DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział ogólny o daciach - Moja Dacia / MyDacia

laisar - 2012-03-19, 14:35
Temat postu: Moja Dacia / MyDacia
http://MojaDacia.PL lub http://www.dacia.pl/logowanie-rejestracja.html - nowa usługa internetowa dla właścicieli i użytkowników aut tej marki: kalendarz (w tym - przeglądów), oferty specjalne, informacje o akcjach przywoławczych itp.

(Dane auta działają również na MojeRenault.PL, rejestracja jest jednak osobna).

czarli - 2012-03-19, 16:02

Dzieki laisar juz sie zalogowalem :) fajna sprawa :mrgreen:
Louis79 - 2012-03-19, 18:49

a ja zarejestrowałem sie 4h temu i niestety link potwierdzający nie dotarł.
yakov - 2012-03-19, 20:31

Louis79 napisał/a:
a ja zarejestrowałem sie 4h temu i niestety link potwierdzający nie dotarł.

Sprawdź może w spamie - u mnie doszło po 5 sekundach.
ATPO - numery nadwozia trzeba dużymi literami - inaczej nie chce zarejestrować.

_Marcin_ - 2012-03-20, 11:40

Zarejestrowałem się, fajna sprawa.
A w ofercie powitalnej otrzymałem voucher 2x100zł :mrgreen:

wojtek_pl - 2012-03-20, 11:43

Malo fajne, bo trzeba wyrazic zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
_Marcin_ - 2012-03-20, 12:30

Zawsze można podać fikcyjne dane, prawidłowy musi być tylko email i VIN.
laisar - 2012-03-20, 13:57

wojtek_pl napisał/a:
trzeba wyrazic zgode na przetwarzanie danych osobowych

To jest właśnie "cena" za takie usługi...

Ja natomiast miałem nadzieję, że będzie dostęp do historii obsługi auta w ASO - ale niestety, nic z tego.

I jeszcze bardzo dziwny jest "Program przeglądów" - uzupełniłem wszystkie "zaległe" wizyty, a tu program wyliczył mnie na następną wizytę dokładnie za... rok, czyli jakieś 18 m-cy po ostatni przeglądzie serwisowym. Nijak się to ma do jakiekolwiek zalecanego kalendarza, czy to wg czasu, czy przebiegu /:

mekintosz - 2012-03-21, 05:45

Gmail wrzucil do spamu link aktywacyjny ;-(
mekintosz - 2012-03-21, 06:00

laisar napisał/a:

I jeszcze bardzo dziwny jest "Program przeglądów" - uzupełniłem wszystkie "zaległe" wizyty, a tu program wyliczył mnie na następną wizytę dokładnie za... rok, czyli jakieś 18 m-cy po ostatni przeglądzie serwisowym. Nijak się to ma do jakiekolwiek zalecanego kalendarza, czy to wg czasu, czy przebiegu /:


U mnie spoznil sie o miesiac z planowanym terminem....musza nad tym popracowac jeszcze. Mimo, ze wpisalem poprzednie przeglady z ksiazki i tak zbyt czesto zaprasza do ASO ;-) Szkoda, ze system nie wypluwa danych z systemu RP a bazuje na wpisach uzytkownika.

eplus - 2012-03-21, 15:22

_Marcin_ napisał/a:
Zarejestrowałem się, fajna sprawa.
A w ofercie powitalnej otrzymałem voucher 2x100zł :mrgreen:


To jest na przeglądy, czy na jakieś dodatkowe p...doły typu nawigacja/światła dzienne, które na Allegro i tak są 3 razy tańsze?

laisar - 2012-03-21, 15:35

Cytat:
Warunki objęcia ofertą:
Voucher można zrealizować tylko w Autoryzowanym Serwisie Dacia. Oferta nie obejmuje części Motrio. Rabat nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.


Cytat:
Informacje prawne:
Voucher uprawnia do otrzymania rabatu na zakup oryginalnych części zamiennych lub akcesoriów Dacia w Autoryzowanym Serwisie Dacia. Rabat 200zł* brutto ma zastosowanie przy zakupie oryginalnych części zamiennych lub akcesoriów Dacia na łączną kwotę minimum 750zł brutto. Rabat 100zł* brutto ma zastosowanie przy zakupie oryginalnych części zamiennych lub akcesoriów Dacia na łączną kwotę minimum 400zł brutto.

*rabat nie obejmuje kosztów robocizny


Żaden szał, ale "darowanemu koniowi..." (; - zawsze może się komuś przydać.

Dar1962 - 2012-03-21, 16:32

wynika z tego,że trzeba sobie sprawić jakiś drogi gadżet kosztujący minimum 750 zł, żeby skorzystać z dobrodziejstwa 200 złotowej zniżki za pomocą voucherów :-P
Mariusz - 2012-03-21, 16:34

Dobre :-) . Zawsze jest jakiś haczyk
benny86 - 2012-03-21, 16:36

Może się przydać, np. jeśli kupować by zestaw oryginalnego rozrządu?
lukka16 - 2012-03-23, 12:30

A to podstęp z tym "VOUCHER MOJA DACIA" a ja już chciałem sobie za niego z niewielką dopłatą mate wygłuszająca pod maskę kupić :shock:
A tu takie cwaniaki wydaj 400 a spuścimy ci 100 albo lepiej 750 za 200 :idea:
Ja w sprawie vouchera zadzwoniłem dziś rano do mojego serwisu i nikt nic mi nie mógł wytłumaczyć, wzięli sobie mój tel. i czekam aż się coś dowiedzą i mnie poinformują.
Oni tam chyba na dacia klub nie wchodzą bo by już coś wiedzieli :mrgreen:
Widać my jesteśmy szybsi w zdobywaniu informacji od niektórych serwisów.

