DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Witam Czekam na odbiór nowej Dacii Lodgy Techroad

derecki83 - 2019-07-06, 20:16
Temat postu: Witam Czekam na odbiór nowej Dacii Lodgy Techroad
Witam Czekam na odbiór nowej Dacii Lodgy Techroad 1.6 100MK wersja 7 osobowa
lachon11 - 2019-07-06, 20:33

Cześć.
Długo jeszcze będziesz czekał?

gawel - 2019-07-07, 10:28

lachon11 napisał/a:
Cześć.
Długo jeszcze będziesz czekał?


Kurna żeby gorzej nie powiedzieć ja już czekam i szczekam ponad miesiąc a miało być 2 tygodnie temu :-?

derecki83 - 2019-07-07, 11:12

Umowę podpisałem 01.07.2019, także nie tak dawno. Na umowie termin jest do 20 sierpnia ale miła Pani z salonu powiedziała że auto w Polsce będzie pod koniec lipca i że jeżeli nie będzie żadnych opóźnień to w pierwszym tygodniu sierpnia auto mam dostać :)
Marek1603 - 2019-07-07, 14:39

Witaj w klubie.

Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556

tAboon - 2019-07-07, 15:08

gawel napisał/a:
lachon11 napisał/a:
Cześć.
Długo jeszcze będziesz czekał?


Kurna żeby gorzej nie powiedzieć ja już czekam i szczekam ponad miesiąc a miało być 2 tygodnie temu :-?
pisz email do Renault Polska, że masz opóźnienie w dostawie auta. Powinieneś dostać jakąś rekompensatę. Ja miałem 2 miesiące obsuwy i dostałem całkiem fajny Voucher :)
gawel - 2019-07-07, 15:42

tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
lachon11 napisał/a:
Cześć.
Długo jeszcze będziesz czekał?


Kurna żeby gorzej nie powiedzieć ja już czekam i szczekam ponad miesiąc a miało być 2 tygodnie temu :-?
pisz email do Renault Polska, że masz opóźnienie w dostawie auta. Powinieneś dostać jakąś rekompensatę. Ja miałem 2 miesiące obsuwy i dostałem całkiem fajny Voucher :)


Przy takim opóźnieniu dostaną owszem pismo od mojego prawnika z rachunkiem za wynejem auta zastępczego na 20 tys i skan środkowego palca w załączeniu. A wołczer niech sobie .... zachowają.

tAboon - 2019-07-08, 06:31

gawel napisał/a:
Przy takim opóźnieniu dostaną owszem pismo od mojego prawnika z rachunkiem za wynejem auta zastępczego na 20 tys i skan środkowego palca w załączeniu. A wołczer niech sobie .... zachowają.
Ciekawe podejście. Życzę powodzenia i prośba pochwal się, ile z tych 20 tyś wpłynęło na Twoje konto, może inni też pójdą ta drogą.
gawel - 2019-07-08, 06:37

tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
Przy takim opóźnieniu dostaną owszem pismo od mojego prawnika z rachunkiem za wynejem auta zastępczego na 20 tys i skan środkowego palca w załączeniu. A wołczer niech sobie .... zachowają.
Ciekawe podejście. Życzę powodzenia i prośba pochwal się, ile z tych 20 tyś wpłynęło na Twoje konto, może inni też pójdą ta drogą.


Oby do tego nie doszło :->

toka93 - 2019-07-08, 08:13

Grubo :D zakładając że duster to klasa c jako wynajem to 80zl netto według stawek ubezpieczenia. Również jestem tego ciekaw.
gawel - 2019-07-08, 08:38

toka93 napisał/a:
Grubo :D zakładając że duster to klasa c jako wynajem to 80zl netto według stawek ubezpieczenia. Również jestem tego ciekaw.


Ja nie chce Dastera i odbieram Sandero
Wolałbym nie wywoływać konfliktu bo w sumie zakup samochodu to miła okoliczność i wolałbym aby tak pozostało. Stawki wynajmu aut w Warszawie to nie 80 zł bynajmniej.

toka93 - 2019-07-08, 08:47

To jak Sandero to jeszcze mniej :)
Mówię oczywiście o stawkach z ubezpieczalni nie muszą się pokrywać z wynajmem krótkoterminowym.

gawel - 2019-07-08, 19:40

tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
Przy takim opóźnieniu dostaną owszem pismo od mojego prawnika z rachunkiem za wynejem auta zastępczego na 20 tys i skan środkowego palca w załączeniu. A wołczer niech sobie .... zachowają.
Ciekawe podejście. Życzę powodzenia i prośba pochwal się, ile z tych 20 tyś wpłynęło na Twoje konto, może inni też pójdą ta drogą.

Na konto nic nie wpłynie ale decyzja zapadła będę miał samochód zastępczy do czasu odbioru mojej rakiety.

tAboon - 2019-07-09, 06:21

gawel napisał/a:
tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
Przy takim opóźnieniu dostaną owszem pismo od mojego prawnika z rachunkiem za wynejem auta zastępczego na 20 tys i skan środkowego palca w załączeniu. A wołczer niech sobie .... zachowają.
Ciekawe podejście. Życzę powodzenia i prośba pochwal się, ile z tych 20 tyś wpłynęło na Twoje konto, może inni też pójdą ta drogą.

