DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Kruszejąca osłona wewnątrz kabiny

waydi - 2019-02-11, 17:37
Temat postu: Kruszejąca osłona wewnątrz kabiny
Czołem! Czy też tak macie, że od strony pasażera wewnątrz kabiny pod schowkiem strasznie kruszy się taka "maskownica" z szarego miękkiego materiału / plastiku?
Lajkonik - 2019-02-12, 07:29

Nie. Coś kiepskiego Ci tam wcisnęli. Kupowałeś używkę? Może poprzedni właściciel uprawiał jakąś januszową naprawę?
waydi - 2019-02-18, 10:42

Dzięki za odpowiedź. Wygląda to tak jak na zdjęciu - wybaczcie kiepską jakość. Wyściółka materiałowa dochodzi do pewnej wysokości a powyżej jest takaś guma, czy plastik, który po prostu się kruszy. Macie pomysł dlaczego tak to wygląda i ew. jak można to przykryć?
Z góry dziękuję za pomoc!

arczi_88 - 2019-02-18, 12:17

Zupełnie jak w firmowym Masterze. Tylko, że w nim ludzie buciorami tam kopią. Choć u Ciebie pewnie też, skoro widać koniec dywanika. Filc samoprzylepny, taker i można zasłonić.
Lajkonik - 2019-02-19, 08:09

Wygląda mi to na zerwaną wykładzinę podłogową. Pewnie była za krótka lub była przesunięta do tyłu i tam gdzie można nogi wyprostować była pod nią przestrzeń powietrzna, co musiało się skończyć wcześniej lub później zerwaniem. Trzeba by dokupić podobnego materiału i zakleić ubytek.
traks - 2019-02-19, 18:42

Sprawdziłem u siebie w przedlifcie, i wyglada to tak samo. Wykładzina przykrótka, a nad nią coś jak gąbka przykryte folia. Jak folia pęknie to zacznie się kruszyć. A pod ta przykrótką wykładzina włożono... kawałek styropianu :)
Lajkonik - 2019-02-20, 07:09

To chyba zależy od serii, bo ja mam nawet starsze auto, a nie brakuje mi wykładziny i nie wystaje żaden styropian.
Marek1603 - 2019-02-20, 09:58

Tylko, że to jest już głęboko pod schowkiem i nie widać dopóki się tam nie schylisz. Wysokość jak nad pedałami pod kolumną kierowniczą.
Lajkonik - 2019-02-21, 07:15

Już tam "nurkowałem" dawno temu jak dorabiałem oświetlenie schowka. Nie widziałem żadnego deficytu wykładziny.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group