DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Hejka

SP7KIE - 2026-05-21, 11:08
Temat postu: Hejka
Witam
Sandero III od lutego 2026. Tandem Kielce. Póki co mega zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie
Mirek

MartinezTychy - 2026-05-21, 16:27

SP7KIE, Super zadowolenia życzę, bezproblemowych kilometrów.
Michał_ZS - 2026-05-21, 20:58

Witaj
Marek1603 - 2026-05-26, 05:50

Witam.

Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.

Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group