DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - Brak wyłączania radia przy otworzeniu drzwi kierowcy

sasio - 2020-10-18, 06:48
Temat postu: Brak wyłączania radia przy otworzeniu drzwi kierowcy
Hej.
Miałem MediaNavEvo z softem 9.1.3 i tam przy otworzeniu drzwi kierowcy radio/muzyka się wyłączała i wyświetlany był „wygaszacz” czyli motyw graficzny z dużym zegarem.

Otworzenie auta z pilota powodowało uruchomienie MNE, ale nie grała muzyka czy radio dopóki nie otworzyłem drzwi kierowcy.

Zmieniłem radio na MediaNav3 z softem 1.0.13.3.369_r60 i po otworzeniu drzwi kierowcy muzyka sobie gra. Po zamknięciu auta muzyka dalej sobie gra przez kilkanaście minut aż nie zostanie odcięte zasilanie przez komputer auta.

W Micom funkcja Wake na OFF.

Zdjęcie moich ustawień Micom


gggg - 2020-10-18, 11:06

Zmień Wake na ON
jas_pik - 2020-10-18, 14:42

gggg napisał/a:
Zmień Wake na ON

Wtedy właśnie będzie działało jak opisuje . Być może jeszcze inne ustawienie jest za to odpowiedzialne . Np model samochodu K98 trzeba zmienić na K98_1

gggg - 2020-10-18, 15:15

Miałem ostatnio jako auto zastępcze z serwisu Clio z radiem MN3 i zrobiłem zdjęcie micom. Tam radio przekraczało się na zegar w momencie otwarcia drzwi oczywiście po wyłączeniu auta. Po jakimś czasie czasie się wyłączało. Tam wake było na on. Oto mu chodzi. Bo teraz nie przełącza się na zegar tylko mu radio cały czas gra kilkanaście minut.
sasio - 2020-10-18, 19:29

Tak Panowie - zmieniłem opcje na Wake ON i zadziałało.
Dziękuje.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group