DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Uparty wątek... (nieprzeczytany przeczytany)

Beckie - 2009-05-13, 17:59
Temat postu: Uparty wątek... (nieprzeczytany przeczytany)
Wydzielone z http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1878.


W oknie "Zobacz posty nieprzeczytane" wyświetla mi się ten wątek z jednym postem nieprzeczytanym, choć żaden nie jest oznaczony jako nieprzeczytany. Można coś z tym zrobić?

Marcin - 2009-05-13, 18:04

Beckie napisał/a:
W oknie "Zobacz posty nieprzeczytane" wyświetla mi się ten wątek z jednym postem nieprzeczytanym, choć żaden nie jest oznaczony jako nieprzeczytany. Można coś z tym zrobić?

Po wejsciu do spisu temtow w prawym gornym rogu kliknij: Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane

Beckie - 2009-05-13, 18:07

Wolałbym żeby reszta nieprzeczytanych jednak tam wisiała póki ich nie przeczytam. Czyli pozostaje przeczytać wszystkie a te co zostaną oznaczyć jako nieprzeczytane?
tomkasz - 2022-01-10, 11:57

Było przez jakiś czas na forum przyklejone ogłoszenie o sprzedaży auta. Ogłoszenie chyba zniknęło ale informacja przyklejona w nieprzeczytanych mi została. Czy można to jakoś naprawić?




laisar - 2022-01-10, 14:49

Nic nie widać na tych zrzutach, ale tak ogólnie to w każdym podforum jest nad tabelką z tematami link "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane" - powinno pomóc.
tomkasz - 2022-01-10, 19:33

"Łerkarałnd" zadziałał. Dzięki.
eplus - 2022-01-11, 18:57

Może kogoś zablokowałeś? Czytasz wątek, ale nie widzisz posta zablokowanego autora (oczywiste), więc wątek nadal jest "nieprzeczytany". Ja tak miałem z Cavem albo z Powolnym.
tomkasz - 2022-01-11, 18:59

Nikogo nie blokowałem i nic prócz czytania i odpowiadania na posty nie robię na tym forum. Wg mnie chodzi o ten wątek na stałe przypięty a potem zdjęty (sprzedaż).
eplus - 2022-01-12, 06:03

Bo nie znasz tych dwóch delikwentów. :-D :-D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group