DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Brak przeciw mgłowych przednich świateł.

michhallski - 2021-09-13, 08:33
Temat postu: Brak przeciw mgłowych przednich świateł.
Witam.
Logan II 2018.
Zdemontowano mi do lakierowania przedni zderzak i zamontowano ponownie. Po tym nie świecą światła przeciwmgłowe przednie. Bezpieczniki całe, wtyczki do lamp z tego co widzę podpięte. Gdzie szukać przyczyny, zakładając,że nie uszkodzono mi wiązek. Czy dostęp do lamp p.mgielnych jest tylko poprzez demontarz zderzaka, czy dojdzie się bez demontarzu?
Jestem w trasie zarobkowo i nie zabardzo mam jak grzebać dlatego proszę o pomoc trochę na skruty.

dudu$ - 2021-09-13, 09:49

Wiązka halogenów jest łączona na wtyczkę, obstawiam, że podczas montażu po prostu jej nie podłączyli. Wpisz sobie w google, wiązka halogenów przód Dacia Logan II i zobaczysz jak ona wygląda. Później spróbuj po wiązce od halogenów dojść gdzie idzie i sprawdź czy faktycznie jej nie podłączyli ewentualnie jedź tam gdzie demontowali zderzak i niech poprawiają.
michhallski - 2021-09-13, 21:04

dudu$ napisał/a:
Wiązka halogenów jest łączona na wtyczkę, obstawiam, że podczas montażu po prostu jej nie podłączyli. Wpisz sobie w google, wiązka halogenów przód Dacia Logan II i zobaczysz jak ona wygląda. Później spróbuj po wiązce od halogenów dojść gdzie idzie i sprawdź czy faktycznie jej nie podłączyli ewentualnie jedź tam gdzie demontowali zderzak i niech poprawiają.


Dzięki za podpowiedź. Ściągnąłem obraz wiązki, obmacałem i okazało się, że tylko nie docisnęli wtyczki. Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group