DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Kredyt, leasing, ubezpieczenie - Anulowanie wniosku kredytowego

Michu1107 - 2022-09-11, 14:00
Temat postu: Anulowanie wniosku kredytowego
Hej, zamawiałem dacie sandero pół roku temu,samochód się opóźnia, dealer nie wie kiedy będzie i chciałem anulować zamówienie i kupić samochód w innym salonie daci dostępny od ręki. Problem mam taki że w obecnym mam złożony wniosek o przyznanie zdolności ważny 3 miesiące i póki on jest ważny nie mogę złożyć kolejnego w tym drugim salonie ( tak mi przynajmniej mówili w salonie) z kolei tutaj mi nie chcą tego wniosku anulować ponieważ twierdzą że sam wygaśnie (26 września) i ze nic mnie nie blokuję a w drugim salonie twierdzą że jednak blokuje bo 2 jednocześnie złożyć nie można. Miał ktoś taką sytuację? Ktoś podpowie czy jednak można złożyć 2 wnioski w różnych salonach?
defunk - 2022-09-11, 15:39

A tak dokładnie: chodzi o zamówienie samochodu czy o wniosek kredytowy? Bo ten drugi oczywiście, że można -- zawsze -- wycofać (acz pykanie wnioskami na lewo i prawo może mieć wpływ na zdolność kredytową, bo odpytki w BIK rzutują na scoring).
Michu1107 - 2022-09-11, 16:11

defunk napisał/a:
A tak dokładnie: chodzi o zamówienie samochodu czy o wniosek kredytowy? Bo ten drugi oczywiście, że można -- zawsze -- wycofać.

O wniosek, chciałem anulować zamówienie samochodu i wniosek, a złożyć wniosek w innym salonie Dacii. Tylko nie chcą mi go anulować i twierdzą że tego zrobić nie mogą on sam wygasnie po 3 miesiącach a z kolei w innym salonie mi mówią że trzeba anulować bo 2 jednocześnie złożyć nie można.

chrom6 - 2022-09-12, 09:57

a masz pewność że ten drugi salon Dacii dotrzyma terminu dostawy auta? może nie wiesz ale terminy dostaw pojazdów to obecnie loteria i może się okazać że zamiast jeszcze poczekać cierpliwie miesiąc to będziesz czekał kolejne pół roku po czym auta nadal nie będzie.

Czy przypadkiem oba salony nie należą do jednej grupy sprzedaży np. RRG?

rafalm1978 - 2022-09-12, 19:10

Michu1107 a gdzie zamawiałeś samochód we Wrocławiu czy Długołęce ?
Michu1107 - 2022-09-12, 19:54

rafalm1978 napisał/a:
Michu1107 a gdzie zamawiałeś samochód we Wrocławiu czy Długołęce ?

Długoleka

Michu1107 - 2022-09-12, 19:55

chrom6 napisał/a:
a masz pewność że ten drugi salon Dacii dotrzyma terminu dostawy auta? może nie wiesz ale terminy dostaw pojazdów to obecnie loteria i może się okazać że zamiast jeszcze poczekać cierpliwie miesiąc to będziesz czekał kolejne pół roku po czym auta nadal nie będzie.

Czy przypadkiem oba salony nie należą do jednej grupy sprzedaży np. RRG?


Dostępny jest od reki podobny co zamawiałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group