DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - hokej logan II

ex_perimental - 2018-12-05, 11:46
Temat postu: hokej logan II
Cześć.
Chcę dołożyć do Logana hokej pod zderzak. Możecie mi powiedzieć, czy on trzyma się na wcisk (w kilku miejscach ma "uszy"), czy trzeba jeszcze zastosować jakieś spinki/kołki? (jeżeli tak, to jaki mają numer katalogowy, może ktoś wie).
Pozdrawiam.

Kauris - 2018-12-05, 20:46

Może TO pomoże? Trzyma się tylko na nitach (kilkunastu).
Dar1962 - 2018-12-06, 18:10

niemal na pewno są tam jakieś plastikowe spinki
dudu$ - 2018-12-06, 20:03

Nie ma plastikowych spinek tylko takie większe stalowe nity przynajmniej tak jest w Sandero II z 2015r. Z Ciekawości ex_perimental, po co chcesz montować ten spoiler ? wizualnie prawie go nie widać i nie poprawia wyglądu auta bo jest tandetny i według mnie nie pełni on żadnej ej funkcji. Jeździłem MCV II fabrycznie bez tego spoilera i sandero II z tym spoilerem. Różnicy żadnej nie widziałem ani nie słyszałem
Kauris - 2018-12-06, 20:16

Fabrycznie nie ma ale...
http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=12208

Ja swojego hokeja urwałem i wizualnie długo nie mogłem się przyzwyczaić.

ex_perimental - 2018-12-06, 21:07

Aerodynamika. Ten samochód codziennie śmiga autostradą, a żona łagodnie się z nim nie obchodzi. Powyżej 120 km/h jego wpływ da się już zauważyć.
Nie bez powodu dział Renault wypuściło kiedyś koncepcyjnego Logana I, posiadał między innymi hokej na wyposażeniu i inne duperelki, co finalnie przełożyło się na mniejsze zużycie paliwa.
W Dusterze mam parę dupereli dołożonych na budzie i pod budą i różnica jest gdy wyskoczysz w trasę połykając kolejne km autostrad.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group