DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - Czego dotyczą te ikonki w "rozszerzonym" menu MN?

Kauris - 2018-11-23, 19:35
Temat postu: Czego dotyczą te ikonki w "rozszerzonym" menu MN?
Ktoś podpowie czym się różnią te 3 pozycje? Co konkretnie zmieniają? Google mi za bardzo nie pomogło (no po za tym, że IGO to nawigacja i Waze też nawigacja)

Klikać się boję ;) (długa historia)

shrek - 2018-11-28, 09:04

Jaki masz wersje systemu? Ja u siebie tego nie widzialem.
A to zmienia chyba skorki navi lub dodaje jakis ekran przy wlaczaniu. Tak cos mi swita.

jas_pik - 2018-11-28, 10:53

To są różne skórki mapowe (wygląd map)
shrek - 2018-11-28, 10:56

To dobrze pamietalem. :-D
Kauris - 2018-11-28, 21:06

6.0.4
W międzyczasie ciekawość mnie zeżarła i kliknąłem sobie.
Nie zauważyłem żadnych różnic...
Prawdopodobnie (gdybam/nie sprawdziłem) wyższy priorytet mają indywidualne ustawienia poszczególnych sekcji (dolny rząd ikonek), a te 3 ikonki to paczki z rożnym zestawem tego co i tak jest do wyboru indywidualnie(?)

jas_pik - 2018-11-29, 08:35

Pewnie zamian nie zatwierdziłeś :)
Kauris - 2018-11-29, 18:46

No chyba, że się to zatwierdza jakoś inaczej niż pozostałe modyfikacje wyglądu?
Mam pozmieniane kolorystykę, ikony itd i procedura wyglądała identycznie ...i wszystko zawsze bez problemu się podmieniało, poza tymi trzema. Dlatego pytam.

jas_pik - 2018-11-29, 22:22

A którą wersje masz?
Było bardzo duzo rożnych wersji softu, nie wszystkie istniejące ikony zawsze poprawnie działały. Pamiętaj ten soft jest rozwijany przez duża grupę osób ( skład jest międzynarodowy) i nie zawsze wszystko poprawnie współpracuje.

Kauris - 2018-11-29, 23:01

A żebym to wiedział, jaka to jest wersja...
Może TU jest właściwa informacja, albo v-3.8.2 , ewentualnie buldo v1.1
Kauris napisał/a:
Prawdopodobnie (gdybam/nie sprawdziłem) wyższy priorytet mają indywidualne ustawienia poszczególnych sekcji (dolny rząd ikonek), a te 3 ikonki to paczki z rożnym zestawem tego co i tak jest do wyboru indywidualnie(?)
Czyli źle obstawiam? To są jeszcze insze modyfikacje (np. layout informacji)? Na poprzednim MN1 też wydawało się nie działać, ale nie chodzi o to. Ciekawski jestem :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group