DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - DDT4ALL przycisk reset SW 11 03

satisati - 2019-04-18, 15:14
Temat postu: DDT4ALL przycisk reset SW 11 03
Jako, ze koledzy dużo bardziej zaawansowani w temacie programu DDT4ALL i korzystałem z waszych opisów proszę o pomoc:


Czy użycie przycisku "RESET SW: 11 03" w sekcji TDB może być w jakikolwiek sposób niebezpieczne?

Potrzebny mi do zmiany funkcji, a u Was w instrukcji napisane co by nie tykać przycisków reset...

Oryginalny wątek na forum Megane:

https://megane.com.pl/topic/79800-ddt4all/

shrek - 2019-04-18, 21:51

Przycisk reset sluzy do czyszczenia ustawien. Jezeli wiesz co i jak potem trzeba ustawic to mozesz go klikac.
Pamietaj ze robisz to na swoja odpowiedzialnosc.

eplus - 2019-04-19, 04:23

No to chyba niegłupio spisać wszystkie ustawienia wszystkich ekranów i dopiero potem resetować.
satisati - 2019-04-20, 07:56

Dzięki za zainteresowanie ale chłopaki na forum hiszpańskim twierdzą, że ten reset to nie jest przywrócenie wartości domyślnych tylko zatwierdzenie i wprowadzenie na stałe nowych wartości i bez tego nawet jeśli funkcja zadziała na wyświetlaczu w sensie graficznym to nie będzie wykonywała polecenia. Co koledzy na to?
jas_pik - 2019-04-20, 12:09

Jeśli nie spróbujesz to się nie dowiemy :)
Ale zanim będziesz testował to pozapisuj wszystkie ustawienia ( i rób zdjęcia)

Black Dusty - 2019-04-20, 13:13
Temat postu: Re: DDT4ALL przycisk reset SW 11 03
satisati napisał/a:
Jako, ze koledzy dużo bardziej zaawansowani w temacie programu DDT4ALL i korzystałem z waszych opisów proszę o pomoc:


Czy użycie przycisku "RESET SW: 11 03" w sekcji TDB może być w jakikolwiek sposób niebezpieczne?

Potrzebny mi do zmiany funkcji, a u Was w instrukcji napisane co by nie tykać przycisków reset...

Oryginalny wątek na forum Megane:

https://megane.com.pl/topic/79800-ddt4all/

A czy po przesunięciu tego zielono -pomarańczowego okna w lewo nie ma czasem jeszcze czegoś więcej np. przycisku send lub save?

satisati - 2019-04-22, 11:55

Jest wyślij ale nie daje trwałego efektu... po restarcie wraca stare ustawienie
lajo - 2019-04-26, 11:24

Tak, musisz nacisnąć przycisk resetowania po zmianie ustawień. W przeciwnym razie zmiany nie są brane pod uwagę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group