Piotr_K - 2012-03-23, 12:57

Mnie ucieszyło to, że promocję na dodatkową gwarancję mam do końca czerwca, a nie jak przez telefon - do końca b.m.
RnR - 2012-07-17, 23:17

Mowisz o tym co jest w sekcji "Oferta na nowy samochod" - tez mam info, ze do 31 sierpnia mam oferte na 5 lat gwarancji - wiadomo za ile? I czy dotyczy to obecnego auta czy moze gdybym kupil drugiego? :)
laisar - 2012-07-17, 23:36

@RnR: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1857
monopios - 2012-10-07, 18:41

Tak, z ciekawości zalogowałem się na Moja Dacia. Po wypełnieniu rejestracji sprawdzałem dane auta i okazało się, że z automatu przypisali mi zły numer rejestracyjny :-/ też tak mieliście :?: . A tak poza tą gafą, to nic ciekawego nie znalazłem.
yakov - 2012-12-26, 20:26

Czy tylko mnie zablokowano czy też strona padła?

marszelest - 2012-12-26, 20:29

chyba robią jakieś zmiany na stronie bo mam ten sam komunikat
d3mol3k - 2013-05-09, 23:17

yakov napisał/a:
Czy tylko mnie zablokowano czy też strona padła?
Obrazek


Też tak ostatnio miałem na kilku podstronach tego działu na dacia.pl.
Okazało się że właśnie pada mi firefox - na google chromie działa bez zarzutu.

Z innej beczki w związku z tym że dealer w Szczecinie przy zapytania o oryginalne dywaniki welurowe do Logana ph1 owszem powiedział że mogą mi zamówić w cenie 119 PLN ale rabatu wynikającego z Moje Oferty - moje unikalne oferty - nie przejdzie bo Renault Polska sobie coś wymyśla a rabat wynikający z kuponu jest wyższy niż ponoć marża tegoż dealera :)

Zadałem przed wczoraj pytanie Renault Polska:
Cytat:
Drugą sprawą są Moje unikalne oferty - czy tyczą się one tylko i wyłącznie samochodów dacia zakupionych w naszych krajowych salonach, czy wszystkich - także sprowadzonych z zagranicy - pojazdów tej marki. Jestem posiadaczem właśnie takiego samochodu - Dacia Logan 1.5 dci 70 2008 sprowadzonego z Francji


a oto odpowiedź Renault Polska na powyższe:
Cytat:
Odpowiadając na drugie zadane przez Pana pytanie, uprzejmie informujemy, iż oferty umieszczone w podanej aplikacji tyczą się również samochodów sprowadzonych, zatem jeśli Pana pojazd będzie spełniał warunki określone na voucherze (dostępne przy opcji drukowania) może Pan skorzystać z oferty.

Raphael - 2013-05-10, 19:05

d3mol3k napisał/a:
Zadałem przed wczoraj pytanie Renault Polska

Jaki jest adres komórki Renault Polska odpowiadającej na takie pytania? Pytam, bo szukałem na stronie Dacii i Renault, ale jakoś nic konkretnego nie zauważyłem, a sam miałbym kilka pytań odnośnie widniejących na MojaDacia voucherów na 300, 200 i 100 zł.

tomszafa - 2013-05-11, 14:34

Raphael napisał/a:
d3mol3k napisał/a:
Zadałem przed wczoraj pytanie Renault Polska

Jaki jest adres komórki Renault Polska odpowiadającej na takie pytania? Pytam, bo szukałem na stronie Dacii i Renault, ale jakoś nic konkretnego nie zauważyłem, a sam miałbym kilka pytań odnośnie widniejących na MojaDacia voucherów na 300, 200 i 100 zł.


Ja pisalem na ten adres kontakt.klient@renault.com.pl i dostalem odpowiedz ;-)

d3mol3k - 2013-05-11, 15:41

Dzięki tomszafa - tak to ten adres Kontakt.Klient@renault.com.pl muszę przyznać iż odpowiadają szybko.
kyrneh - 2013-05-12, 07:46

yakov napisał/a:
Czy tylko mnie zablokowano czy też strona padła?
Obrazek



Masakra, większosc prób zalogowania się, czy też uzupełnienia danych konczy sie własnie takim komunikatem. Naprawdę trzeba miec farta by uzyskac dostęp do swych danych.

d3mol3k - 2013-05-12, 14:27

kyrneh napisał/a:
yakov napisał/a:
Czy tylko mnie zablokowano czy też strona padła?
Obrazek


Masakra, większosc prób zalogowania się, czy też uzupełnienia danych konczy sie własnie takim komunikatem. Naprawdę trzeba miec farta by uzyskac dostęp do swych danych.


Swego czasu (przed mailem do renault polska) też tak miałem i kochani nie wiem ale ja miałem problemy kiedy używałem firefoxa - ostatnio jednak zaczął różne numery robić (bodajże po ostatniej aktualizacji) że zacząłem używać google chroma. I o dziwo na nim nie mam żadnych problemów z dostępem, aktualizacją swoich danych i tak dalej.

Spróbuj otworzyć moją dacię w innej przeglądarce.

Firefoxa usunąłem na razie na całego i poczekam na nową wersję choć podejrzewam że wystarczyłoby zainstalować go na nowo - usuwając wcześniejsze ustawienia i foldery mozilli.

kyrneh - 2013-05-12, 16:32

d3mol3k napisał/a:
kyrneh napisał/a:
yakov napisał/a:
Czy tylko mnie zablokowano czy też strona padła?
Obrazek


Masakra, większosc prób zalogowania się, czy też uzupełnienia danych konczy sie własnie takim komunikatem. Naprawdę trzeba miec farta by uzyskac dostęp do swych danych.


Swego czasu (przed mailem do renault polska) też tak miałem i kochani nie wiem ale ja miałem problemy kiedy używałem firefoxa - ostatnio jednak zaczął różne numery robić (bodajże po ostatniej aktualizacji) że zacząłem używać google chroma. I o dziwo na nim nie mam żadnych problemów z dostępem, aktualizacją swoich danych i tak dalej.

Spróbuj otworzyć moją dacię w innej przeglądarce.

