TCe - ale co się odwlecze, to nie uciecze ;-)

Wersja Prestige + skóra, podgrzewane fotele, multi-view, klima auto, koło zapasowe

Z akcesoriów dodatkowych wziąłem nakładki progowe (niepodświetlane), gumowe wycieraczki + wkład do bagażnika, Focal Comfort - ASO oczywiście zamontowało tylko 4 głośniki podobnie jak u kolegi z forum, wyjaśniają sprawę :D oraz listwę tą srebrną na tył.

Naprawdę widać postęp w porównaniu do pierwszego Dustera, jestem bardzo zadowolony i polecam :)

link do zdjęć jakby ktoś chciał obejrzeć -> https://imgur.com/a/sjC7BUA



no to gratulacje :)
PS mam nadzieje ze nie bedzie wpisu typu ze pali 5 w miescie :):):)

alhaz - 2018-08-27, 12:15
Temat postu: Re: chwalę się czyli Duster II Prestige 4x4
BoloSr napisał/a:
alhaz napisał/a:
No i przyszedł czas na mnie, w piątek odebrałem swojego Dustera II. Jestem pod wrażeniem jak się 1.2TCe zbiera, i jak cichy jest w porównaniu do dCi, narazie zrobiłem z 200km i spalanie 6,5l/100, ale to wiadomo trasa no i nie mogłem przycisnąć powyżej 3k rpm. Pewnie podskoczy spokojnie do 9-10l jak się dotrze silnik z moją nogą :)

Specyfikacja:
1.2TCe 125KM 4x4 - troche szkoda, ze nie zalapalem sie na 1.3TCe - ale co się odwlecze, to nie uciecze ;-)

Wersja Prestige + skóra, podgrzewane fotele, multi-view, klima auto, koło zapasowe

Z akcesoriów dodatkowych wziąłem nakładki progowe (niepodświetlane), gumowe wycieraczki + wkład do bagażnika, Focal Comfort - ASO oczywiście zamontowało tylko 4 głośniki podobnie jak u kolegi z forum, wyjaśniają sprawę :D oraz listwę tą srebrną na tył.

Naprawdę widać postęp w porównaniu do pierwszego Dustera, jestem bardzo zadowolony i polecam :)

link do zdjęć jakby ktoś chciał obejrzeć -> https://imgur.com/a/sjC7BUA



no to gratulacje :)
PS mam nadzieje ze nie bedzie wpisu typu ze pali 5 w miescie :):):)


Nie no bez jaj, te 6,5l to naprawde z lekka noga w trybie ECO, 95% trasy - muszę doczekać 3000km zeby moc docisnac, ale wg mnie nie ma szans zeby z tym silnikiem mniej niz 9-10 bral z moja noga :D

corrado - 2018-08-27, 13:04

no i dobrze, auto jest do jezdzenia a nie zamulania
gogol - 2018-08-27, 13:36

gratuluje :) szerokości ;)
panopticon - 2018-08-27, 16:41

Mega bryka, gratulacje! Jakbyś kiedyś szukał potencjalnego nabywcy to myślę, że się dogadamy :mrgreen:
chmurzasty - 2018-08-27, 18:50

piękna konfiguracja :) gratki!

jak zobaczyłem fotki to mimo wcześniejszego skreślenia skóry teraz ponownie się nad nią zastanawiam :mrgreen:

GRL - 2018-08-27, 20:58
Temat postu: Re: chwalę się czyli Duster II Prestige 4x4
Powolny napisał/a:
BoloSr napisał/a:

PS mam nadzieje ze nie bedzie wpisu typu ze pali 5 w miescie :):):)


Czy to ładnie kłamać?
Czy zazdrość Cię...

Pięć zapewne będzie jeszcze nie raz, ale owe 5,0 - 5,3 robię na pospolitych polskich drogach...

A jak komputer się z*ebie i będzie pokazywał 0,5 litra to też będziesz tutaj takie farmazony pisał?
Za każdym razem piszesz, że pali 5,3, ale tylko co 10 post, że z dystrybutora wychodzi 0,5 litra więcej.

Jest chyba różnica pomiędzy 5,2 a 5,7?
Czy te 8-10% jest całkowicie nieistotne?

Dane tak samo z d*py jak 1,5 litra hybrydy, która pierwsze 80km potrafi przejechać na samym prądzie.

Abstrahując od tego, że 5,7 brzmi i tak baaardzo optymistycznie.
Może zajrzyj jeszcze raz w dokumenty.
Bo zaraz się okaże, że jeździsz Sandero Stepway 0.9, ale śniegu nawaliło na klapę i trzyma do sierpnia... :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group