DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Przegląd mediów o Dacii - Duster- głebokość brodzenia

micheangelo - 2019-05-24, 06:11
Temat postu: Duster- głebokość brodzenia
Podczas czytania niestety złych doniesień nt. powodzi w Polsce przy okazji rzuciło mi się w oczy takie zdjęcie:
https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/zdjecie,iId,2697465,iAId,329971

To jest to za co lubię Dustera;)

Lajkonik - 2019-05-24, 06:19

Ja tak wczoraj wieczorem jechałem pod Rondem Grunwaldzkim w Krakowie. Miałem szczęście, że jeszcze przejechałem, bo 10 min później wracałem i tunel w kierunku przeciwnym (czyli ten, którym jechałem 10 min wcześniej) był już zablokowany przez policję.
gogol - 2019-05-24, 07:18

Co prawda w Łodzi i rok temu ale tez mialem okazje jezdzic w takich warunkach - sprawdza sie ;)

Gdyby ktos byl zainteresowany - glebokosc brodzenia nowego modelu to 35 cm - nie wiem jak poprzednik (zakladam, ze bardzo podobnie)

eplus - 2019-05-24, 09:34
Temat postu: Re: Duster- głebokość brodzenia
micheangelo napisał/a:
Podczas czytania niestety złych doniesień nt. powodzi w Polsce przy okazji rzuciło mi się w oczy takie zdjęcie:
https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/zdjecie,iId,2697465,iAId,329971

To jest to za co lubię Dustera;)


Za to, że jeżdżą nim pachołki sTRAŻY mIEJSKIEJ? Wstyd i sromota... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Belphegor - 2019-05-24, 10:17

gogol napisał/a:
Co prawda w Łodzi i rok temu ale tez mialem okazje jezdzic w takich warunkach - sprawdza sie ;)


Czyżby w tunelu pod torami niedaleko Atlas Areny? :mrgreen:

gogol - 2019-05-24, 12:11

Belphegor napisał/a:
gogol napisał/a:
Co prawda w Łodzi i rok temu ale tez mialem okazje jezdzic w takich warunkach - sprawdza sie ;)


Czyżby w tunelu pod torami niedaleko Atlas Areny? :mrgreen:


tam bylo zdecydowanie wiecej ;) nie daloby rady chyba ;) gdzies po centrum tez sie rozlalo jezioro, ale dalo sie przejechac ;)

Obywatel MK - 2019-05-24, 13:45

Teraz wiem do czego przyda mi się jeszcze kamerka z przodu :-D
Rezysstor - 2019-05-26, 22:15

Po takim brodzeniu, wystarczy tylko skontrolować przeguby napędowe, olej w skrzyni i moście, i można bredzić, o brodzeniu w nieskończoność :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group