DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Nasze Forum jest The Best

krakry1 - 2020-03-01, 11:13
Temat postu: Nasze Forum jest The Best
Jestem na tym forum od 2009 roku. W latach 2010 - 2020 (do stycznia) jeździłem Sandero. Zostawiłem je w salonie w rozliczeniu i wziąłem Captura. Mając nowy samochód udałem się na forum Renault (choć zarejestrowany byłem tam dużo wcześniej). I tu moje zaskoczenie - myślałem, że tan będzie jak tu: kupa wiedzy, schematów i instrukcji na temat mojego samochodu. A tu zaskoczenie. Bida z nędzą (szczególnie w odniesieniu do Captura) - to co mamy na forum Daci to poprostu mistrzostwo świata. Naprawdę ogromna ilość wiedzy i w zasadzie wszystko co potrzebne. Na szczęście sporo tego mogę też wykorzystać w swoim nowym Capturze - wszak Dacia i Renault to dwa bratanki.

Niech żyje Forum Dacia Polska. 8-)

Marek1603 - 2020-03-01, 18:32

Jaki wniosek. Trzeba auto zmienić na dacię. ;-) :mrgreen:
MartinezTychy - 2020-03-02, 10:36

Dlatego i ja mam Dacię,to prawda jest to skarbnica wiedzy.
Wracając do wypowiedzi założyciela wątku,miałem wiele samochodów i starałem się logować do Klubów by posiadać większą wiedzę o modelu który aktualnie posiadam,równie dobre forum jest w;
fabia club polska
chevrolet klub polska
mb.slask.pl
octavia klub polska
byłem również moderatorem w mb.slask.pl tam też wkładaliśmy wiele pracy by dział techniczny był na bieżąco aktualizowany.
Pozdrawiam.

krakry1 - 2020-03-02, 14:37

Marek1603 napisał/a:
Jaki wniosek. Trzeba auto zmienić na dacię. ;-) :mrgreen:
Chciałem mieć w końcu coś z "wyższej" półki. Co mogę powiedzieć to jakość wykonania w Capturze jest jednak lepsza niż w Daci - przede wszystkim wyciszenie wnętrza. Nawet plastiki są bardziej miękkie :mrgreen: A na serio czego mogę żałować to jedynie spalanie z dCi - ale za to mam silnik żyletę (wiem w Dusterach też takie trafi). Idzie to jak burza.
Obywatel MK - 2020-03-02, 16:23

Bo im mniej konsumpcyjne społeczeństwo tym bardziej zintegrowane.
krakry1 - 2020-03-02, 17:40

Myślę, że sukces to w dużej mierze to też zasługa osób z tego forum w tym adminów i moderatorów. Np. taki Laisar wszystko wie, podpowie lub wygrzebie .... i wielu wielu innych (nie, nie Laisar mi nie płaci :-P )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group