Firefoxa usunąłem na razie na całego i poczekam na nową wersję choć podejrzewam że wystarczyłoby zainstalować go na nowo - usuwając wcześniejsze ustawienia i foldery mozilli.


Niesatety, ale w pozostałych również mam takie same komunikaty /Opera, Google Chrome, Mozilla i Explorer/

d3mol3k - 2013-05-12, 20:24

Muszę Tobie powiedzieć że tak wcześniej (przed odpowiedzią na Twój post) tak i teraz nie mam żadnych problemów z zalogowaniem się na stronie jak i zmianie choćby przebiegu samochodu - aktualizacji.

Tu masz odpowiedź RP na moje problemy z aplikacją na stronie (ale jak wcześniej napisałem - leżały po mojej stronie a konkretnie po stronie firefoxa któy mi się wywalił na plecy) - pozwolę ją sobie zacytować:
Cytat:
W nawiązaniu do przesłanej przez Pana wiadomości, uprzejmie informujemy, że pomocą w kwestii obsługi aplikacji Moje Renault i rozwiązywaniem problemów, zajmuje się specjalny dział wewnętrzny (helpdesk). Uprzejmie prosimy zatem o bezpośredni kontakt z opisanym działem, z którym można skontaktować się elektronicznie poprzez zakładkę „Pomoc” (przycisk umieszczony obok miejsca na wpisanie loginu i hasła w aplikacji Moje Renault), gdzie personel udzieli stosownej pomocy w opisanej sprawie. Uprzejmie informujemy, iż niekiedy problemy z wyświetlaniem strony związane są z aktualizacją oprogramowania (program FlasPlayer oraz przeglądarka). Jeżeli po dokonaniu aktualizacji nadal będzie Pan miał problem z wyświetlaniem stron, uprzejmie prosimy o kontakt z podanym działem.

kyrneh - 2013-05-12, 20:59

d3mol3k napisał/a:
Muszę Tobie powiedzieć że tak wcześniej (przed odpowiedzią na Twój post) tak i teraz nie mam żadnych problemów z zalogowaniem się na stronie jak i zmianie choćby przebiegu samochodu - aktualizacji.

Tu masz odpowiedź RP na moje problemy z aplikacją na stronie (ale jak wcześniej napisałem - leżały po mojej stronie a konkretnie po stronie firefoxa któy mi się wywalił na plecy) - pozwolę ją sobie zacytować:
Cytat:
W nawiązaniu do przesłanej przez Pana wiadomości, uprzejmie informujemy, że pomocą w kwestii obsługi aplikacji Moje Renault i rozwiązywaniem problemów, zajmuje się specjalny dział wewnętrzny (helpdesk). Uprzejmie prosimy zatem o bezpośredni kontakt z opisanym działem, z którym można skontaktować się elektronicznie poprzez zakładkę „Pomoc” (przycisk umieszczony obok miejsca na wpisanie loginu i hasła w aplikacji Moje Renault), gdzie personel udzieli stosownej pomocy w opisanej sprawie. Uprzejmie informujemy, iż niekiedy problemy z wyświetlaniem strony związane są z aktualizacją oprogramowania (program FlasPlayer oraz przeglądarka). Jeżeli po dokonaniu aktualizacji nadal będzie Pan miał problem z wyświetlaniem stron, uprzejmie prosimy o kontakt z podanym działem.


Hmmm, byc może związane jest to z wolnym łączem na którym pracuję /EDGE T-mobile blueconnect/, ale mimo tego mam wątpliwosci gdyż inne aplikacje i strony pracują normalnie a tylko Moja Dacia fiksuje.
Dzięki za odpowiedź.

d3mol3k - 2013-05-12, 21:47

Tyle ile mogłem podpowiedziałem. Powodzenia w usuwaniu problemu.
Daj znać jak się poprawi.

PS.
Spróbuj u kogoś na innym kompie.

kyrneh - 2013-05-13, 07:00

d3mol3k napisał/a:
Tyle ile mogłem podpowiedziałem. Powodzenia w usuwaniu problemu.
Daj znać jak się poprawi.

PS.
Spróbuj u kogoś na innym kompie.


Dzisiejsza próba modyfikacji danych przyniosła taki oto rezultat.

chriskb - 2013-05-13, 07:18

Z ciekawości zajrzałem do "Moja Daci" i zaskoczenie otrzymałem 25% zniżki na filtr kabinowy i powietrza a muszę niedługo wykonać przegląd 2 lata.
mekintosz - 2013-08-26, 21:03

Nie dziala na stronie opcja "moj program przegladow" ;-(

http://dacia.pl/esc/myservicemaintenance.action

Mozecie sprawdzic, czy tylko ja tak mam ?

d3mol3k - 2013-08-26, 21:09

U mnie działa - google chrome.

Ale zobaczyłem że pod głównymi moimi danymi tam gdzie Mój główny dealer - jest napis test z odnosnikiem do kontaktu (chyba) ale odsyła na stronę: http://www.dacia.fr/conta...d-entretien.jsp

mekintosz - 2013-09-02, 20:51

Potwierdzam, działa z chrome pod macos x. Safari wysypuje sie.
husik - 2013-09-12, 10:02
Temat postu: mojadacia.pl
Macie konta na tym portalu?

po wypełnieniu wszystkich pól jakie tylko się dało, plus wgranie zdjęcia itp itd mam cały czas info, że profil uzupełniony w 90%. Nie wiecie może jak zrobić 100? miał ktoś podobny problem?

BoloSr - 2013-09-12, 10:18
Temat postu: Re: mojadacia.pl
husik napisał/a:
Macie konta na tym portalu?

po wypełnieniu wszystkich pól jakie tylko się dało, plus wgranie zdjęcia itp itd mam cały czas info, że profil uzupełniony w 90%. Nie wiecie może jak zrobić 100? miał ktoś podobny problem?


tez tak ma i czekam na info kto ma 100 % i jak to zrobil :)

DrOzda - 2013-09-12, 10:18
Temat postu: Re: mojadacia.pl
husik napisał/a:
Macie konta na tym portalu?

po wypełnieniu wszystkich pól jakie tylko się dało, plus wgranie zdjęcia itp itd mam cały czas info, że profil uzupełniony w 90%. Nie wiecie może jak zrobić 100? miał ktoś podobny problem?

