DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Mogę pomóc, znam się więc jeśli Ty masz problemy to Ci pomog

Apaczus - 2009-11-20, 21:16
Temat postu: Mogę pomóc, znam się więc jeśli Ty masz problemy to Ci pomog
Witam,

założyłem ten wątek bo jak wiadomo łączy nas jedno - Dacia, jednak każdy zna się na czymś innym. Tutaj proponuję Wasze posty kto komu i jak może pomóc. Ja zaczynam pierwszy

Znam się na: komputerach, doradzę (bezpłatnie ;)) nawet na telefon, serwery Linux, stacje robocze Windows, peryferia

Osobiście mogę pomóc: codziennie jestem w Warszawie więc wieczorkami mogę zajrzeć do jakiegoś kompa w razie czego. Cały kraj: telefonicznie/mailowo

Kontakt ze mną: mailowy proszę radek@arche.com.pl

Pozdrawiam,
Radek Rzążewski

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2011-11-12, 19:56 ]
Pytania o konkretną pomoc oraz odpowiedzi: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6187.

PrzemekP - 2009-11-21, 18:31

Nie ma problemu ja znam się na mechanice, silnikach,elektryce i rowerach
Beckie - 2009-11-21, 21:24

Ja nie znam się specjalnie na niczym, ale swoje 3 grosze mogę zawsze dorzucić. :mrgreen:
mag - 2009-11-22, 11:36

Podobnie jak Apaczus: Windows, Linux i inne *nixy :-) + sieci
Mailowo.
Poznań.

PS. Zobaczymy jak ten "rynek" się rozwinie.

stempik - 2009-11-23, 22:43

Podoba mi się. Więc jeśli ktoś zatrzaśnie sobie w daczce klucze, zapraszam. 510 811 811 Bez wybijania szyb w minutkę jest otwarta.
To jeśli autko będzie gdzieś w pobliżu bo korespondencyjnie to raczej kłopot.

Mariusz - 2009-11-24, 11:28

Andrzej takie ręce to skarb :mrgreen: ;-)
Pablo78 - 2009-11-24, 13:12

Mariusz napisał/a:
Andrzej takie ręce to skarb :mrgreen: ;-)


Skradziony skarb... :mrgreen: :mrgreen: ;-)

stempik - 2009-11-25, 01:03

Mariusz napisał/a:
takie ręce to skarb

Obie lewe a z czegoś żyć trzeba. Więc bez mi tutaj takich insynuacji Panowie. :mrgreen:
Wiary byście nie dali jacy roztargnieni jesyteśmy, no bo czym innym to tłumaczyć.

Pablo78 - 2009-11-25, 13:30

stempik napisał/a:
Wiary byście nie dali jacy roztargnieni jesyteśmy, no bo czym innym to tłumaczyć


co racja, to racja :mrgreen:

Beckie - 2009-12-15, 09:17

Tak mi się przypomniało, że ... w końcu uprawiam jakiś zawód, więc jeśli ktoś by miał pytanie do geodety, to się polecam. :-)
alekpoz - 2009-12-15, 17:32

Super pomysł !

Ja jako że jestem już taki odleciany :) jeżeli ktoś chciałby polecieć gdziekolwiek i ma z tym problem to polecam się, doradzę i podpowiem.. Bilety lotnicze, linie, połączenia, rozkłady, ceny - to moja branża. Kontakt na alekpoz/at/op.pl :)

yarocz - 2009-12-15, 20:40

Naprawa anten gps.
Instalacja oprogramowania na Windows Mobile i Windows CE.
Odblokowywanie nawigacji - tylko legalne oprogramowanie.
Strojenie anten CB i wymiana uszkodzonych przewodów.
Diagnostyka silnika - interfejsy zgodne z OBD2/EOBD.
Internet mobilny.

