DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Punkty "Pomógł"

RWw - 2007-11-14, 18:12
Temat postu: Punkty "Pomógł"
W jaki sposób można użytkownikowi forum dodać punkt "pomógł"?
Marcin - 2007-11-14, 20:56

Ja dodam jeszcze, ze punkt "pomogl" moze dac jedynie AUTOR danego postu, osobom ktore mu odpowiedzialy i pomogly ;)
Gregosa - 2007-11-14, 20:57
Temat postu: Re: Punkty "Pomógł"
RWw napisał/a:
W jaki sposób można użytkownikowi forum dodać punkt "pomógł"?

najobszerniej tutaj:
http://www.daciaklub.pl/forum/faq.php#39

RWw - 2007-11-14, 22:03

Dziękuję wszystkim. Teraz już jasne, po prostu trzeba byc autorem danego tematu.
Żeby nie nadużywać punktacji, to tym razem nie przyznam jeszcze nikomu punktu :-) .

koniu - 2011-06-15, 14:06

Przydałoby się zmienić trochę tą funkcjonalność, jeśli się da ;-) nie zawsze ktoś zakłada temat, żeby się czegoś dowiedzieć, a np żeby uprzedzić przed czymś innych użytkowników itp. :-) jak ci kiedyś prezes odpowiem, to możesz mi puknąć w klawisza ;-)
laisar - 2011-06-15, 21:07

Wszystko się da (; tylko czasem nie ma kto zrobić...

Obecnie, jeżeli bardzo, bardzo, bardzo chcesz przyznać "pomagajkę" (; to można na chwilę podzielić temat w takim miejscu, żeby nowo wydzielony zaczynał się od Twojego postu - wtedy dajesz punkcik, a potem scalamy tematy... Chociaż prościej przyznać go koledze po prostu w dowolnym innym swoim temacie - sztuka jest sztuka (;

jasiek_85 - 2014-03-13, 19:13

a jak się komuś dodaje punkty za "pomógł"? ;)
krakry1 - 2014-03-13, 21:20

Musisz utworzyć swój temat i jak Ci ktoś pomoże to masz - to pod jego avatarkiem i opisem (lewa strona) odpowiedni przycisk "pomógł". Jak klikniesz jego cały post się podświetli na inny kolorek - a jego owner cieszy się, że zapunktował. :mrgreen:
eio - 2018-06-10, 21:46
Temat postu: Podziękowanie za pomoc
Nie mogę znaleźć przcisku na forum pod postem użytkownika któremu chciałbym podziękować za pomoc. Niektórzy mają pod swoimi profilami takie statystyki, więc takie podziękowania otrzymują. Ale gdzie jest ten przycisk? Na innych forach jest on pod każdym postem. Na tym forum go nie mam.
arczi_88 - 2018-06-10, 21:58

"Pomógł" możesz dać komuś tylko w temacie, który sam założyłeś. Nie ma go w ogóle np. w dziale Inne.
eio - 2018-06-11, 06:53

Działa :)
Ale szkoda że nie ma takiej możliwości w cudzych tematach :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group