DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - Kupno Sandero

ceranix3 - 2022-08-21, 21:15
Temat postu: Kupno Sandero
Witam Panie i Panowie.Potrzebuje szybkiej opini.Jutro ide nia pojezdzic.Ogladalem w sobote ale przed zamknieciem wiec o jezdzie nie bylo mowy.Srodek ladny,na zewnatrz ladna.Ogolnie ladna,tylko troche przebieg mnie odstrasza.To jakies 22 tys rocznie co jak sprawdzilem w historii przegladow sie zgadzalo.Pewnie jakas firmowa.Ale myslec czy odpuscic.Na zywo nawet lepiej wyglada niz na zdjeciach.Chodzi jak na 3 garowca ladnie.Samochod z salonu Daci wiec chyba w jakis sposob sprawdzony.Wyposazenie praktycznie full a i cena do negocjacji.
https://www.otomoto.pl/of...o-ID6EC5zK.html

Marckok - 2022-08-22, 08:57

Daj± jak±¶ gwarancję ? Bo na przykład u "mojego" dealera Renault przy zakupie używanego jest rok gwarancji na silnik i skrzynię biegów...

A swoj± drog± te ceny....ja mam zamówione na listopad nowe Sandero z silnikiem 1.0 z LPG w fajnym wyposażeniu (wersja expression) i cena to 55000 zł brutto - czyli tylko 10 000 zł więcej - co prawda zwykła a nie Stepway ale auto fabrycznie nowe....

w tym kontek¶cie cena jest za wysoka, ale wiem że tak teraz jest...

Michał B24 - 2022-08-22, 10:00

To dobre auto, wygodniejsze i lepiej jeżdż±ce zawieszeniowo od zwykłej Sandero. Jedyna wada, to jest gło¶niejsza przy dużych prędko¶ciach od zwykłej, przez relingi.

Przebieg realny i normalny, moja przy podobnym przebiegu wygl±dała na bardziej zużyt±. To nie jest duży przebieg, a dla tego silnika też nie stanowi problemu.

ceranix3 - 2022-08-22, 10:58

Dzieki za odpowiedzi.Pojezdzilem i mi i zonie sie podoba.Ksiazka servisowe wskazuje ze auto bylo kupione u nich i tam ogarniane.Co 20 tys.Czyli moze byc.Ja w swoich autach olej wymienialem co 10 tys.No ale to przebieg autostradowy bo 25 tys rocznie w miescie to niemozliwe.Wymieniane w tym czasie byly wahacze, tarcze,klocki.Tak wynika z rachunkow.Przynajmniej tyle mam z glowy.Co do gwarancji to rok renkojmi.Czyli dobrze.Gaz przelacza sie elegancko,bez szarpania.Co do ceny.Bylem zobaczyc nowe clio.Auto wyliczone na 72 tys.Przy wplacie 40 tys z mojej strony, raty na 84 miesiace wyszly 650 zl.7 lat splacac auto to jednak za duzo.Wiec wole w miare nowe ale bez petli na szyi.Zreszta wszystko ma oprocz lewarka( masakra) sam klucz i zestaw naprawczy i brak kompa pokladowego(sred.spalanie , ile od-do itp) Nawet w starym peugeocie206 syna jest lewarek i klucz. W srode bedzie gosciu co sie zajmuje odsprzedaza,bede negocjowac.Co jeszcze moge od nich wydebic😁?
Auto Krytyk - 2022-08-22, 11:04

Marckok napisał/a:
Daj± jak±¶ gwarancję ? Bo na przykład u "mojego" dealera Renault przy zakupie używanego jest rok gwarancji na silnik i skrzynię biegów...

A swoj± drog± te ceny....ja mam zamówione na listopad nowe Sandero z silnikiem 1.0 z LPG w fajnym wyposażeniu (wersja expression) i cena to 55000 zł brutto - czyli tylko 10 000 zł więcej - co prawda zwykła a nie Stepway ale auto fabrycznie nowe....

w tym kontek¶cie cena jest za wysoka, ale wiem że tak teraz jest...


Jakim cudem dostałe¶ ponad 10 tys rabatu na Sandero? Wersja Expresion z gazem kosztuje 65250! Chyba ze to cena netto?

Marckok - 2022-08-22, 13:18

Nie wiem czy to cud. Cena brutto to 55000 zł. Może dlatego że auto będzie w leasingu RCI, a może dlatego że to 7 auto kupowane u tego dealera ?


Auto Krytyk napisał/a:
Marckok napisał/a:
Daj± jak±¶ gwarancję ? Bo na przykład u "mojego" dealera Renault przy zakupie używanego jest rok gwarancji na silnik i skrzynię biegów...

A swoj± drog± te ceny....ja mam zamówione na listopad nowe Sandero z silnikiem 1.0 z LPG w fajnym wyposażeniu (wersja expression) i cena to 55000 zł brutto - czyli tylko 10 000 zł więcej - co prawda zwykła a nie Stepway ale auto fabrycznie nowe....

w tym kontek¶cie cena jest za wysoka, ale wiem że tak teraz jest...


Jakim cudem dostałe¶ ponad 10 tys rabatu na Sandero? Wersja Expresion z gazem kosztuje 65250! Chyba ze to cena netto?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group