DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Galeria naszych samochodów - Beżowy Rumunek

kacper86866 - 2019-07-25, 13:56
Temat postu: Beżowy Rumunek
Czeka na mnie u dealera 😁 i się uśmiecha 😀
Marek1603 - 2019-07-25, 20:40

Nie uśmiecha się tylko śmieje z ciebie, że dacie kupiłeś. ;-) :-)

Na poważnie to gratuluje i zadowolenia życzę.

kacper86866 - 2019-07-25, 20:55

Spoko, przeżyje po 3 miesięcznym dogadywaniu w pracy 😀
Marek1603 - 2019-07-26, 06:08

Po prostu zazdroszczą i im 4 litery ściska.
tomas_102 - 2019-07-26, 07:10

Gratuluję, ładne autko. U mnie w rodzinie jest taki sam tylko biedniejsza wersja.

Na mnie też w pracy patrzyli z politowaniem przez pewien czas.
Jak kupiłem Logana i to samo było jak kupiłem nowe Punto w 2013.
Ale jak jest temat o awariach i mówię, ze przez ostatnie 6 lat w samochodach zmieniłem 4 żarówki i parownik od gazu to się temat motoryzacji urywa.

Dymek - 2019-07-26, 07:19

Dla zdrowia psychicznego- zmieńcie pracę... :lol:
Dla autora wątku gratulacje i zadowolenia!

gogol - 2019-07-26, 08:55

Marek1603 napisał/a:
Po prostu zazdroszczą i im 4 litery ściska.


Niestety potwierdzam - wiekszosc osob normalnie i po ludzku zazdrosci - nie to ze Dacia, nie to ze Duster, ale ze nowy, salonowy. Poki nie odebralem swojego wydawalo mi sie, ze to nieprawda. Szybko zostalo to zweryfikowane ;)

Pomijam oczywiscie osoby, ktore twierdza ze 20-letnie niemiecke auto jest lepsze od nowego z salonu ;) Taka osobe tez mam w rodzinie i pokladam sie ze smiechu jak 3x w tym roku opowiada o tym jak wracala na lawecie ;)

papse - 2019-07-26, 10:58

Piękne auto, niech się dobrze jeździ :-D
I dodatkowo, życzę Ci abyś szybko dostał dokumenty do rejestracji. Mój kolega czeka już drugi tydzień, aut do wydania jest na placu 70 :shock: , a z Warszawy przyszła wczoraj teczka kurierem, tylko z jednym kompletem dokumentów :-?
Też salon jest wściekły na Panią Zosię od kwitów :evil:

MartinezTychy - 2019-07-26, 10:59

W Niemczech to i szczur jest wielkości Jamnika,też znam takich opowiadacz i zawsze się rewanżuję:Życzę w tym kraju każdemu statystycznemu Kowalskiemu by mógł kupić nowy samochód nawet jeśli jest określony jako budżetowy.
papse - 2019-07-26, 11:19

MartinezTychy napisał/a:
W Niemczech to i szczur jest wielkości Jamnika,też znam takich opowiadacz i zawsze się rewanżuję:Życzę w tym kraju każdemu statystycznemu Kowalskiemu by mógł kupić nowy samochód nawet jeśli jest określony jako budżetowy.

Też tego życzę każdemu uczciwie pracującemu Polakowi.

A z tym opowiadaczem to do mnie?
Wejdź na mój wątek, miałem podobną sytuację.

kacper86866 - 2019-07-26, 12:37

papse napisał/a:
Piękne auto, niech się dobrze jeździ :-D
I dodatkowo, życzę Ci abyś szybko dostał dokumenty do rejestracji. Mój kolega czeka już drugi tydzień, aut do wydania jest na placu 70 :shock: , a z Warszawy przyszła wczoraj teczka kurierem, tylko z jednym kompletem dokumentów :-?
Też salon jest wściekły na Panią Zosię od kwitów :evil:


Podobno dokumenty mają już być we wtorek 😀

tommylee1 - 2019-07-26, 18:05

Jestem w podróży po Włoszech swoim Dusterem LPG. Odebrałem do dokładnie 6 tygodni temu a mam już przejechane 6000 km.