Miałem , za którymś razem po zalogowaniu samo zmieniło się na 100%.
Wpisałeś przebiegi ?

husik - 2013-09-12, 10:19

już kilka razy zmieniałem przebieg i nic :)
marszelest - 2013-09-12, 21:54

ja mam 100%
trza podać wszelkie pierdoły typu przebiegi itd + uaktywnić terminarz przeglądów dopiero wtedy wskakuje 100%

poniżej zdjecie

BoloSr - 2013-09-13, 06:14

marszelest napisał/a:
ja mam 100%
trza podać wszelkie pierdoły typu przebiegi itd + uaktywnić terminarz przeglądów dopiero wtedy wskakuje 100%

poniżej zdjecie


a ja ma nadal 90 %

Dar1962 - 2013-09-13, 08:35

posprawdzaj adres, telefon, itd - jak wspomniał kolega wyżej, wszystkie rubryki muszą być wypełnione, np również tel stacjonarny - jeśli go nie masz, wpisz cokolwiek. Dopiero wtedy wyskoczy setka
BoloSr - 2013-09-13, 08:39

Dar1962 napisał/a:
posprawdzaj adres, telefon, itd - jak wspomniał kolega wyżej, wszystkie rubryki muszą być wypełnione, np również tel stacjonarny - jeśli go nie masz, wpisz cokolwiek. Dopiero wtedy wyskoczy setka

niestety nie wyskakuje :(
no chyba ze cos gdzies trza jeszcze wpisac ale pomyslow nie mam :(

Dar1962 - 2013-09-13, 11:06

mnie się też dość długo nie udawało. Skasuj jeszcze raz wszystko i ponownie wpisz nie pomijając żadnej rubryki, pamiętaj o wpisaniu przebiegu, zaznaczeniu w kalendarzu przeglądów terminu najbliższego przeglądu, zaznaczeniu swojego aso itd. Tam, gdzie nie masz nic do wpisana wpisz cokolwiek
husik - 2013-09-13, 22:00

Dar1962 napisał/a:
mnie się też dość długo nie udawało. Skasuj jeszcze raz wszystko i ponownie wpisz nie pomijając żadnej rubryki, pamiętaj o wpisaniu przebiegu, zaznaczeniu w kalendarzu przeglądów terminu najbliższego przeglądu, zaznaczeniu swojego aso itd. Tam, gdzie nie masz nic do wpisana wpisz cokolwiek


a jak skasuje auto to można je potem z powrotem wpisać?

Dar1962 - 2013-09-14, 08:01

nie usuwaj raz zarejestrowanego konta, posprawdzaj i po uzupełniaj wszystkie możliwe zapisy
husik - 2013-09-14, 09:47

miałem na myśli usuniecie auta nie konta :) i wklepanie jeszcze raz, może to coś pomoże, już uzupełnione mam wszystko co się dało i dalej nic
pioor - 2013-09-16, 08:03

husik napisał/a:
miałem na myśli usuniecie auta nie konta :) i wklepanie jeszcze raz, może to coś pomoże, już uzupełnione mam wszystko co się dało i dalej nic

Miałem podobnie i tez myślałem, że wszystko już uzupełniłem. A wystarczyło dopisać cokolwiek w polach numer telefonu. To, że w podglądzie wyświetla się znak - nie oznacza, że jest coś wprowadzone.

BoloSr - 2013-09-16, 09:08

pioor napisał/a:
husik napisał/a:
miałem na myśli usuniecie auta nie konta :) i wklepanie jeszcze raz, może to coś pomoże, już uzupełnione mam wszystko co się dało i dalej nic

Miałem podobnie i tez myślałem, że wszystko już uzupełniłem. A wystarczyło dopisać cokolwiek w polach numer telefonu. To, że w podglądzie wyświetla się znak - nie oznacza, że jest coś wprowadzone.


a ja pomimo tetgo ze ma wszywstko mam tylko 90% i nic wiecej :(

Dar1962 - 2013-09-16, 11:57

wpisałeś nr tel stacjonarnego?
BoloSr - 2013-09-16, 12:23

Dar1962 napisał/a:
wpisałeś nr tel stacjonarnego?

pod pojeciem wszystko znaczy ze mam wszystko wpisane no chyba ze cos gdzies sie wpisuje a ja tego nie widze :(

d3mol3k - 2013-09-16, 15:22

W polach adresu uzupełnij "Dodatkowe dane adresowe" będziesz miał 90%
w polu telefonu wpisz oba :-) domowy i komórkowy.

Może będziesz miał 100% - u mnie mimo wpisanych to nie działa :-)

BoloSr - 2013-09-16, 15:31

d3mol3k napisał/a:
W polach adresu uzupełnij "Dodatkowe dane adresowe" będziesz miał 90%
w polu telefonu wpisz oba :-) domowy i komórkowy.