Marek1603 - 2009-12-16, 09:42

No dobra to i ja. Elektronika, elektryka i automatyka. Programowanie tzw. przekaźników programowalnych (małe serowniki PLC - modernizacje sterowania maszyn), sterowników PLC i telewizja przemysłowa CCTV.
jackthenight - 2009-12-16, 19:58

No to ja też :

-elektronika, elektryka, automatyka.
-sterowniki PLC, Soft PLC (SIemens S7, S5-135/155U, Ge Fanuc QuickView itp.)
-technologie VOIP - bramki VOIP, konfiguracja, usługa Tlenofon z o2.pl (jako były pracownik mogę wiele pomóc :)), instalacja sieci, routerów
-komputery, systemy

Więcej o mnie : http://www.goldenline.pl/artur-szymczak4

Jeszcze zarekomenduje moją żonę :

- tłumaczenia z/na język francuski


Kontakt ze mną : arturszymczak@tlen.pl

Malutki - 2009-12-18, 14:31

Zastanwaim się czy będąc nauczycielem akademickim mogę się koleżankom i kolegom do czegoś przydać ale jeśli coś to piszcie. :-)
Pablo78 - 2009-12-18, 20:51

Malutki napisał/a:
Zastanwaim się czy będąc nauczycielem akademickim mogę się koleżankom i kolegom do czegoś przydać ale jeśli coś to piszcie. :-)


A zdradzi Kolega w jakiej dziedzinie? ;-)

Pablo78 - 2009-12-21, 16:28

Allleeeee wypas :!: :!: :!:

Kratylos pogratuluj Żonce talentu! :-)

Mariusz - 2009-12-21, 19:25

Kratylos moja żona już mnie maltretuje,że chce pomalować pokój dziecka :mrgreen:
mag - 2009-12-23, 19:05

Kratylos napisał/a:
najchętniej w lodzi i okolicy

a w Poznaniu by dało się??? :-P

PrzemekP - 2009-12-27, 21:13

Jak Poznań to może i Polkowice ??? tylko 120km dalej :)
Mariusz - 2009-12-28, 17:29

Moja dziedzina to mechanika,chłodnictwo,klimatyzacja.
Moja żona Historia

kondite - 2011-03-10, 16:02
Temat postu: Kredyty, Leasingi
jak ktoś by miał problem z kredytem, to proszę o sygnał na PW - może pomogę.
Ważne aby mieć umowę o pracę i nie mieć komornika:)

Pozdrawiam, K.

lurtz - 2011-03-10, 20:49

A to i ja moze bede mogl pomoc.

Komputery, glownie rzeczy serwerowe :) unixy, bezpieczenstwo, doradztwo itp. itd.

Pisanie dedykowanych aplikacji czy tez tworzenie stron www.

Jesli potrzebna pomoc prosze dzwonic na 662032329 lub pawel.mastalerz@sysunit.net

matucha - 2011-03-10, 21:08

Naprawiam:
Pralki, lodówki, kuchenki mikrofalowe i inne AGD - hobby ;-)
Najwięcej frajdy daje mi naprawianie zabawek elektrycznych dla dzieciaków - właśnie na biurku stoi zdalnie sterowana HONDA z lat 90-tych 8-)
W zeszłym tygodniu naprawiałem pociąg wyprodukowany w ZSSR :mrgreen:

Zawodowo zajmuję się optymalizacją maszyn: Hydraulika, pneumatyka i inne. Elektryka, a co do sterowania to Siemens S7 i mam dość dobrze opanowane WinCC, diagnostyka PROFIBUS'a.

Dodatkowo:
www.auto-inspekcja.pl

jjmalin - 2011-03-10, 21:14

to ja się też zaoferuję. naprawa komputerów, usuwanie Visty i instalowanie XP, konfiguracja, parowanie Bluetooth, naprawa problemów związanych z komunikacją urządzeń peryferyjnych z komputerem, odblokowywanie nawigacji GPS, wymiana oprogramowania i łamanie zabezpieczeń w telefonach Nokia ( system Symbian 9,1 / 9,2 ( FP1) / 9,3 ( FP2 ) / 9,5 i nowsze ), Samsung, Ericsson, zmiana oprogramowania oraz instalacja AutoMapy i innych na Windows Mobile 5 / 6 / 6.5 ( sam posiadam Omnię II ), konfiguracja Internetu, w miarę możliwości usuwanie simlocków z telefonów ...


PW lub karolmalina@wp.pl oraz 515 56 66 16

bebe - 2011-03-10, 22:00

Ja: UNIX w ogóle, Linux w szczególe (mam RHCE, ale w głębi serca jestem debianowcem ;), konfigurzenie Apache, MySQLa i PostgreSQLa, niezobowiązujące dłubanie w bazach danych i PHPie.

