DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Spotkania, imprezy, wyprawy - Ankieta 4 po V Ogólnopolskim Zlocie Dacii.

Marek1603 - 2019-09-02, 19:50
Temat postu: Ankieta 4 po V Ogólnopolskim Zlocie Dacii.
Oprócz ankiety proszę o parę słów jeżeli ktoś ma życzenie.
Louis79 - 2019-09-02, 21:05
Temat postu: Powiem szczerze
Mi się podobało ale jeżeli ktoś ma jakieś inne pomysly jestem otwarty zawsze fajnie coś nowego zobaczyć. Zrębice upadły po 9 latach,myślę że sie wypalily i turystycznie i krajoznawczo ale i pod wzgledem jakości.Mialem wrażenie że gospodarz też się wypalił.
Lajkonik - 2019-09-03, 06:45

Myślę, że warto pojeździć dłużej do Czernej. Jak będziemy stałymi klientami, to i współpraca z tym agro może być coraz lepsza i zaczniemy dostawać ulgi lub jakieś "wartości dodane" :mrgreen: .
mistakos - 2019-09-03, 19:17

Ja uważam, że fajnie jest jeździć w różne miejsca, a taki zlot to doskonała okazja do odkrywania nowych fajnych miejsc. Jeśli komuś się podobało, zawsze może wrócić tam we własnym zakresie.
Wiadomo, że nie wszędzie i nie zawsze będzie idealnie, ale czy w Czernej pasowało wszystkim wszystko?

Louis79 - 2019-09-03, 20:19
Temat postu: Każdy
Niech wyrazi swoje zdanie nawet jakby to miała być krytyka po to jest to forum.Kto ma porównania ze Zrebicami wie wiecej.
Dardus - 2019-09-03, 22:27

Jeśli na sam zlot to ok, organizacja na wysokim poziomie. Natomiast w innych okolicznościach preferuję troszkę inne klimaty ;-) ;-) .
Szabelka - 2019-09-04, 11:10

ośrodek fajny ale szkoda, że tak mało miejsc noclegowych :) gdyby były wolne pokoje to bym był na caly weekend a z tego co doczytałem to więcej osób było chętnych a już się nie załapało :)
toka93 - 2019-09-04, 11:17

Zawsze można przytargać przyczepę kempingową :) Co wcale głupim pomysłem nie jest. Pewna niezależność i pewne miejsce noclegowe.
Marek1603 - 2019-09-04, 11:29

Był też namiot i rezerwowo ta chatka kilku osobowa koło oczka gdzie rozgrywaliśmy konkursy.
bebe - 2019-09-06, 20:37

Fajne miejsce i nie brakowało jedzenia jak ktoś zaspał. ;)

Jedyne co, to faktycznie przymaławe - jak tak dalej pójdzie to będziemy potrzebowali czegoś na 100 osób...

Okolica jeszcze nie wyeksploatowana zwiedzalniczo tak mocno jak Zrębice - chętnie wrócę do Czernej celem poważniejszego zwiedzenia Dolinek Podkrakowskich.

Mam też wrażenie, że w okolicy nie za ciekawie jest pod względem offroadowym - próbowałem coś na szybko znaleźć w piątek i generalnie kiszka, jeśli chodzi o opisane trasy/roadbooki. Można kombinować samemu tak jak my kombinowaliśmy, ale z naszego doświadczenia sporo jest ślepych dróżek, albo teoretycznie publicznych dróżek, które tak naprawdę są miedzami/czyimś podwórkiem.

Korci mnie, żeby znowu zacząć gnębić Overlimit - rajdu nam już pewnie nie zorganizują, ale może coś podpowiedzą jeśli chodzi o trasy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group