Może będziesz miał 100% - u mnie mimo wpisanych to nie działa :-)


mam 90% i nic wiecej nie potrafie wykombinowac :(

d3mol3k - 2013-09-16, 21:20

Też mam 90 % ale jakoś 100% mnie nie ciśnie. Z ciekawszych mogę na przykład jako głównego dealera ustawić salon z Ostrowa Wlkp który nie jest już salonem autoryzowanym, ba ponoć już nie istnieje ;).
husik - 2013-09-28, 07:12

Napisałem maila na helpdesk i okazał się, że według nich mam niepotwierdzonego dealera. I już mam 100% :)
orzeszek2 - 2013-09-29, 09:02

A jak ktoś nie ma stacjonarnego to co wpisać? Jeszcze co za pole numer zamówienia co tam wpisać?
d3mol3k - 2013-09-29, 13:03

A wpisz inny komórkowy ;-) ja tak zrobił wczoraj posprzątał w dealerach i jest one hundred percent :-)
orzeszek2 - 2013-10-04, 09:46

d3mol3k napisał/a:
A wpisz inny komórkowy ;-) ja tak zrobił wczoraj posprzątał w dealerach i jest one hundred percent :-)


Nic nie pomogło, a co wpisać w polu numer zamówienia bo jak nie kupujesz nowego samochodu? Ale jaja zrobiłem jak radziłeś i mój profil został w 100% zapisany. Tylko pytanie o gwarancję nadal aktualne. I jeszcze jak mam te vorczery wydrukować?

A teraz jak się zalogowałem się to mam 80%, pewnie dlatego, że nie wpisałem w polu termin przeglądu.Jeszcze jedno czy jak ktoś już posiada dacię to też kwalifikuje się na klienta lojalnego? Czytając ich definicję, to wychodzi, że posiadając lub kupując. Czytając dalej to tak. Przynajmniej tak wynika z tego punktu

Cytat:
Posiadanie samochodu marki Renault lub Dacia przez minimum 6 miesięcy


Jeszcze jedno bo wynika z tego jak osiągnąć te 100% to będę miał gwarancję na 3 lata lub 100000 km. Czy raczej tak jak muszę wykupić tak jak dyskutowaliście w wątku moje przeglądy?

laisar - 2013-12-16, 14:32

Na portalu "Moja Dacia" pojawiła się historia wizyt w ASO.


orzeszek2 napisał/a:
jak osiągnąć te 100% to będę miał gwarancję na 3 lata lub 100000 km

Nie - tyle dostaje każdy fabrycznie, bez żadnych %, które w ogóle niczego nie dają.

d3mol3k - 2013-12-16, 19:29

Gzie bo u siebie nie widzę :-( ?

A @orzeszek - daj sobie na luz z tymi 100%. Swego czasu miałem - dzisiaj mam 60% czyli 40 gdzieś przepadło bezpowrotnie :-D

Dominus - 2013-12-16, 19:38

d3mol3k napisał/a:
Gzie bo u siebie nie widzę :-( ?


Ja też szukam ale nie mogę znaleźć

Boogie - 2013-12-16, 20:25

Jest historia przeglądów. Dodałem przegląd i cały czas mi wykrzyknik wali na sierpień 2014... Oczywiście uzupełnienie profilu spadło z 80% na 60% i ogólnie nie wiadomo o co chodzi :mrgreen:
Dominus - 2013-12-16, 20:29

Faktycznie jest. Zakładka >Moje samochody>Mój program przeglądów pod kolejnymi przeglądami jest historia :->
d3mol3k - 2013-12-16, 21:08

Ale to nie jest historia wizyt w ASO :( jak napisał laisar.
Taką historię - zatwierdzaną przez siebie to mam kiedy zatwierdziłem jeden z przeglądów że już wykonany. Ja myślał że to taka lepsza ASO historia. No cóż dobrze że jest ta strona choć w porównaniu z wersją francuską o to trochę nam brakuje.

laisar - 2013-12-16, 23:10

"Moje wizyty w warsztacie" jest zaraz w "Moich samochodach", pod "Przeglądaj szczegółową kartę samochodu" i "Moja książka przeglądów" - a w niej opis wizyt:
d3mol3k - 2013-12-16, 23:20

A to muszę zwrócić honor :-)
Ale u mnie nie ma tej opcji - czyżby była tylko dostępna dla samochodów kupionych w RP? Mój jest z Francji. Może muszę sobie na ichniej stronie założyć profil? ;-) .


No chyba że wprowadzane jest to sukcesywnie. Pożyjemy, zobaczymy.

Boogie - 2013-12-16, 23:34

U mnie wygląda to inaczej
d3mol3k - 2013-12-16, 23:43

@Boogie to nie to okienko -zrób jak napisał laisar - trafisz na to okno co ja powyżej i laisar. Tam masz obok swoich danych pod numerem VIN:

Twoje potrzeby:
Przeglądaj szczegółową kartę samochodu
Moja książka przeglądów

Moje wizyty w warsztacie

to powyżej jest u laisara - u mnie jak widzisz nie ma tego linku i u Ciebie chyba też nie.

Marmach - 2013-12-16, 23:51

d3mol3k napisał/a:
Ale u mnie nie ma tej opcji - czyżby była tylko dostępna dla samochodów kupionych w RP?

Mój jest z RP i też nie ma mam tej opcji :)

No chyba, że jednak nie jest z RP :D

mekintosz - 2013-12-16, 23:59

Potwierdzam, mam tak jak wiekszość, innaczej niz Laisar. Bez opcji podglądu historii wizyt. Poza tym inaczej wygląda układ grafiki na stronie Laisara. Ciekawe skąd takie różnice ? Samochód kupiony na Puławskiej i tamże serwisowany.
laisar - 2013-12-17, 00:10

mekintosz napisał/a:
Ciekawe skąd takie różnice ?

OIDP z rozmowy z człowiekiem w RP od MD to nowe funkcje wprowadzane są tak jak napisał d3mol3k - sukcesywnie, a nie jednocześnie dla wszystkich. Prawdopodobnie wystarczy więc zaczekać.

(A teraz przynajmniej już wiecie na co (; ).

d3mol3k - 2013-12-17, 00:12

Teraz wiemy - dzięki laisar.
A przy okazji tak wygląda konto na moja dacia po francusku ;-)

laisar - 2013-12-17, 00:21

d3mol3k napisał/a:
tak wygląda konto na moja dacia po francusku

Dacią można także zarejestrować się na "Moje Renault".

