DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Przegląd mediów o Dacii - Rosyjski Logan

Obywatel MK - 2019-03-18, 16:50
Temat postu: Rosyjski Logan
Okazuje się, że Logan na rynek rosyjski jest lepiej wyposażony niż na Europę. Posiada MNE 4.0, ciekawe jakie ma dodatkowe funkcje, podgrzewaną przednią szybę oraz zdalne uruchamianie silnika.
No nie wiedziałem, że takie bajery tam pchają.

https://www.francuskie.pl...zedano-w-rosji/

eio - 2019-03-18, 16:54

Akurat w PL nie można zdalnie uruchamiać silnika, ale tej podgrzewanej szyby przedniej szkoda.
Obywatel MK - 2019-03-18, 17:06

Elektrycznie podgrzewana przednia szyba to powinien być standard albo przynajmniej opcja. Oddałbym za to klimatronik.
Dymek - 2019-03-18, 19:29

Obywatel MK napisał/a:
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba to powinien być standard albo przynajmniej opcja. Oddałbym za to klimatronik.

Śledzę rosyjskie cenniki i wyposażenie i już dawno to pisałem- ich Renault Sandero może mieć taką szybę. W opcji, ale może. Silniki też mają zupełnie różne, ale ich normy EU nie dotyczą.

toka93 - 2019-03-18, 19:49

Może wynika to z faktu, że w Polsce dalej najwięcej sprzedaje się Daci w uboższych wersjach.
W Szwajcarii, czy krajach sąsiedzkich najbardziej popularny jest Duster 1,5 DCi 4x4 w najbogatszej wersji. W Polsce 1,6 z LPG bez napędu w wersji Comfort. Różnica znaczna, a i rynek zbytu kieruje opcjami samochodu do wyboru.
Climatronic w San II FL był w Niemczech dostępny od razu, w Polsce gdzieś od końcówki 2016 roku jak mnie pamięć nie myli.

Dymek - 2019-03-18, 19:54

toka93 napisał/a:
Climatronic w San II FL był w Niemczech dostępny od razu, w Polsce gdzieś od końcówki 2016 roku jak mnie pamięć nie myli.

Climatronik w Sandero? U nas od 2019 dopiero...

toka93 - 2019-03-18, 20:03

Myślałem, że wcześniej, bo widziałem takiego z początku 2017. Widocznie musiał być z importu :)
W dodatku jak można nie mieć w opcji klimatorniku w w dzisiejszych czasach. Co jest tak skomplikowanego w takiej wersji klimy, żeby za dopłatą nie można tego doposażyć.

boban666 - 2019-03-18, 20:06

Fajny ten logan
https://www.renault.ru/ve...exterior-colour

damiaszek - 2019-03-21, 16:08

Obywatel MK napisał/a:
Elektrycznie podgrzewana przednia szyba to powinien być standard albo przynajmniej opcja. Oddałbym za to klimatronik.


Racja. Używałem focusa z grzaną szybą i zwykłą manualną klimatyzacją i drugiego w odwrotnym zestawieniu. Zdecydowanie wolę machać gałkami od klimy i mieć grzaną szybę niż odwrotnie :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group