Ale nie o tym chciałem napisać. Przejechaliśmy Czechy, Austrię teraz jesteśmy we Włoszech. Dusterów jak mrówków. Nawet w bogatym San Marino. Mądrzy ludzie kupują to co jest dla nich odpowiednie a nie kierują się tym co powie sąsiad.

kacper86866 - 2019-07-26, 19:28

tommylee1 napisał/a:
Jestem w podróży po Włoszech swoim Dusterem LPG. Odebrałem do dokładnie 6 tygodni temu a mam już przejechane 6000 km.

Ale nie o tym chciałem napisać. Przejechaliśmy Czechy, Austrię teraz jesteśmy we Włoszech. Dusterów jak mrówków. Nawet w bogatym San Marino. Mądrzy ludzie kupują to co jest dla nich odpowiednie a nie kierują się tym co powie sąsiad.


Dlatego kupiłem Dustera 😁 jak się sprawuje auto na gazie?

tommylee1 - 2019-07-26, 20:26

Jeżeli chodzi o komfort, to jest on na dobrym poziomie. Podróżujemy w 3 osoby z pełnym bagażnikiem.
Pierwszego dnia byłem 15h za kierownicą. Nie czułem dużego zmęczenia.
Średnie spalanie po 2100 km 9,7l.

Teraz minusy. Niestety silnik posiada za mało mocy i momentu, jeżdżąc w górach odczuwa się to bardzo. Start "spod świateł" trwa i trwa ;-) . No ale jakaś rekompensata jest pod dystrybutorem. Akurat tutaj 2,8 zł za litr LPG vs 7,80 zł za Pb.
Olej w cenie 7,20 zł to w Rzymie, poza Rzymem, na wsi troszkę taniej.
Dwa razy włączyło mi się również piszczenie instalacji lpg w czasie przełączania za Pb na LPG. jest to opisane w instrukcji jako konieczność zgłoszenia do serwisu. Wyłączenie auta, zamknięcie przyciskiem zamka centralnego i ponowne jego otwarcie resetuje ten błąd. Auto odpala i dźwięku nie słychać.
Gdybym miał więcej czasu podjechałbym tutaj do serwisu. W końcu włoską instalację mamy. Może tutaj nie stanowi ona dla serwisów wielkiej niewiadomej.

:-D

kacper86866 - 2019-07-26, 20:59

Dzięki za info. Wcześniejsze auta jakie posiadałem i posiadam również były i są na LPG, dlatego też taka moja decyzja. Tak jak napisałeś problem nie polega na instalacji tylko na znajomości jej serwisowania. Odpowiedzi typu- taka jakość gazu o czymś świadczą, takie słowa usłyszałem przypadkiem jak klient odbierał auto po naprawie. Od 12 lat jeżdżę autami na gaz i nigdy nie miałem problemu z jakością gazu.
tommylee1 - 2019-07-26, 21:39

A tak przy okazji zapytam, ile Ci bierze przy jeździe tylko po Łodzi?
kacper86866 - 2019-07-26, 21:46

tommylee1 napisał/a:
A tak przy okazji zapytam, ile Ci bierze przy jeździe tylko po Łodzi?


Ja czekam na odbiór:-) przyszły tydz. Zdjęcia z placu.

kacper86866 - 2019-07-28, 20:06

tommylee1 napisał/a:
Jeżeli chodzi o komfort, to jest on na dobrym poziomie. Podróżujemy w 3 osoby z pełnym bagażnikiem.
Pierwszego dnia byłem 15h za kierownicą. Nie czułem dużego zmęczenia.
Średnie spalanie po 2100 km 9,7l.

Teraz minusy. Niestety silnik posiada za mało mocy i momentu, jeżdżąc w górach odczuwa się to bardzo. Start "spod świateł" trwa i trwa ;-) . No ale jakaś rekompensata jest pod dystrybutorem. Akurat tutaj 2,8 zł za litr LPG vs 7,80 zł za Pb.
Olej w cenie 7,20 zł to w Rzymie, poza Rzymem, na wsi troszkę taniej.
Dwa razy włączyło mi się również piszczenie instalacji lpg w czasie przełączania za Pb na LPG. jest to opisane w instrukcji jako konieczność zgłoszenia do serwisu. Wyłączenie auta, zamknięcie przyciskiem zamka centralnego i ponowne jego otwarcie resetuje ten błąd. Auto odpala i dźwięku nie słychać.
Gdybym miał więcej czasu podjechałbym tutaj do serwisu. W końcu włoską instalację mamy. Może tutaj nie stanowi ona dla serwisów wielkiej niewiadomej.