Przemek77 - 2013-12-17, 08:13

A ja mam problem z "Moją Dacią". Mam założone już konto, ale gdy wpisuję VIN samochodu, datę pierwszej rejestracji to mi go dodaje w nieskończoność...
husik - 2013-12-17, 08:43

A ja miałem profil uzupełniony w 100% aż tu któregoś pięknego dnia loguję się a tam "tylko" 60% :)
Boogie - 2013-12-17, 11:34

d3mol3k napisał/a:
@Boogie to nie to okienko -zrób jak napisał laisar - trafisz na to okno co ja powyżej i laisar. Tam masz obok swoich danych pod numerem VIN:

Twoje potrzeby:
Przeglądaj szczegółową kartę samochodu
Moja książka przeglądów

Moje wizyty w warsztacie

to powyżej jest u laisara - u mnie jak widzisz nie ma tego linku i u Ciebie chyba też nie.


Też u mnie nie ma czegoś takiego jak "moje wizyty w warsztacie". Może trzeba wuzyty przez stronę umawiać?

Lukas87 - 2013-12-17, 13:05

Boogie napisał/a:
d3mol3k napisał/a:
@Boogie to nie to okienko -zrób jak napisał laisar - trafisz na to okno co ja powyżej i laisar. Tam masz obok swoich danych pod numerem VIN:

Twoje potrzeby:
Przeglądaj szczegółową kartę samochodu
Moja książka przeglądów

Moje wizyty w warsztacie

to powyżej jest u laisara - u mnie jak widzisz nie ma tego linku i u Ciebie chyba też nie.


Też u mnie nie ma czegoś takiego jak "moje wizyty w warsztacie". Może trzeba wuzyty przez stronę umawiać?


Ja mam w zakładce "Moje wizyty w warsztacie" ale to nie są przeglądy tam tylko naprawy wykonane czyli rodzaj naprawy i przebieg

chriskb - 2013-12-17, 15:38

Sprawdziłem swoje i niestety nie wszystko jest uzupełnione. Całkiem możliwe, że dane uzupełniane są z opóźnieniem. Dziwne bo brak jest wpisu o przeglądzie międzyserwisowym, który był wykonany przy 15 000 km.
Dominus - 2013-12-17, 21:06

Mojadacia.pl jak i strona główna Dacia został odświeżona i powiem ładnie się prezentuje :->

W zakładce "Moje Wiadomości" jest "Operacje dotyczące jakości"

Cytat:
Operacje dotyczące jakości
Jeżeli Państwa pojazd jest objęty akcją przywoławczą związaną z jakością lub bezpieczeństwem prosimy o skontaktowanie się z wybranym Autoryzowanym Partnerem Dacia oraz o przekazanie mu numeru akcji przywoławczej, który w takim przypadku jest podany poniżej.

Całość prac w Państwa samochodzie, w związku z akcją przywoławczą, zostanie wykonana bezpłatnie.

Jeżeli mają Państwa pytania, prosimy o skontaktowanie się z Państwa Autoryzowanym Partnerem Dacia lub z Infolinią Dacia tel.: +48 22 575 9444, e-mail: kontakt.klient@renault.com.pl

Brak dostępnych operacji związanych z jakością


Ktoś coś wie na temat jakiś akcji serwisowych?

Lukas87 - 2013-12-17, 22:12

Dominus napisał/a:
Mojadacia.pl jak i strona główna Dacia został odświeżona i powiem ładnie się prezentuje :->

W zakładce "Moje Wiadomości" jest "Operacje dotyczące jakości"

Cytat:
Operacje dotyczące jakości
Jeżeli Państwa pojazd jest objęty akcją przywoławczą związaną z jakością lub bezpieczeństwem prosimy o skontaktowanie się z wybranym Autoryzowanym Partnerem Dacia oraz o przekazanie mu numeru akcji przywoławczej, który w takim przypadku jest podany poniżej.

Całość prac w Państwa samochodzie, w związku z akcją przywoławczą, zostanie wykonana bezpłatnie.

Jeżeli mają Państwa pytania, prosimy o skontaktowanie się z Państwa Autoryzowanym Partnerem Dacia lub z Infolinią Dacia tel.: +48 22 575 9444, e-mail: kontakt.klient@renault.com.pl

Brak dostępnych operacji związanych z jakością


Ktoś coś wie na temat jakiś akcji serwisowych?


http://www.daciaklub.pl/f...akcje+serwisowe

rimo - 2013-12-18, 20:41

A dla mnie " Moja Dacia" ma ofertę specjalną :-)
Zapraszają mnie na:
1 Wymianę płynu hamulcowego w dniu 24.12.2013
2 Wymianę filtra oleju w dniu 31.12.1013
3 Na przegląd serwisowy w dniu 1.01.2014 :-D :-D :-D


Kratylos - 2014-01-14, 10:03
Temat postu: moja dacia

Lukas87 - 2014-01-14, 11:33

Za to jest duży plus można kupującemu pokazać historię auta 100% prawdziwą tylko trzeba serwisować autko w ASO swoją drogą mogli też dodać przeglądy wykonywane w ASO
Pshemo - 2014-01-14, 11:49

No i oprócz takich historii to na dacia.pl dodali też w końcu strone z akcesoriami dostępnymi do każdego aktualnego modelu, ich cenniki oraz WoW pakiety stylistyczne nawet do Sandero, Logana i całej reszty :) http://dacia.pl/serwis/akcesoria/
keikan - 2014-01-14, 12:14

a ja za to po zalogowaniu do http://dacia.pl/my-dacia/moje-oferty/ mam nieaktywny link "moje oferty" :( tzn. coś mi się pojawia (kawałek tekstu na zielono "przedłużenie gwarancji" ale po kliknięciu nic więcej się nie pokazuje...
Kratylos - 2014-01-14, 12:24


Dar1962 - 2014-01-14, 19:25

głupio zapytam - jak zalogować się ponownie na swoje konto - zmieniłem hasło i zapomniałem :oops: a ta funkcja jego odzyskiwania na tej stronie chyba nie chce działać
BoloSr - 2014-01-14, 20:09