Żona: prawo pracy (etatowcy, nie DG), generalnie - kadry.

opos - 2011-03-11, 07:10

Ja mogę pouprawiać doradztwo leśne i rolne. To drubie to w zasadzie moja lepsza połowa.
48piotr - 2011-03-11, 09:07

Frezer/obróbka skrawaniem/koła zębate i łańcuchowe.Hartować/stal stopową/.
Potrafię ostrzyć wiertła/ fi 60 bez wstępnego wiercenia/,gwintowniki /nieprzelotowe otwory/poklepać kosę/wyprostować falbanki/naostrzyć brzytwę,młucić cepem/po męsku/ .
Mogę nauczyć w/w /mam czas emerytura/

piotrres - 2011-03-24, 13:39

Malutki napisał/a:
Zastanwaim się czy będąc nauczycielem akademickim mogę się koleżankom i kolegom do czegoś przydać ale jeśli coś to piszcie. :-)


Zawsze możemy założyć grupę wsparcia... ;-) Anonimowych Dacioholików Akademickich.

Na poważnie: inż. mechanik, spec. lotnictwo, hydrodynamika, aerodynamika (samoloty, śmigła, wiatraki).
żona: stomatolog 100% prywatnie:

•Stomatologia ogólna;
• Stomatologia zachowawcza;
• Profilaktyka (fluorkowanie, lakowanie);
• Stomatologia estetyczna (wybielanie);
• Chirurgia (usuwanie zębów, resekcje)
•RTG

limo - 2011-03-24, 16:09

no to już są dwie 8-)
harry - 2011-04-01, 08:23

Ja działam od lat w branży: Usługi szkoleniowe i doradztwo HR
Więcej na Priva :)
Zapraszam

eplus - 2011-04-09, 20:16

maciek napisał/a:
Dobra, Teraz poszukuję kogoś kto by mi pomógł zrobić fajną stronkę o silnikach koncernu Renault-Nissan, przydała by osoba ogarnięta w WWW no i fanatyk :-> by mało by to kosztowało ;-)

Widziałem dużo książek na ten temat, ale ich nie czytałem. :oops:
Polecam wydawnictwo "Helion".
A ja jestem elektrykiem, elektronikiem i kustoszem starych telewizorów, które czasem naprawiam, ale jest to działalność niszowa i terytorialnie ograniczona w promieniu 20km, więc piszę tylko po to, żebyście nie pomyśleli, że drę nosa, albo że nic nie umiem, albo że nie chcę pomóc. :idea:
Aha, oprócz tego prowadzę czasem duże operacje na giełdzie i w funduszach hedgingowych i chętnie doradzę, ale bez $1.000.000 proszę nie zawracać mi głowy. :idea: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ajax - 2011-11-12, 18:23

To teraz ja
lekarz ortopeda, wieloletni biegły sądowy, prywatnie wielostronny dyletant (mieszkanie remontuję sam, mam pojęcie o murarce, hydraulice domowej, elektryce domowej, tynkowaniu, stolarce, trochę amatorskiej wiedzy o systemach komputerowych (ale tylko trochę ;-) ). Niezwykłe umiejętności muzyczne: podobno znakomicie potrafię grać na nerwach ;-) CUDZYCH
Najwspanialsza ze wszystkich Żon - bankowość i zdrowy rozsądek oraz umiejętność: z 3 półszatanków wychowanie trójki znakomitych młodych ludzi :-D
To tak aby nie wyszło, że nic nie potrafię

mcvBL - 2011-11-20, 19:09

Zawodowo: Ubezpieczenia komunikacyjne porady, organizacja szkolen ,prowadzenie szkolen ubezpieczeniowych i finansowych.

Prywatnie: Staram sie 3 raz zalozyc akwarium slodkowodne 68L.