:-D



Powiedz mi, zbiornik gazu w dusterze to 42l?

tommylee1 - 2019-07-28, 20:38

Prawdopodobnie jest to zbiornik 42.
Natomiast jak tankuję na Lotosie przy WAMie to wchodzą mi 34l gazu.

kacper86866 - 2019-07-28, 20:48

tommylee1 napisał/a:
Prawdopodobnie jest to zbiornik 42.
Natomiast jak tankuję na Lotosie przy WAMie to wchodzą mi 34l gazu.


Czyli 42l, ja obecnie mam taki zbiornik w sceniku i też wchodzi 34l gazu. Podobno można zastosować większy zbiornik, ktoś pisał na forum nawet o 78l, ale wiadomo jak to z fabryczną instalacją.

Zmienialeś olej po dotarciu?

kacper86866 - 2019-07-30, 22:01

Odebrany 😀
tommylee1 - 2019-07-30, 22:36

Gratulacje!

Pierwotnie chciałem wymieniać po 3k. Jednak te 3k zrobiłem w niecały miesiąc. Przy 3700 wyjechałem do Włoch. W tej chwili mam 6550 a wracam do Łodzi z Włoch dopiero w weekend. Za chwilę następny wyjazd i dodatkowe 1200 km. Przypuszczam, że pod koniec sierpnia będę miał 11k po niecałych trzech miesiącach użytkowania. Chce wymienić olej i filtry gazu w październiku.

kacper86866 - 2019-07-31, 09:15
Temat postu: kacperowski Duster 1.6 SCe 115km
Witam wszystkich chcących się dowiedzieć jakie są moje pierwsze odczucia po zakupie Dustera 1.6:

Zacznijmy od plusów:
- Auto prezentuje się atrakcyjnie (pakiet look, felgi alu itp)
- Małżonka zadowolona :)
- Prowadzi się dobrze, zawieszenie dopasowane do naszych drog
- Jak dla mnie wystarczająca ilość miejsca- porównuje do scenica I fl
- Przyspieszenie- jak narazie tylko do 2500 obr więc nie mogę się wypowiedzieć, lepiej niż scenic 1.6 107km
- Obsługa wnętrza-Ok

Minusy:
- Auto jest niedopracowane pod kątem wykończenia, ubytki w zabezpieczeniu, słaba jakość materiałów itp.- liczyłem się z tym
- Dość mocno widać zabrudzenia na plastikowych progach
- Oryginalne dywaniki gumowe- jakość tragiczna
- Wersja comfort z Lpg- brak wyświetlania spalania na benzynie, zegarka, brak temperatury cieczy chłodzącej


Podsumowując auto jak narazie jeżdżąc tylko na benzynie do 1000km jestem zadowolony. Osoby oglądające auto- cytuję też bym kupił Dustera.

Pozdrawiam

tomek73 - 2019-07-31, 10:38

kacper86866 napisał/a:
- Małżonka zadowolona :)
- Prowadzi się dobrze,

I to jest najważniejsze ;-)
kacper86866 napisał/a:
Wersja comfort z Lpg- brak wyświetlania spalania na benzynie, zegarka, brak temperatury cieczy chłodzącej

U mnie zegarka i spalania tez nie wyświetla - TTTM, ale temp. cieczy mam. Próbowałeś klikać przyciskami (strzałkami) na kierownicy, po prawej stronie? Zmieniają się wtedy parametry na wyświetlaczu.

kacper86866 - 2019-07-31, 10:41

tomek73 napisał/a:
kacper86866 napisał/a:
- Małżonka zadowolona :)
- Prowadzi się dobrze,

I to jest najważniejsze ;-)
kacper86866 napisał/a:
Wersja comfort z Lpg- brak wyświetlania spalania na benzynie, zegarka, brak temperatury cieczy chłodzącej

U mnie zegarka i spalania tez nie wyświetla - TTTM, ale temp. cieczy mam. Próbowałeś klikać przyciskami (strzałkami) na kierownicy, po prawej stronie? Zmieniają się wtedy parametry na wyświetlaczu.