Dar1962 napisał/a:
głupio zapytam - jak zalogować się ponownie na swoje konto - zmieniłem hasło i zapomniałem :oops: a ta funkcja jego odzyskiwania na tej stronie chyna nie chce działać


działa :)

gorzki - 2014-01-30, 13:32

Mam pytanie przy próbie wejścia w historię przeglądów pojawia się:
Kod:
Problem z aktywacją program przeglądów

Błąd:

Podczas aktywacji programu przeglądów wystąpił błąd

Prosimy spróbować raz jeszcze


Wiecie jak to naprawić? Tak jest i było zawsze odkąd mam konto (ok.1 miesiaca)

zorkadar - 2014-01-30, 13:59

Mam to samo z tym że ja założyłem konto dopiero wczoraj.
ajax - 2014-01-30, 18:38

dwukrotnie był długi okres gdy strona działała błędnie, przekierowywała do null, były problemy z logowaniem, kalendarzem przeglądów itp. Wczoraj działała poprawnie. Chyba maja bałaganiarsko napisane
mekintosz - 2014-01-31, 21:32

Wciąż nie mam historii wizyt w ASO. Ciekawe czemu część z Nas ma ten podgląd, zaś część nie ?
d3mol3k - 2014-02-04, 21:28

Też nie mam - a moe to wina że auto zakupiono we Francji a nie w Polsce w salonie?
Popracowali by tez nad "ciasteczkami" bo co nowa strona/zakładka to muszę klikać x :(

SilverTM - 2014-04-22, 11:09

A mam takie pytanie jak zarejestrować się na portalu Moja Dacia jak jest wymagana data pierwszej rejestracji i nr vin ? Oczywiście chciałbym sprawdzić w jakim etapie produkcji jest auto.
kicia - 2014-04-22, 11:15

SilverTM napisał/a:
A mam takie pytanie jak zarejestrować się na portalu Moja Dacia jak jest wymagana data pierwszej rejestracji i nr vin ? Oczywiście chciałbym sprawdzić w jakim etapie produkcji jest auto.

Do rejestracji na Moja Dacia wystarczy tylko e-mail.
Vin i data rejestracji (ewentualnie numer zamówienia o którym pisałam wyżej) jest potrzebny dopiero po rejestracji na portalu podczas dodawania nowego samochodu.

SilverTM - 2014-04-23, 09:36

Mam problem z zarejestrowaniem podpowie ktoś jak zarejestrować się na portalu moja dacia bez wpisywania nr vin i daty pierwszej rejestracji? Chyba byłem już wszędzie na tej stronie i wszędzie kieruje mnie do "Moja dacia zarejestruj się już dziś!" przycisk zarejestruj się i wyświetla formularz rejestracji. I tam niestety są pytania o nr vin i rejestrację z gwiazdką że pola obowiązkowe jak to pominę to niestety nie udaje mi się zarejestrować. Jakieś pomysły ?
kicia - 2014-04-23, 09:52

Nie pamiętam już czy podawałam VIN podczas rejestracji. Ale na pewno nie znałam daty rejestracji (bo jeszcze nawet nie odebrałam auta).
Spróbuj wpisać VIN Twojego Dustera (jeśli nie masz, to poproś sprzedawcę), a jako datę rejestracji wpisz dowolną datę. Może to pomoże?

kris konin - 2014-05-08, 14:22
Temat postu: moja dacia - rejestracja i co dalej?
po zakupie dustera zarejestrowałem sie na dacia.pl w zakładce moja dacia.

mam jednak wątpliwości czemu to służy? czy trzeba podac jakies informacje, coś zbierac, cos pytac by cokolwiek uzyskać?

napiszcie proszę o co z tym moja dacia chodzi?

może musze poczekać aż mi się cos tam pojawi?

kicia - 2014-05-08, 14:50

W dziale Moje oferty powinny Ci się pojawić jakieś rabaty do wykorzystania w salonie. U mnie w tej chwili wyświetla się 7.
Nie wiem tylko czy nie powinieneś najpierw dodać samochodu (potrzebny VIN + data rejestracji).

waldek72 - 2014-05-08, 16:59

oferty pojawiają się i są niektóre dość ciekawe, ja np za to że mam zarejestrowany (może być wcześniej do 6 miesięcy) samochód grupy renault dostałem kupon na przedłużenie gwarancji na 5 lat za 1 zł lub wymiennie na 1200 w dodatkowych akcesoriach. pojawiają się też rabaty 20% na niektóre akcesoria albo na czyszczenie klimy. raczej więc warto się zarejestrować.
ZbujMadej - 2014-05-08, 21:21

A ja nadal nie mogę się zarejestrować. Strona ciągle pokazuje mi wała, tzn. nie znaleziono polecenia (przy podaniu numeru zamówienia), albo serwer jest "chwilowo" niedostępny (VIN). Napisałem do kontakt.klient@renault ale od ponad tygodnia mają mnie gdzieś - pewnie sprawdzają.
A profil mam wypełniony wg strony tylko w 10%...

waldek72 - 2014-05-09, 11:04

zadzwoń na infolinię
gregory1976 - 2014-05-21, 06:51
Temat postu: Re: Ile czasu mija od rozpoczęcia produkcji do odbioru auta?
Mam pytanie, jest możliwość zarejestrowania się na Moja Dacia nie posiadając numeru nadwozia?
FocuS83 - 2014-05-21, 09:04
Temat postu: Re: Ile czasu mija od rozpoczęcia produkcji do odbioru auta?
gregory1976 napisał/a:
Mam pytanie, jest możliwość zarejestrowania się na Moja Dacia nie posiadając numeru nadwozia?


Podpinam się pod pytanie - jak zarejestrować się na stronie nie mając jeszcze numeru VIN?

route2000 - 2014-05-21, 09:17

Ja nic nie mogłem zrobić wcześniej przed odbiorem auta (brak nr VIN i daty odbioru), dopiero zaraz po odbiorze zarejestrowałem już bezproblemowo ;-)
laisar - 2014-05-21, 09:24

FocuS83 napisał/a:
jak zarejestrować się na stronie nie mając jeszcze numeru VIN?

