DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Logowanie na wielu urządzeniach.

michele - 2018-09-13, 07:04
Temat postu: Logowanie na wielu urządzeniach.
Czy istnieje możliwość włączenia opcji, która umożliwia trzymanie zalogowanych użytkowników na wielu komputerach, tak, aby zmiana komputera nie powodowała wymuszenia powtórnego logowania.

Scenariusz: A - pc 1, B - pc 2
A - daciaklub.pl -> logowanie (opcja zapamiętaj)
B - daciaklub.pl -> logowanie
A - daciaklub.pl -> znów wymagane ponowne logowanie - a powinno być, że już jestem.

Bardzo to utrudnia życie.

d3mol3k - 2018-09-13, 17:41

Kurcze nie spotkałem się z taka ogólną opcją na portalach do tej pory. Fajnie by było. Ale ... ale może sie właśnei tylko z tym nie spotkałem.
michele - 2018-09-14, 20:16

Coś mi się kojarzy, że ja właśnie gdzieś kiedyś widziałem taką opcje w administracji (to już było dawno) nie wiem, czy nie było to phpbb 3.
tAboon - 2018-09-14, 20:30

Ja mam problem z używaniem forum za pośrednictwem tel z androidem. nie mogę się zalogować przez tel :(
latirro - 2019-05-13, 18:44

również chciałbym zgłosić że na telefonie nie mogę się zalogować, używam Chrome'a
kapelusznik - 2019-05-13, 20:44

Zaznaczcie sobie ptaszek "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie".

Mi pomaga - na każdym forum działającym na tym silniku.

tAboon - 2019-05-14, 06:07

kapelusznik napisał/a:
Mi pomaga
Mi nie

Aby się zalogować z tel muszę uruchomić tryb incognito.

Dymek - 2019-05-14, 07:37

Raczej nie jest to problem ogólny- bez problemu i "od zawsze" loguję się tutaj na telefonie (dawniej WP, obecnie Android).
Jednoczesne zalogowanie na komputerze i telefonie nie powoduje żadnych problemów- jestem zalogowany jednocześnie. :roll:
EDIT: Sprawdziłem na dwóch komputerach- też działa... Można się zalogować jednocześnie, logowanie i wylogowywanie na jednym nie zmienia logowania na drugim.
Nie ma też znaczenia czy kompy są na jednym IP czy na różnych.

latirro - 2019-05-15, 19:07

kapelusznik napisał/a:
Zaznaczcie sobie ptaszek "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie".
- pomogło, dzięki

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group