Hobby:pilka nozna chetnie pogram z kims z warszawy na boisku lub hali.

dragon - 2011-11-21, 15:27

To może i coś "ze mnie" się przyda. Kiedyś junaki składałem i malowałem. Teraz pracuję w biurze projektowym jako grafik, po pracy projektowanie witraży, malarstwo olejne i wszelkie inne. Witraże drobne i większe również wykonawstwo. Jako hobby ASG, AT i CT, były instruktor combat, mogę podpowiedzieć jak ciąć poprawnie dwuręcznym mieczem i kataną, jak spaść bezpiecznie na cztery łapy(judo) i takie tam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Acha! Sam flizuję, remontuję, meble robię (studium konserwacji mebli w Tarnowie i Liceum Plastyczne też meblarskie)

malygabrys - 2011-11-21, 21:32

To ja się też dopiszę:
Działam w branży budowlanej - a w szczególności w drewnie - domy drewniane, szkielet, więźby oraz pokrycia dachowe. Obecnie np.duży remont zabytkowych dachów w Malborku (JW....)
Moja druga połówka - krawiectwo damskie - ze specjalizacją suknie ślubne - ostatnio 2 szt do "enerdefenu"

Jak bym miał się przydać to kontakt na malygabrys@op.pl lub 668 760 800
do pracowni - monikagabrys@op.pl lub 600 193 609
;-)

Ammianus - 2011-11-22, 16:17

Kolejny informatyk/Pomoc techniczna - głównie PC - dłubanie w Windowsach, Domino Directory, Lotus Notes, peryferia, sieci, w jakimś stopniu centralki telefoniczne
ian - 2012-06-05, 18:51

Od wielu lat zajmuje się obsługą komputerów krewnych, sąsiadów, znajomych. Generalnie osób starszych i takich dla których to przedmiot magiczny. Proste rzeczy-aktualizacja i montaż komunikatorów, programów, przeglądarek, sterowników, formatowanie, montaż wtyczek, ochrona antywirusowa itp. Nawet kiedyś szkoliłem w zakresie obsługi i zastosowań komputerów. 8 na 10 komputerów ma system operacyjny Windows XP (o matko, co to jest :shock: :?: ?-ojcowie i dziadkowie powiedzą).

Ostatnio miałem zadziwiający przypadek: komputer sprawny, zdrowy bez wirusów, ale z z dziwnymi problemami z pamięcią (chyba). Jakieś niebieskie ekrany, niezrozumiale komunikaty o konieczności aktualizacji i sprawdzenia pamięci BIOSU, sterowników, samorzutne wyłączanie i włączanie komputera, zrzuty pamięci fizycznej. W większości wszystkie problemy występowały jedynie po uruchomieniu internetu i po 20-30 minutach przeglądania stron, w trakcie oglądania filmów, transmisji sportowych, pisania maili, postów. Czyżby jednak jakiś wirus?

Próbowałem aktualizacji ochrony antywirusowej, dodatkowej ochrony portów (bo to słaba strona XP). Nic... W internecie, co forum to inne diagnozy i odpowiedzi :-/ .

Płyta niby czysta, zadbana. Wyjąłem jednak obie pamięci (bo może jakieś uszkodzenie mechaniczne, plama po kawie, lub tłustym palcu?). Patrzę, a na każdej z nich ułożony idealnie równolegle do szczeliny (slotu) gruby wałeczek kurzu (po tej płaskiej stronie bez kostek). Wyczyściłem i wszystkie problemy ustąpiły. Jak na razie?

Czasami przyczyny potężnych problemów są banalnie proste :idea: ....

chriskb - 2012-06-05, 20:22

ian napisał/a:
Patrzę, a na każdej z nich ułożony idealnie równolegle do szczeliny (slotu) gruby wałeczek kurzu


To słabe komputery teraz robią jak kurz ma wpływ na jego działanie.

Drzewiej w kopalni odkrywkowej jak się otworzyło komputer to na płycie głównej nie było widać komponentów tak było wszystko poryte pyłem a komputer działał bez zarzutu.

czaju - 2012-06-05, 21:24

Cytat:
To słabe komputery teraz robią jak kurz ma wpływ na jego działanie.

