DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Na każdy temat - Audi 2017/2018 - radio i kolizja

Limes - 2022-01-06, 13:26
Temat postu: Audi 2017/2018 - radio i kolizja
Audi , rocznika nie jestem pewien to gdzieś 17 może 18.

Kolizja ... niedostosowanie prędkości ... itd. Auto rozbite ma być robione ale w aucie zadziałały systemy bezpieczeństwa / poduszki , kurtyny pasy. Pytam kolegów czy wymiana poszczególnych musi się odbyć ze sterownikami , czy któryś ze sterowników będzie przydatny. Czy korzystając ze skanera da się odczytać kod cyfrowy sterowników .Auto kolegi stoi na wsi , a my obaj jak trawa na wiosnę .

Może ktoś wie ile jest modułów , odpaliły 2 poduszki przednie i 2kurtyny boczne . Nie wiem co z pasem pasażera bo jechał sam , i też moduł jeden czy dwa , czy zespolony. Tak że chłodnice poszycie blachy , zderzak , lampy ,atrapa , szyba to już 13 k . Co więcej i za ile to się okaże.

chrom6 - 2022-01-06, 15:05

jak Audi 17/18 to ile modułów padło trzeba odczytać interfejsem diagnostycznym, pasy pasażera i pasażerów z tyły też mogły strzelić, ale to już trzeba sprawdzić na aucie. ale na 99% masz do wymiany moduły wszystkich pirotechnik, tanie nie są
Limes - 2022-01-06, 15:47

Trudno , Zaboli go jeszcze bardziej . Ja posiadam tylko Delphi 150e , ale chyba podeślę mu kolegę ma KTS-a i CDIF chyba 3 . Myślę że te skanery poradzą sobie z odczytem .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group