Klikałem. Może jeszcze nie kumam 😀

tAboon - 2019-07-31, 11:31

kacper86866 napisał/a:
- Małżonka zadowolona :)
- Prowadzi się dobrze,
A to małżonka się dobrze prowadzi? :lol: :lol:
kacper86866 - 2019-07-31, 11:40

tAboon napisał/a:
kacper86866 napisał/a:
- Małżonka zadowolona :)
- Prowadzi się dobrze,
A to małżonka się dobrze prowadzi? :lol: :lol:


Oczywiście :)

pikodat - 2019-07-31, 13:33

tAboon napisał/a:
kacper86866 napisał/a:
- Małżonka zadowolona :)
- Prowadzi się dobrze,
A to małżonka się dobrze prowadzi? :lol: :lol:


Jakby kupil jakis badziewiasty samochod i przestalaby sie dobrze prowadzic to dopiero bylby klopot. A tak i auto dobre i malzonka zadowolona czyli kilka(nascie) lat szczescia przed nimi.

A potem trzeba zmienić.[/list][/code]

tomek73 - 2019-07-31, 14:43

pikodat napisał/a:
A potem trzeba zmienić.

Nie doradzaj, bo zamiast samochodu zmieni małżonkę i bedzie sie tłumaczył, ze na forum tak kazali. :evil:

Obywatel MK - 2019-07-31, 15:05

kacper86866 napisał/a:
Auto jest niedopracowane pod kątem wykończenia, ubytki w zabezpieczeniu, słaba jakość materiałów itp.- liczyłem się z tym


Nie zauważyłem ubytków w zabezpieczeniu u siebie, słaba jakość materiałów, szczerze to myślałem że będzie gorzej, że plastiki będą się rysować od samego patrzenia, ale nie, w tej cenie są jakie być powinny, nikt na rynku w tym segmencie najtańszych suvów nie daje nic lepszego jak np. Jeep Renegade, czy Suzuki Vitara, są droższe, a plastiki takie same.
Niedopracowanie pod kątem wykończenia, też nie zauważyłem, wszystko wszędzie dobrze dolega, nie marszczy się czy telepie, a po naciskaniu nie trzeszczy jak w wielu markach premium. :roll:

kacper86866 - 2019-07-31, 15:15

Obywatel MK napisał/a:
kacper86866 napisał/a:
Auto jest niedopracowane pod kątem wykończenia, ubytki w zabezpieczeniu, słaba jakość materiałów itp.- liczyłem się z tym


Nie zauważyłem ubytków w zabezpieczeniu u siebie, słaba jakość materiałów, szczerze to myślałem że będzie gorzej, że plastiki będą się rysować od samego patrzenia, ale nie, w tej cenie są jakie być powinny, nikt na rynku w tym segmencie najtańszych suvów nie daje nic lepszego jak np. Jeep Renegade, czy Suzuki Vitara, są droższe, a plastiki takie same.
Niedopracowanie pod kątem wykończenia, też nie zauważyłem, wszystko wszędzie dobrze dolega, nie marszczy się czy telepie, a po naciskaniu nie trzeszczy jak w wielu markach premium. :roll:


Tak jak napisałem, brałem to pod uwagę. Może za bardzo jestem przeczulony. Dopiero zrobione 60km.

Obywatel MK - 2019-07-31, 15:21

No u mnie po 4 tys. na razie hałasuje tylko zagłówek pasażera, a to też tylko dlatego że codziennie jeżdżę po wertepach, ale zgłoszę go na gwarancji, może go uciszą.
Poza tym wszystko jest tak samo jak w dniu odbioru auta.

Pedros - 2019-07-31, 15:26

Obywatel MK napisał/a:
słaba jakość materiałów, szczerze to myślałem że będzie gorzej, że plastiki będą się rysować od samego patrzenia, ale nie, w tej cenie są jakie być powinny, nikt na rynku w tym segmencie najtańszych suvów nie daje nic lepszego jak np. Jeep Renegade, czy Suzuki Vitara, są droższe, a plastiki takie same.

