DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - Pomoc , ocena , porada -Logan 2009r

Michał_78 - 2011-11-29, 15:44
Temat postu: Pomoc , ocena , porada -Logan 2009r
http://otomoto.pl/dacia-l...-C21001603.html
Witam wszystkich forumowiczów , poważnie zastanawiam się nad tym autkiem . Młode , dobrze wyposażone , duże , pojemny bagażnik . Moje mogę zostawić w rozliczeniu . Auto było uszkodzone , sprzedawca tego nie ukrywa . Jak myślicie , czy przy takiej stłuczce podłużnica mogła ucierpieć ? Może ktoś zna te autko lub mieszka w okolicy i mógł by je ocenić ?(odwdzięczę się jak będę mógł :) Niestety jestem ze śląska i jechać w jedną stronę ok 600 km trochę ryzykowne . Pozdrawiam

bodzio - 2011-11-29, 16:46

Sprzedawca nie ukrywa ze samochod po stlucze- to dobrze, jednak warto by sie nim przejechac, zobaczyc czy nie sciaga przy hamowaniu itp itd. moze byc ladnie zrobíony a mechanicznie byc do kitu.
chriskb - 2011-11-29, 16:48

Michał_78,

Tak na oko z malowaniem, klepaniem, poduszka, sterownik poduszki, mocowanie silnika, lewe zawieszenie, zderzak, lampa, akumulator, chłodnica i kilkanaście innych drobiazgów to koszt z robocizną ponad 10 000 PLN, nie wiem czy się opłaca, chyba, że na handel jak sam zrobisz.

maciek - 2011-11-29, 16:51

chriskb, ale on już wyklepany ;-)

ciekawe czy jest poduszka powietrzna kierowcy :?: :roll:

chriskb - 2011-11-29, 18:06

Rzeczywiście pomyliłem się, zasugerowałem się zdjęciami i niezbyt dokładnie przeczytałem tekst. Jeżeli chodzi o poduszkę to jest napisane, ale czy działa to trzeba sprawdzić. Michał_78, poszukaj jakiegoś członka Forum z Elbląga to na pewno Tobie sprawdzi. Ja bym chętnie Tobie pomógł ale obecnie jeżdżę codziennie w innym kierunku.
Mariusz - 2011-11-29, 18:47

Według mnie przy takiej stłuczce nie powinno nic się stać z podłużnicą. Jeżeli chcesz być pewny w 100% możesz przed kupnem podjechać do ASO i sprawdzą geometrię auta (nie kół)
Cendra - 2011-11-30, 19:50

Facet wysyła fotkę auta po kolizji a w ogłoszeniu akurat ten narożnik nie jest w ogóle pokazany, więc ciężko stwierdzić jak to zrobili...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group