Na konto nic nie wpłynie ale decyzja zapadła będę miał samochód zastępczy do czasu odbioru mojej rakiety.
Zawsze coś Choć za te już 2 tygodnie opóźnienia już coś powinieneś dostać.
Żywiec - 2019-07-09, 06:32

Cześć i czołem !!!
gawel - 2019-07-09, 07:06

tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
Przy takim opóźnieniu dostaną owszem pismo od mojego prawnika z rachunkiem za wynejem auta zastępczego na 20 tys i skan środkowego palca w załączeniu. A wołczer niech sobie .... zachowają.
Ciekawe podejście. Życzę powodzenia i prośba pochwal się, ile z tych 20 tyś wpłynęło na Twoje konto, może inni też pójdą ta drogą.

Na konto nic nie wpłynie ale decyzja zapadła będę miał samochód zastępczy do czasu odbioru mojej rakiety.
Zawsze coś Choć za te już 2 tygodnie opóźnienia już coś powinieneś dostać.


To jest na razie a przy odbiorze i tak będę się domagać gratisów :mrgreen:

gawel - 2019-07-09, 07:07
Temat postu: !
Żywiec napisał/a:
Cześć i czołem !!!

Hejka ! :-)

tAboon - 2019-07-09, 07:31

gawel napisał/a:
To jest na razie a przy odbiorze i tak będę się domagać gratisów
Powodzenia i czekamy na relację.
gawel - 2019-07-09, 09:34

tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
To jest na razie a przy odbiorze i tak będę się domagać gratisów
Powodzenia i czekamy na relację.


No na 100% znając moje k... szczęście to się szykuje niezła epopeja no ewentualnie skecz. :mrgreen:

Dymek - 2019-07-09, 14:13

derecki83 napisał/a:
Witam Czekam na odbiór nowej Dacii Lodgy Techroad 1.6 100MK wersja 7 osobowa

Witaj! :mrgreen:

tAboon napisał/a:
gawel napisał/a:
Przy takim opóźnieniu dostaną owszem pismo od mojego prawnika z rachunkiem za wynejem auta zastępczego na 20 tys i skan środkowego palca w załączeniu. A wołczer niech sobie .... zachowają.
Ciekawe podejście. Życzę powodzenia i prośba pochwal się, ile z tych 20 tyś wpłynęło na Twoje konto, może inni też pójdą ta drogą.

Również życzę powodzenia. Najpierw jednak zapoznania się z podpisaną umową sprzedaży, bo zwykle kwestia opóźnień jest jasno opisana. Opisana w mojej umowie procedura składania pism i czekania na reakcję sprzedawcy to jakieś 3 miesiące a zwykle w tym czasie i tak się wyrabiają. Potem można najwyżej zrezygnować i odebrać zadatek.

defunk - 2019-07-09, 15:24

gawel napisał/a:
No na 100% znając moje k... szczęście to się szykuje niezła epopeja no ewentualnie skecz



Jeśli może być skecz, to słysząc "20 tys. złotych odszkodowania za niemanie dla mnie auta", przychodzi mi na myśl tylko takie coś:

https://www.youtube.com/watch?v=OWEMoJYvbos

;-)

gawel - 2019-07-09, 16:44

defunk napisał/a:
gawel napisał/a:
No na 100% znając moje k... szczęście to się szykuje niezła epopeja no ewentualnie skecz



Jeśli może być skecz, to słysząc "20 tys. złotych odszkodowania za niemanie dla mnie auta", przychodzi mi na myśl tylko takie coś:

https://www.youtube.com/watch?v=OWEMoJYvbos

;-)


http://www.gu.com.pl/inde...=100&Itemid=103

Morcin - 2019-07-09, 17:19

Moja umowa mówiła, że mają 45 dni od ustalonej daty dostarczenia (trzeba wysłać pisemnie wezwanie).
Jeśliby się nie wywiązali to zwracają podwójny zadatek.

gawel - 2019-07-09, 17:43

Morcin napisał/a:
Moja umowa mówiła, że mają 45 dni od ustalonej daty dostarczenia (trzeba wysłać pisemnie wezwanie).
Jeśliby się nie wywiązali to zwracają podwójny zadatek.

Ja płaciłem zaliczkę a nie zadatek. Zadatek nie przepada ale zaliczany jest na poczet ceny samochodu. Ja termin dostawy mam dzisiaj do godziny 24.00 :-/

derecki83 - 2019-08-05, 10:34

Jest już i jeździ :)
gawel - 2019-08-05, 11:09

gratuluję to jest wersja techroad?
MartinezTychy - 2019-08-05, 18:08

gawel, tak wersja Techroad,mam taką w kolorze Szary Comet
gawel - 2019-08-05, 18:09

Szary komet to mój ulubiony zaraz za Kasjopeją
MartinezTychy - 2019-08-05, 18:13

darecki83 pochwaliłeś się już Dacią na facebook :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group