DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Dzień dobry z Podbeskidzia :)

charlie - 2019-05-20, 07:49
Temat postu: Dzień dobry z Podbeskidzia :)
Dzień dobry wszystkim!
Zupełnie przypadkiem stałem się ostatnio posiadaczem Dacii Sandero II Stepway AD 2015
Przyznam że mój początkowy sceptycyzm szybko rozwiały zalety tego małego piździka, z ogromnym silnikiem 90TCe :D
Miło mi dołączyć do szanownego grona!

pikodat - 2019-05-20, 08:26
Temat postu: Re: Dzień dobry z Podbeskidzia :)
charlie napisał/a:
Dzień dobry wszystkim!
Zupełnie przypadkiem ... Dacii Sandero II Stepway
... mój początkowy sceptycyzm ...
Miło mi dołączyć do szanownego grona!


Witamy!
Tak z ciekawości - jak można zostać właścicielem Z PRZYPADKU i przy sceptycyżmie ?
A poza tym - oczywiście gratuluję jedynie poprawnej decyzji ( a co mam pisac jako przyszły w krótkim czasie właściciel daćki)

charlie - 2019-05-20, 08:53

Hehe, dobre pytanie. No cóż, samochód zakupiony używany, delikatnie uszkodzony (wymieniłem 3 elementy w tym samym kolorze i śladu nie ma po naprawie). Pojechaliśmy kupić Fiata
Tipo a wróciliśmy Dacią Sandero. Fiat okazał się mocniej uszkodzony niż wyglądał, dodatkowo kazało się że w tej samej cenie mamy mniejsze auto ale ze sporo mniejszym przebiegiem (27.000km) lepiej wyposażone, w środku jeszcze pachnie nowością :)
A dlaczego sceptycznie? Hmm, miałem kiedyś, kiedyś Dacię 1300 jakoś w latach 90 tych, nie wspominam jej zbyt mile, ale wiem, to nie ma co porównywać. Miałem też kilka Renówek, współczesnych, też ich raczej nie wspominam z sentymentem, stąd moje sceptyczne podejście.

Ale jak pisałem, jestem zaskoczony na plus, co prawda auto jest jednak trochę za małe,miało być jako główne za Citroena C4 Picasso którym na codzień się poruszam, a żona jeździ Smartem i jej mieliśmy kupić coś nowszego, mniejszego więc Sandero zostanie dla niej a ja aktualnie szukam Dokkera lub Lodgy :) jako drugiego na dłuższe, często 4+1 dziecko wyjazdy

Dymek - 2019-05-20, 09:21

Witamy! No cóż... coraz rzadziej dołączają tu Sanderki i Logany- tylko te Dustery i Dustery...
Tym milej powitać :mrgreen:

Marek1603 - 2019-05-20, 09:49

Witam w klubie.


Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556

Żywiec - 2019-05-21, 21:15

Cześć i czołem !!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group