Ja jeszcze w XX wieku jako dzieciak regularnie odkurzałem płytę główną z różnych dziwnych powodów...
Wątpliwym jest również stwierdzenie 8/10 komputerów, w dobie Macbooków, coraz popularniejszych [(Li)U]nixów, w tym androidów na netbookach...
No i wśród studentów w związku z MSDNAA raczej większość korzysta z Win7, chociaż wirtualizujemy raczej Win XP... Ja tam w ogóle nie korzystam z produktów MS i jest mi z tym BAAAARDZZOOOO dobrze...

maciek - 2012-06-05, 21:46

ciekawi mnie Win 8, chyba jak wejdzie to zaraz go zainstaluje :mrgreen:
MSDNAA to dobra rzecz,

czaju, masz dostęp do Office Word, Excell itp??

bebe - 2012-06-05, 22:25

maciek napisał/a:
ciekawi mnie Win 8, chyba jak wejdzie to zaraz go zainstaluje

Zainstalować można sobie już teraz, legalnie. Co jakiś czas wychodzą kolejne Developer/Release/Whatever Preview.

jjmalin - 2012-06-06, 08:37

w MSDNAA jest office ale wersja angielska. Windowsy są bo sam ściągałem
maciek - 2012-06-06, 08:55

jjmalin napisał/a:
w MSDNAA jest office ale wersja angielska. Windowsy są bo sam ściągałem


jeszcze jakiś czas temu był nawet Windows 3,1 :mrgreen:

mrówa - 2012-06-06, 09:27

ian napisał/a:
Czasami przyczyny potężnych problemów są banalnie proste


Dziwi lub nie, kurz może powodować różne błędy w komputerze. U mnie podobny przypadek był z pamięcią, mały kurzyk (nawet nie wałeczki) a mieszał.

BLONDI83 - 2012-09-04, 15:51

Witam, to może ja się do czegoś przydam...
Pracuje w firmie medycznej
W czym mogę pomóc?
W przypadku urazów, mogę doradzić najlepsze ortezy, stabilizatory, które odpowiadają danemu schorzeniu. Mogę też podpowiedzieć, jak wygląda procedura realizacji wniosków NFZ, co i na ile jest zakontraktowane, jakie można spełniać warunki jeżeli chodzi o dofinansowanie z PFRON.
Mogę podpowiedzieć jakie ćwiczenia powinno się stosować przy rekonwalescencji danej części ciała :->
Mogę również doradzić jaki wybrać materac do swojego łóżka ;-) czy przedstawić ofertę na sprzęt do wyposażenia gabinetu medycznego, siłowni, gabinetu kosmetycznego czy też szpitala.

mój mail nika.medica@o2.pl tylko jak coś to piszcie w temacie że jesteście stąd :mrgreen:

Louis79 - 2012-09-04, 18:08
Temat postu: pomogę w...
sprawach bezpieczeństwa i higieny pracy. jakby ktoś miał wypadek przy pracy, wypadek w drodze do pracy, szkolenia itd. specjalizacja: budownictwo obsluga inwestycji pod katem bhp.
aksel - 2012-09-04, 18:47

ja pomogę w reklamacjach: ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży, KC i Gwarancje
zazwyczaj stoję po drugiej stronie barykady;)

Dar1962 - 2012-09-04, 19:18

pamiętam jeszcze jak to się robi i potrafię kierować czołgami : T-55,T-72 i większością sprzętu tego rodzaju na gąsiennicach i kołach, obsługiwać w nich działa i pokładowe karabiny maszynowe, umiem rozłożyć, obsłużyć i strzelać z większości dostępnej broni krótkiej, pistoletów maszynowych,ręcznych karabinów maszynowych, wyborowych, granatników p-panc.,poradzę sobie z granatami ręcznymi, dam radę zmontować ładunki wybuchowe na bazie trotylu, plastiku czy semtexu, lontu prochowego i detonującego,znam się nieco na pirotechnice i łączności.Umiem w podstawowym zakresie posługiwać się akwalungiem.Może się komuś przydam? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Marek1603 - 2012-09-04, 19:35

Dar1962 napisał/a:
pamiętam jeszcze i potrafię kierować czołgami : T-55 i T-72,


To już wiem dlaczego kupiłeś dustera. Bo czołg się nie mieścił przed domem. ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Axia - 2012-09-04, 19:36

Moja pomoc raczej mało przydatna chociaż...
Systemy Call Center, Systemy windykacyjne.
Rodzinnie firma Brukarska, kilka lat spędzonych na bruku.
Mogę odpowiedzieć na temat firm, stosunku ceny do jakości, podbudowy, rodzaju kostki jeśli ktoś miałby wątpliwości.

