DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Uwaga na rabaty Dacii.

Lodgy12345 - 2018-11-06, 16:37
Temat postu: Uwaga na rabaty Dacii.
Witam.

Ostatnio realizowaliśmy rabat 500zł na dodatkowe akcesoria. Rabat dostaliśmy bo na nasz samochód czekaliśmy ponad 2 m/c dłużej od ustalonego terminu.

Chcieliśmy go zrealizować na hak holowniczy i dołożyć resztę. Jakie było moje zdziwienie gdy przyszło do zapłaty. Okazało się, że pieniądze z rabatu mogą być wykorzystane jednorazowo, tylko na jedną część, a hak składa się z kilku części : kula, wiązka, belka itp. Najdroższa część z tych wszystkich wyniosła 350zł i tylko tyle mogło być pokryte z naszego 500zł rabatu. Czyli 150zł przepadło. Zaznaczę, że w wcześniejszych rozmowach telefonicznych z serwisem nic nie wskazywało na takie 'rozdrabnianie' haku holowniczego na części składowe i bon miał być zrealizowany.
Następnym razem wszystko załatwiam przez maila, nie telefonicznie.

PS. Jak wygląda realizacja takiego rabatu na kołach do samochodu które teraz są w zimowej ofercie ? Też jest rozbicie na koło = cena felgi+cena czunika+cena opony ?

gg - 2018-11-06, 17:10

Ja jak rozmawiałem to mowa była, że w ramach vouchera może być np. wiązka haka ale montaż mojego (kupionego samodzielnie haka) już za kasę ;). No ale w ramach 500 zł ma być też listwa ochronna na zderzak tylny.
Krystian67 - 2018-11-06, 17:31

Czesc. Ja próbowałem kupić felgi na 300 bonie . Równiez się zdziwiłem kiedy okazało się że felgi nie wchodzą w rabaty.
Mamert - 2018-11-06, 20:28

Na jeden voucher kupiłem felgę flexwhell i 4 kołpaki Bayadere (zestaw Stepwaya), na drugi felgę, listwę na tylny zderzak i 4 chlapacze. Nie było żadnych problemów.
eio - 2018-11-06, 20:31

Mamert napisał/a:
Na jeden voucher kupiłem felgę flexwhell i 4 kołpaki Bayadere (zestaw Stepwaya), na drugi felgę, listwę na tylny zderzak i 4 chlapacze. Nie było żadnych problemów.

To może na Pomorzu mają inne standardy niz na południu?

maugu - 2018-11-06, 22:13

Podobnie jak kol Mamert z jednego vouchera realizowałam trzy pozycje (chlapacze 2x i spojler) i z drugiego dwie ( front kamera i siatka do bagażnika) to u dwóch różnych dealerów i bez problemów.
Mamert - 2018-11-06, 23:33

Tak nawiasem mówiąc to zamiast całego auta mam dopiero jedną felgę i 4 kołpaki...
tAboon - 2018-11-07, 07:12

Ale kolega Lodgy12345, pisze, że chodzi o dodatkowy Rabat za wydłużone oczekiwanie, a nie o standardowym Voucherze z Daci dla przyjaciół.
Lodgy12345 napisał/a:
Rabat dostaliśmy bo na nasz samochód czekaliśmy ponad 2 m/c dłużej od ustalonego terminu.

maugu - 2018-11-07, 07:54

No, masz rację. W przypadku vouchea jest regulamin, a tu chodzi chyba o rabat jako jakąś niesformalizowaną wersję upustu. Taka umowa "na gębę", ale to tym bardziej nie ładnie, że dealer nie poinformował o jej zasadach. Jak to firma?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group