DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - Czy na forum jest jakiś pracownik salonu Dacia?

kvojt - 2019-06-21, 12:53
Temat postu: Czy na forum jest jakiś pracownik salonu Dacia?
Czy na forum jest może sprzedawca pracujący w salonie Dacii? Wiem, że kiedyś był tu ktoś od ASO Zdunek. Chcę kupić Dustera 1.6 4x4 i w każdym salonie słyszę inną wersję odnośnie dostępności na składzie centralnym tych samochodów.
tAboon - 2019-06-21, 13:05

kvojt, jest, poszukaj wśród postów na forum.
eio - 2019-06-21, 14:39

tAboon napisał/a:
kvojt, jest, poszukaj wśród postów na forum.
Szukaj igły w stogu siana? ;-)
pikodat - 2019-06-21, 18:11
Temat postu: Re: Czy na forum jest jakiś pracownik salonu Dacia?
kvojt napisał/a:
Czy na forum jest może sprzedawca pracujący w salonie Dacii? Wiem, że kiedyś był tu ktoś od ASO Zdunek. Chcę kupić Dustera 1.6 4x4 i w każdym salonie słyszę inną wersję odnośnie dostępności na składzie centralnym tych samochodów.

a) tydzien temu na pewno był taki w Rzeszowie (duster 4x4)
b) Przygotuj takie pytanie i wyślij (poprzez kopiuj-wklej) do kilkunastu salonów wg strony.
Na pewno to działa w wielu salonach.

W większości salonów w sobotę są sprzedawcy więc zapewne już jutro z połowa salonów coś Ci odpowie.

Dziś byłem z salonie w Zamościu. Sprzedawca (mój były uczeń) twierdzi, że ostatnio ma telefony z całęj Polski . Np. ktoś ze Szczecina dzwoni: macie Dustera? Ale czy na pewno stoi na placu? Jaki jest numer konta? I wpłata w ciagu kilku dni....
Krótko mówiąc jest bardzo gorąco w sprzedaży. Przy mnie dwie osoby wyjechały z salonu nowym autem...
Ergo: takie szukanie auta po salonach po całym kraju teraz w wypadku dacii to codzienność dla pracownikó salonów czyli takie pytanie przez majla to dla nich całkowita normalność

toka93 - 2019-06-21, 22:28

Szukają ludzie te 1.6 a w dieslu można wybierać jak na targowisku :D
Obywatel MK - 2019-06-21, 22:53

Nic dziwnego. Raz, że nie wiadomo jak to będzie z dieslami za kilka lat, może trzeba będzie oddawać za wdowi grosz. Dwa, z jakichś przyczyn 1.6 brakuje, a diesli jest "jak na targowisku" i raczej już się to nie zmieni :mrgreen:
ms-kola - 2019-06-23, 00:03
Temat postu: Re: Czy na forum jest jakiś pracownik salonu Dacia?
pikodat napisał/a:
Np. ktoś ze Szczecina dzwoni:


Heh. Szczecin chyba skupuje wszystkie Daćki... W piątek byłem w moim salonie i rozmawiałem z moim sprzedawcą. Powiedział, że ostatnie dwa lepsze auta z "placu" poszły przez telefon do Szczecina w jednej rozmowie telefonicznej ;-)
A tak ogólnie jest lipa z autami - tylko te z placu.
Sezon ogórkowy, więc klientów też raczej mniej...
Nowe zamówienie najprawdopodobniej od września z odbiorami w okolicach świąt - Bożego Narodzenia tudzież Wielkanocnych - zależy kto jak trafi i co zamówi ;-)

Nikita_Bennet - 2019-06-23, 09:25

toka93 napisał/a:
Szukają ludzie te 1.6 a w dieslu można wybierać jak na targowisku :D


rok temu szukałem bez adblue diesla - kilka sztuk w PL z czego z lepszym wyposażeniem było może z 10 a w wersji prestige chyba dwie z czego zaklepane.

Nie jest czasami tak kolorowo.

A co do dostępności - idziesz do delera i zamawiając pokaże Ci w kompie dostępność wersji.
Ja przynajmniej przeglądałem z dealerem chyba z 5 stron tego co było na placach w PL.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group