miskowski - 2012-09-04, 20:37

Jak wszyscy, to wszyscy... :-) Ode mnie w pakiecie multimedia ze wskazaniem na dźwięk: archiwizacja na "cyfrze", czyszczenie z wszelkich szumów, trzasków itp. Jakby było trzeba muzyczkę do reklamy albo jakiś podkładzik - nie ma sprawy. Oprócz tego obsługa sceniczna w pełnym zakresie plus jakiś przyzwoity artysta ze stajni w promocyjnej cenie. :mrgreen:

Hobbystycznie - wszelkie zabawy z fotografią: retusz, kolorowanie starych fotek itp. W miarę wolnego czasu mogę wspomóc "lusterkiem" z paroma niezłymi szkiełkami. A jakby ktoś kiedyś miał ochotę na patent sternika motorowodnego - podszkolę. :mrgreen:

freakx - 2012-09-04, 21:58

to jeszcze ja:
zarządzanie jakością - ISO9001, ISO/TS16949; audity systemu, procesu; dostawcy, klienci;
do tego angielski, z całym tym jakościowym i motoryzacyjnym slangiem;

tomszafa - 2012-09-05, 09:06

To i ja dorzuce swoje 3 grosze ;-)
inż. mechanik - mechanika i budowa maszyn.
Dodatkowo Fotografia, takaze jak ktos ma pytania z tej dziedziny chetnie pomogę ;-)

wladek - 2012-09-05, 17:17

Zarządzanie nieruchomościami, a konkretnie Wspólnotami Mieszkaniowymi. Podpowiem i odpowiem na nurtujące problemy i pytania właścicieli lokali we wspólnocie.
jjmalin - 2012-09-08, 16:46

zaktualizuję☻ siebie: serwis telefonów i sprzedaż nowych bez umowy SIMLOCKów logów operatora - dystrybucja europejska
piotr. z - 2012-09-08, 18:06

Inż. mechanik maszyn roboczych- to wyuczone. Wykonywane to zajęcie z uzyskiwaniem zatwierdzeń komponentów dla klientów typu Jaguar, GM (obecnie w tym największe doświadczenie) zwane PSW (Product Submission Warrant). Raczej specjalistyczne zajęcie dotyczące jakości i wymagań w/w/ klientów, przygotowanie dokumentacji (Control Plany, raporty pomiarowe etc.), jakieś tam pojęcie o P-FMEA... W sumie nie wiem, czy się komuś na forum przydam z taką "działką" bo to raczej niepotrzebne na co dzień... :-/
Dusterjack - 2012-09-08, 21:09

dodam swoje:

zawodowo: urządzenia dla stacji paliw (projekty, uzgodnienia, prawo dot. budowy stacji paliw w zakresie UDT, GUM, p-poż), dystrybutory, zbiorniki, układy pomiarowe, systemy zarządzania, automaty bezobsługowe, stacje kontenerowe, stacje LPG, itp.

hobbystycznie: elektronika, komputery, motoryzacja, historia, a ze sportu - siatkówka.

adamhmetal - 2013-04-09, 19:06

Także dodam swoje:

Gdyby ktoś miał pytania chętnie pomogę w zakresie PHP (w tym PHPUnit, TDD, Zend Framework) SQL oraz innych zbliżonych technologiach programowania aplikacji online.

maciek - 2013-04-09, 19:58

ktoś się bawi z Monitoringi ?
jackthenight - 2013-04-09, 20:51

Chodzi ci o monitoring przemysłowy ?
To kilka instalacji monitoringu z kilkoma kamerami instalowałem - jeden z systemów ma 16 kamer :)

maciek - 2013-04-09, 21:08

raczej taki przydomowy ;-) zagadam jutro do ciebie
Piotr_K - 2013-04-09, 22:32

Z zawodu jestem Analitykiem Medycznym - Laboratorium Kliniki Hematologii, druga działalność to fotografia - głównie reportażowa, dominują śluby, sesje plenerowe.
kilazz - 2013-04-11, 07:24

jakby ktoś szukał kawalerki w okolicach Katowic to coś poradzę..
Endymion - 2013-04-11, 20:24

Z wykształcenia jestem elektronikiem, to również mój zawód wykonywany ale samemu coś zaprojektować to nie dla mnie.
Mam również kilka uprawnień SEP i zajmuję się wykonywaniem instalacji elektrycznych, itp. Jestem w tym całkiem dobry, więc jeśli się budujesz lub remontujesz i masz wątpliwości to chętnie doradzę.
Wcześniej kilka lat pracowałem jako technolog w firmie produkującej wyroby metalowe, głównie z blach. Potrafię robić projekty 3D (SolidWorks), programować prasy CNC, Lasery.