Powiedziałbym więcej - w VW T-cross i T- rock jakość plastików również nie jest wyraźnie lepsza, a auta te kosztują dwa lub ponad dwa razy tyle co Duster. Uważąm, że mówienie o złej jakości tworzyw w nowym Dusterze to trochę czepianie się z braku innych, wyraźnych wad auta za tą cenę.

kacper86866 - 2019-07-31, 19:19

tomek73 napisał/a:
kacper86866 napisał/a:
- Małżonka zadowolona :)
- Prowadzi się dobrze,

I to jest najważniejsze ;-)
kacper86866 napisał/a:
Wersja comfort z Lpg- brak wyświetlania spalania na benzynie, zegarka, brak temperatury cieczy chłodzącej

U mnie zegarka i spalania tez nie wyświetla - TTTM, ale temp. cieczy mam. Próbowałeś klikać przyciskami (strzałkami) na kierownicy, po prawej stronie? Zmieniają się wtedy parametry na wyświetlaczu.


Sprawdzałem jeszcze raz i nie ma wskazania temperatury cieczy chłodzącej. Jest przebieg, odstęp od przeglądu, ciśnienie opon, komunikaty, nic więcej chyba że coś się zmienia jeszcze aby pokazać temperaturę cieczy. Jak zapalam na zimnym to pokazuje się niebieska kontrolka od wody, po rozgrzaniu znika.

AndrewMD - 2019-07-31, 20:27

Miałem takie rozwiązanie w Yaris z temperaturą, idzie się przyzwyczaić, natomiast zegarek możesz sobie włączyć podpinając Dustera do kompa.
kacper86866 - 2019-07-31, 20:56

AndrewMD napisał/a:
Miałem takie rozwiązanie w Yaris z temperaturą, idzie się przyzwyczaić, natomiast zegarek możesz sobie włączyć podpinając Dustera do kompa.
.

Pytanie do użytkowników Dustera z fabrycznym LPG czy tak mają?

laisar - 2019-07-31, 21:12

Od zawsze auta z LPG nie miały kompa - http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=9526
kacper86866 - 2019-08-01, 09:16

laisar napisał/a:
Od zawsze auta z LPG nie miały kompa - http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=9526


Jasne, o tym wiedziałem, że nie ma spalania i zegarka. Co do temperatury powinna być wizualizacja.

steiner - 2019-08-01, 09:43

Cytat:
Sprawdzałem jeszcze raz i nie ma wskazania temperatury cieczy chłodzącej. Jest przebieg, odstęp od przeglądu, ciśnienie opon, komunikaty, nic więcej chyba że coś się zmienia jeszcze aby pokazać temperaturę cieczy. Jak zapalam na zimnym to pokazuje się niebieska kontrolka od wody, po rozgrzaniu znika.


Niebieska kontrolka gaśnie po przekroczeniu przez ciecz chłodząca temperatury 50 stopni Celsjusza - bynajmniej tak jest w 1.5 dci.... pewnie w Sce tak samo.

wlodarek1 - 2019-08-01, 14:08

Kacper - pokaż jakieś fotki twego nowego nabytku :-D
Można zapytać ile cię ten dustuś kosztował :-/

kacper86866 - 2019-08-01, 14:13

wlodarek1 napisał/a:
Kacper - pokaż jakieś fotki twego nowego nabytku :-D
Można zapytać ile cię ten dustuś kosztował :-/


Fotki są pod beżowy Rumunek 😀

Obywatel MK - 2019-08-01, 14:15

kacper86866 napisał/a:
Fotki są pod beżowy Rumunek 😀


Proszę go tak nie nazywać, to powiela stereotypy :mrgreen:

kacper86866 - 2019-08-01, 15:07

Środek
kacper86866 - 2019-08-01, 15:08

Silniczek
kacper86866 - 2019-08-01, 15:09

:)
pikodat - 2019-08-01, 15:21

steiner napisał/a:
Cytat:
Sprawdzałem jeszcze raz i nie ma wskazania temperatury cieczy chłodzącej. Jest przebieg, odstęp od przeglądu, ciśnienie opon, komunikaty, nic więcej chyba że coś się zmienia jeszcze aby pokazać temperaturę cieczy. Jak zapalam na zimnym to pokazuje się niebieska kontrolka od wody, po rozgrzaniu znika.


