DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - Zakup logana 2 po taxi

Seba - 2019-11-28, 18:43
Temat postu: Zakup logana 2 po taxi
Koledzy przepraszam jak pomyliłem dział,jak myślicie warto?auto po taxi
https://www.otomoto.pl/of...y-ID6Cz4jn.html

toka93 - 2019-11-28, 18:55

Po zdjęciach nic nadzwyczajnego nie widać. Pojechać, zobaczyć, sprawdzić w jakimś warsztacie ogólny stan :) Silnik pancerny, także drugie tyle też najeździ.
DrOzda - 2019-11-28, 19:27

Albo fotele są dziadowskie w MCV albo jeździł tym Pudzian albo kilometraż się nie zgadza.
toka93 - 2019-11-28, 19:32

Przecież to są pokrowce jakieś. I w sumie wyglądają o niebo lepiej niż oryginalna tapicerka :D
Black Dusty - 2019-11-28, 19:35

toka93 napisał/a:
Przecież to są pokrowce jakieś. I w sumie wyglądają o niebo lepiej niż oryginalna tapicerka :D

A już miałem pisać że okulista się kłania. ;-)

Seba - 2019-11-28, 19:35

Tak ,to pokrowcwe.Bardziej martwi mnie ten przebieg zrobiony na LPG.Nie wiem jak to wpływa na silnik.
Fruxo - 2019-11-28, 21:48

nie nie nie nie nie kijem tego gówna nie ruszaj
Wszystko po tych uberach jest gruzem , ciapaki płacą 100 zł dziennie za ten wóz i celowo go zajeżdżają.
W każdym praktycznie zdawanym nam aucie na bagnecie nie ma śladu oleju, w paru był dolany rzepak ....... . Wszystko w takim wozie jest rozklekotane zawieszenie całe do robienia na dzień dobry silnik traktowany jak w F1 regularnie przegrzewany oczywiście cały rok na zimówkach z wodą w układzie chłodzenia.

W jednym wozie rozwalone były synchronizatory bo zmienili biegi bez sprzęgła

Seba - 2019-11-28, 21:58

Tzn odpuścić sobie?
toka93 - 2019-11-28, 22:00

Fruxo napisał/a:
nie nie nie nie nie kijem tego gówna nie ruszaj
Wszystko po tych uberach jest gruzem , ciapaki płacą 100 zł dziennie za ten wóz i celowo go zajeżdżają.
W każdym praktycznie zdawanym nam aucie na bagnecie nie ma śladu oleju, w paru był dolany rzepak ....... . Wszystko w takim wozie jest rozklekotane zawieszenie całe do robienia na dzień dobry silnik traktowany jak w F1 regularnie przegrzewany oczywiście cały rok na zimówkach z wodą w układzie chłodzenia.

W jednym wozie rozwalone były synchronizatory bo zmienili biegi bez sprzęgła


Po co sprawdzać auta jak można na odległość, przez Internet i stereotypowo.

BogdanK - 2019-11-28, 22:26

Seba napisał/a:
Tzn odpuścić sobie?

Oczywiście :!:


P.S. Gdyby nie zmieniono kierownicy i nie założono pokrowców na siedzenia, itd. - to nie miałbyś wątpliwosci (o zmianie gałki biegów zapomieli).

pikodat - 2019-11-28, 23:41
Temat postu: Re: Zakup
Seba napisał/a:
Koledzy przepraszam jak pomyliłem dział,jak myślicie warto?auto po taxi
https://www.otomoto.pl/of...y-ID6Cz4jn.html

a) czy LPG fabryczny czy dokładany? Jak drugie, to mimo, że auto poniżej 3 lat to bez gwarancji
Ponadtio silniki z LPG fabrycznym różnią się od nie-LPG.
Oczywiście niektórzu powiedzą, żę to nieprawda.
OK - czy wydasz swoją kasę by to sprawdzić?
b) jak już używka i to po firmie to
https://aukcje.pkoleasing.pl/pl/auctions/list/pub/all/vehicles/?proccat=vehicles&procsubcat=all&mark=dacia&model=&parking=all&price_from=&price_to=&prod_year_from=&prod_year_to=&fueltype=all&gearbox=all&mileage_from=&mileage_to=&capacity_from=&capacity_to=&exposed=all&finishdt=all&ts=all
coś tu bym poszukał. . Co prawda 2016 nie 2017 ale i rzędu 30 000 mniej na liczniku.

Benzyna i LPG w polizingowym prawdopobniie fabryczna bo lizingodawcy niechętnie pozwalają na doinstalację LPG. Zresztą kto by się bawił w zgody od banku na LPG i płacić za istalację jeśli chce po 3 latach oddać auto.

np https://aukcje.pkoleasing.pl/pl/auctions/details/dacia-logan-mcv-12-16v-sl-open/m9mmmoa9
i koniecznie zdjecia z raportu dekry z tej strony obejrzyj. W innych autach też

Fruxo - 2019-11-29, 00:25

toka93 napisał/a:


Po co sprawdzać auta jak można na odległość, przez Internet i stereotypowo.


Oczywiście od kiedy nasza firma musi ich obsługiwać zobaczyłem dopiero co to znaczy zajeżone auto, nie ma gorszych klientów i gorszych samochodów. Wiec rozpoznaje takich z kilometra. Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam to nie jest taxi po niemcu co zrobił 300 tyś tylko po cebulaku co punkt honoru postawił sobie nie wydanie żadnej złotówki na samochód.
To są gorsze doły od samochodu po wyporządzaniach bo tam samochód był niszczony nie celowo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group