Piotrula - 2013-04-15, 20:50

Wszystko co związane z samochodami :-) 606825461/722522327. Warszawa i okolice.
kisu - 2013-05-27, 21:08

A ja mogę pomóc w zakresie zamówień publicznych, skomplikowanych i dużych procesów inwestycyjnych (w tym FIDIC), prawa w zakresie umów- szczególnie prawo publiczne i umowy adhezyjne, prawa budowlanego i związanych z nim postępowań administracyjnych, postępowanie administracyjne itp. - w tym wszystkim, sądówki, odwołania i spory z wykonawcą, organami administracji, inwestorem czy nadzorem :)
Przemek77 - 2013-05-28, 06:36

Jestem kolejarzem - z zamiłowania, z wykształcenia (Technikum Kolejowe) i obecnie z zawodu. Gdyby ktoś potrzebował konsultacji w dziedzinie kolejnictwa w ogólności - jak coś tam działa i tak dalej- proszę pytać.

Poza tym tak się śmiesznie ułożyło, że mam stopień mgr fizyki stosowanej, ale uprzedzam - od czasu egzaminu magisterskiego nie miałem za specjalnie do czynienia z fizyką taką bardziej zaawansowaną, więc nie zarzucajcie mnie zadaniami z mechaniki kwantowej drugiego stopnia :) Ale podstawy fizyki wciąż mam raczej na bieżąco. W razie czego mogę pomóc.

fotorobart - 2015-06-02, 10:06

jeśli ktoś będzie potrzebował profesjonalnych fot, to ja się polecam: O mnie
arczi_88 - 2015-06-02, 16:50

Mój zawód wyuczony i wykonywany to elektryk - taka rodzinna tradycja ;-) zajmuję sie głównie instalacjami domowymi od a do z i podświetleniami ogrodów.
tetris - 2015-06-02, 18:01

Inzynier po Mechanice i budowie maszyn, specjalizacja Operator CNC. Doswiadczenie w pracy z 3 wiodacymi systemami w maszynach CNC (Heindenhain, Sinumeric, Fanuc), ukonczone kursy pomiarowki (Sonda Renishaw, systemy Marposs), obecnie praca na etacie szlifierza specjalisty.

Ze wzgledu na mocno pilnowany zaklad nie bede w stanie nikomu nic wytoczyc, przeszlifowac czy wyfrezowac, ale rada w kazdym zakresie obrobki metalu sluze uprzejmie ;)

rzezba - 2015-10-24, 16:24

Ja wyuczyłem się na stolarza bo z plastycznej mnie wyrzucili. Ale wróciłem do swojej pasji rzeźbiarskiej. Obecnie zajmuję się rzeźbą plenerową i tak jak teraz kiedy jestem w domu rzeźbą sakralną.Kilka Prac
gregorisan - 2015-10-26, 22:05

Od kilku już ładnych lat zajmuję się "społecznie" tworzeniem map w projekcie Open Street Map.
http://openstreetmap.org.pl//
Gdyby ktoś był zainteresowany ich wykorzystaniem np. turystyce, nawigacji samochodowej itp. to służę pomocą.
Oczywiście cały projekt jest darmowy i dostępny dla każdego.

PiotrWie - 2015-10-28, 14:54

Jakby kogoś interesowały góry Krety, a także gdzie się wybrać niekoniecznie w góry, ale tak żeby nie spotkać tłumów '"all inclusivivów" to chętnie doradzę. Ew. Sardynia, ale to już mniej dokładnie.
Knutsen - 2022-01-26, 10:28

Mój świat to fotografia, głównie sportowa oraz złożona grafika komputerowa. Zajmuj się również projektowaniem.

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group