Niebieska kontrolka gaśnie po przekroczeniu przez ciecz chłodząca temperatury 50 stopni Celsjusza - bynajmniej tak jest w 1.5 dci.... pewnie w Sce tak samo.


Czy ktoś może zrobić zdjęcie tej niebieskiej kontrolki w czasie świecenia?
Niech zobacze jak ona wygląda.
Bo w swoim - co prawda sandero - ale to też dacia - nic niebieskiego się nie pali i jedyne światełko zwiazane z temeraturą, to zapalające się przy przekecaniu kluczykiem czerwone światełko , które (mam nadzieję, że nigdy w innej sytuacji niz przy uruchamianiu silnika) zapali się zapewne, gdy temperatura zapewne przekroczy jakąś wartość

toka93 - 2019-08-01, 17:43

Bo na starych zegarach tego nie ma. Tylko na nowych w DDII.
kacper86866 - 2019-08-03, 15:39

Sobota więc czas dla Duśki 😀
kacper86866 - 2019-08-03, 15:40

Malowanie nie zaszkodzi.
kacper86866 - 2019-08-03, 19:40

Znaleziono dziś przypadkiem. Rozumiem że ASO i gwarancja?
tomek73 - 2019-08-05, 08:09

Też znalazłem na jednej ze swoich takie cudo. Zanlazłem na przedniej oponie, więc szybko zamieniłem koła przód - tył. W ASO nic nie powiedzieli, rozkładali tylko ręce. Sugerowali, że trzeba bedzie ściągnąć oponę i wysłać do przedstawiciela Continentala. A ja zostałbym na trzech kołach - źle się tak jeździ. Do Continentala pojechałem sam (w Krakowie to Auto-Gum) i wszystko zostało załatwione od ręki. Takie wgłębienia ma większość tych opon - trochę mniejsze lub większe. Na każdej mojej oponie serwisant mi to odnalazł. Wg jego wyjaśnień w tym miejscu są składane płaty gumy i wulkanizowane. Można jeździć.
kacper86866 - 2019-08-05, 08:44

Ale wymienili Ci ta oponę?
tomek73 - 2019-08-05, 09:44

Nie, opona jest dobra. Jak wspomniałem, na każdej oponie Conti w moim DD gość takie coś mi pokazał. Powiedział, TTTM i życzył szerokiej drogi. Ale to w serwisie Continentala, a nie w ASO. Popatrz czy na innych gumach też nie masz takiego wgłębienia.
Obywatel MK - 2019-08-05, 10:22

Szok że na Continentalach takie coś wyłazi. Trudno to nawet skomentować. :shock:
kacper86866 - 2019-08-05, 10:59

Jak dla mnie taka sytuacja jest niedopuszczalna. Kupiłem nowe auto na nowych oponach więc nie omieszkam tego zgłosić do ASO. W poprzednim aucie nawet na chińskich oponach nie miałem takiego czegoś.
kacper86866 - 2019-08-05, 19:00

Dzwoniłem bdo ASO kazali przyjechać, będą robić zdjęcia i reklamować.
kacper86866 - 2019-08-09, 19:41

Sposób na opadający uchwyt od pasów

https://s.click.aliexpress.com/e/VTcQLM8

Jacenty85 - 2019-08-10, 22:31

Ja z Continentalem miałem już przejścia w 2014 roku w aucie Chevrolet. Koła mimo wyważania na wielu nowych maszynach biły. Udałem się na test drogowy-hunter. Lokalna firma, która ma autoryzacja Michelin po badaniu opon stwierdziła że 3 z 4 nadają się do wymiany. Miały zbyt duże bicia (dostałem wydruk i załączyłem do opon) Po odesłaniu do firmy Continental stwierdzono że opony są wręcz doskonałe. Nie miałem siły kopać się z koniem. Opony poszły do starego opla i tam wykończyły zawieszenie. Kiedy zobaczyłem przy odbiorze że moja Dacia ma Continentala oblały mnie zimne poty. Całe szczęście chyba trafiłem na w miarę dobry egzemplarz. Uważam, że firma Continental to tylko przereklamowany medialnie produkt, który skutecznie wygrywa (moim zdaniem głupie) testy w magazynach motoryzacyjnych.
W magazynach motoryzacyjnych nie badają podstawowych parametrów. Tj wykonanie- to jakie opona generuje bicia. Wtedy wyszłoby na jaw które marki najbardziej wykańczają nasze zawieszenia i układy kierownicze. Gwarantuje, że Continetal pod tym wzgledem jest bardzo słaby.

