| |
DACIA Klub Polska Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII |
 |
Powitania - Hejka
SP7KIE - 2026-05-21, 11:08 Temat postu: Hejka Witam
Sandero III od lutego 2026. Tandem Kielce. Póki co mega zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie
Mirek
MartinezTychy - 2026-05-21, 16:27
SP7KIE, Super zadowolenia życzę, bezproblemowych kilometrów.
Michał_ZS - 2026-05-21, 20:58
Witaj
Marek1603 - 2026-05-26, 05:50
Witam.
Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.
Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum.
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556
|
|