DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Kredyt, leasing, ubezpieczenie - Ubezpieczenie GAP

metalic - 2018-11-29, 19:52
Temat postu: Ubezpieczenie GAP
Witam czy ktoś z Was zdecydował się na to ubezpieczenie (ubezpieczenie utraty wartości samochodu) i pytanie czy warto.
Dostałem taką propozycje:
3lata- 1690zł
4lata- 2240zł
5lat- 2650zł

tAboon - 2018-11-29, 21:11

WG mnie warto, ale jakie to TU i jakie są dokładnie warunki tego ubezpiezcenia?
sasio - 2018-12-03, 10:26

Popytaj bo GAP w przypadku kradzieży np. gdy pierwsza polisa jest w PZU i jest kontynuowana dają gAP w cenie .
wieza - 2018-12-04, 14:19

Ja mam wykupione ubezpieczenie Gap, wolę je mieć można więcej zyskać jak coś się stanie. Np w ostatnim miesiącu będziesz miał dzwona i dostajesz 100%wkladu i kupujesz nowe auto.
A i ważna sprawa jak masz ubezpieczone auto netto ,50/50% czy brutto. To jest ważne, ja mam brutto. Więc cena za gapa może wzrosnąć jak ci wyliczyli na netto. Ale proponuję zawsze ubezpieczyć auto brutto.

brzuch0 - 2019-02-15, 11:25

Tak się zastanawiam mając wykupiony GAP, warto chyba wybrać najtańszą polisę AC i tak różnica przy szkodzie całkowitej zostanie wypłacona, a w miarę nowy samochód i tak naprawy blacharskie robimy w ASO i to ono będzie się szarpało z ubezpieczycielem co do kosztów mniejszych szkód .
tAboon - 2019-02-15, 11:29

brzuch0 napisał/a:
w ASO i to ono będzie się szarpało z ubezpieczycielem co do kosztów mniejszych szkód
Uwierz mi nie będzie. Cesja wypisana na ASO ma w punktach zapis o tym, że jak ubezpieczyciel nie wypłaci to płaci cesjonariusz :) i wtedy Ty się bedziesz szarpał z ubezpieczycielem.... :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group