tommylee1 - 2019-08-15, 12:31
Temat postu: Re: kacperowski Duster 1.6 SCe 115km
kacper86866 napisał/a:


Podsumowując auto jak narazie jeżdżąc tylko na benzynie do 1000km jestem zadowolony. Osoby oglądające auto- cytuję też bym kupił Dustera.

Pozdrawiam


Czy przeszedłeś już na gaz? Jeżeli tak to podziel się swoimi wynikami proszę.

kacper86866 - 2019-08-18, 20:54

Jeszcze benzynka. Na razie się nie spieszę.
kacper86866 - 2019-09-16, 10:37

Wrażenia po 1000km- jestem zadowolony :-)
Jedyna usterka wszystkim znana- falujące obroty, które zgłoszę na pierwszym przeglądzie.

Duster w między czasie dostał podłokietnik oraz chlapacze przód, tył.
Spalanie Pb na poziomie 8l. W tym tyg. Przechodzę na LPG.

AndrewMD - 2019-09-16, 23:09

Możesz pokazać jaki kupiłeś podłokietnik? I jak wygląda u Ciebie?
kacper86866 - 2019-09-17, 17:46

AndrewMD napisał/a:
Możesz pokazać jaki kupiłeś podłokietnik? I jak wygląda u Ciebie?


Jasne jutro pstrykne zdjęcie.
Kupiłem taki

https://allegro.pl/oferta/podlokietnik-dacia-duster-ii-rati-nowy-oryginal-8103914177?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Łatwy montaż, bardzo wygodny. Jestem zadowolony.

kacper86866 - 2019-09-17, 20:30

Pierwszy tysiąc.
tommylee1 - 2019-09-17, 22:27

kacper86866 napisał/a:
AndrewMD napisał/a:
Możesz pokazać jaki kupiłeś podłokietnik? I jak wygląda u Ciebie?


Jasne jutro pstrykne zdjęcie.
Kupiłem taki

https://allegro.pl/oferta/podlokietnik-dacia-duster-ii-rati-nowy-oryginal-8103914177?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Łatwy montaż, bardzo wygodny. Jestem zadowolony.


Mam ten sam. Uważam, że jest idealny. Łatwy w montażu. Polecam, choć pewnie nie jestem obiektywny ;-) .

AndrewMD - 2019-09-18, 22:26

Ale sami go montowaliście?
kacper86866 - 2019-09-19, 09:42

AndrewMD napisał/a:
Ale sami go montowaliście?


Oczywiście :)

tommylee1 - 2019-09-19, 11:26

Jest instrukcja. Ja zrobiłem troszkę inaczej. Załeżało mi na tym, aby nie było widać metalowej śruby dokręcającej podłokietnik pomiędzy fotelem a podłokietnikiem.. Zrobiłem mniejszą dziurkę w pokrowcu i ta śruba została pod pokrowcem.
AndrewMD - 2019-09-19, 14:55

Mam wersję essential więc nie wiem czy tam da się przykręcić. Mozecie podeslac te instrukcję na priv?
tommylee1 - 2019-09-19, 19:21

Kolega sobie ściągnie:

http://www.tech-accessoir...ch-accessoires/


numer akcesorium: 877001871R

raczej będzie możliwość instalacji. Można zsunąć pokrowiec ci zobaczyć czy są 4 otwory w ramie fotela.

AndrewMD - 2019-09-20, 12:12

Dzięki, bardzo mi to pomogło. Wieczorem idę szukać dziur i może podłokietnik.
kacper86866 - 2019-09-25, 18:33

Zdjęcia mojego podłokietnika

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group