Podać jako VIN dowolną 17-cyfrową liczbę oraz dowolną datę pierwszej rejestracji.

Józef - 2014-05-21, 13:24

Zarejestrowałem się na stronie moja dacia podałem vin i numer rej. datę pierwszej rej. bo myślałem że dostanę się do pliku, który jest w wersji elektronicznej kartę przeglądów ale cały czas wywala mi Błąd:
Podczas aktywacji programu przeglądów wystąpił błąd
Prosimy spróbować raz jeszcze
Tak jest od przeszło tygodnia. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

BigT - 2014-05-21, 13:37

A mnie salon sam zarejestrował, niczego nie musiałem wpisywać...
route2000 - 2014-05-21, 13:39

To pojadę do salonu i poproszę o to... by uznali że mam Renault od dawna, aby załapać się na taką promocję
;-)

husik - 2014-05-21, 14:16

a ktoś wie jak zrobić żeby profil był uzupełniony w 100%?

już zmieniałem chyba każdą pozycję i dalej mam 60%..

filozofek - 2014-05-21, 16:16

ja też mam 60%
TD Pedro - 2014-05-21, 17:34

może będzie 100 % po sprzedaży drakulki... :lol: (ja też ma 60 % :-( ) :-)
Józef - 2014-05-21, 18:26

Ja mam 50% i w żaden sposób nie wiem jak zrobić żeby było 100%. Może jak bym kupił daćkę u nich?
Dar1962 - 2014-05-21, 18:44

ta strona szwankuje, ja miałem ją uzupełnioną w 100% i od pewnego czasu w ogóle nie mogę się zalogować mimo prawidłowo wpisywanego hasła. Próba ponownej rejestracji jest niemożliwa, bo nr VIN "gryzie się" z już zapisanym na tamtym koncie. Zgłaszałem to będąc na przeglądzie w aso i do centrali renault.Obiecali pomóc w aktywacji. Olewają temat. Machnąłem na nią ręką
lubię_pierogi - 2014-05-21, 19:06

Józef napisał/a:
Zarejestrowałem się na stronie moja dacia podałem vin i numer rej. datę pierwszej rej. bo myślałem że dostanę się do pliku, który jest w wersji elektronicznej kartę przeglądów ale cały czas wywala mi Błąd:
Podczas aktywacji programu przeglądów wystąpił błąd
Prosimy spróbować raz jeszcze
Tak jest od przeszło tygodnia. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?


Też mi tak wywalało, po nieco ponad tygodniu zaczęło działać.

marszelest - 2014-05-22, 14:46

żeby mieć 100% to trzeba było ustalić termin servisu itp rzeczy
inaczej nie ma szans.

kicia - 2014-06-13, 16:48

Mała wskazówka dla tych, którym udało się zarejestrować na stronie MojaDacia, ale nie są w stanie dodać samochodu.

Wczoraj rozmawiałam z moim sprzedawcą. Powiedział że poprawny numer mojego zamówienia musiał ściągać z centrali. Te wcześniejsze (niepoprawne) odczytał u siebie z systemu.
Więc jeśli numery podane Wam przez sprzedawcę nie działają, powiedzcie mu/jej żeby skontaktował się z centralą i stamtąd ściągnął poprawny numer.

ZbujMadej - 2014-06-13, 20:49

U mnie Centrala odpisała, że mój numer Follow Order jest błedny i (uwaga!) sprawę skierowali do Francji...jasne ;p
Udało mi się jednak zarejestrować auto po numerze VIN. Mam dodane "Duster samochód TRERENOWY" - nie, to nie jest błąd - powtórzę : TRERENOWY.

kicia - 2014-06-13, 22:44

Rzeczywiście :-D Dopiero teraz to zauważyłam. U mnie też jest TRERENOWY :lol:
ajax - 2014-06-14, 20:12

ZbujMadej napisał/a:
TRERENOWY
:lol: :shock: Gdzie tym się jeździ?
ZbujMadej - 2014-06-15, 08:49

W TREREnie, przecież jasno napisali :mrgreen:
mekintosz - 2014-06-15, 21:25

Uważajcie by wam wojsko nie skonfiskowało dusterów w przypadku jakiejś sytuacji nadzwyczajnej. Serio, serio.
ZbujMadej - 2014-06-15, 21:38

Mekintosz, spoko, wezwanie wysyłają Pocztą Polską, więc jest zawsze szansa, że nie dojdzie ;p
Marek1603 - 2014-07-02, 08:33

Są nowe oferty na mojadacia.pl

30% taniej za trzeci, chyba składany kluczyk.
Voucher na 200zł przy zakupie min 750zł brutto
Voucher na 100zł przy zakupie min 400zł brutto

No i są nowe rozbudowane katalogi akcesoriów

ZbujMadej - 2014-07-02, 09:56

Trzeci kluczyk (drugi z pilotem) brzmi fajnie. Szczególnie z tym rabatem 30%. Jaka w takim razie jest standardowa cena kluczyka, bo na stronie Dacia.pl chyba nie ma tej informacji ?
keikan - 2014-07-02, 12:24

Czy Wy też macie problem z uploadowniem zdjęcia samochodu na mojadacia? Jakiś czas temu udało mi się wrzucić zdjęcie Dustera..Teraz próbuję Sandero i się nie wgrywa na serwer :(
Dar1962 - 2014-07-02, 12:29

też mam z tym kłopot
lubię_pierogi - 2014-07-02, 12:35

zmniejszcie rozmiar pliku. Ten limit, który podaje podpowiedź na stronie jest z dwa razy za wysoki. Spróbujcie poniżej 100kB.
Dar1962 - 2014-07-02, 15:13

lubię_pierogi napisał/a:
zmniejszcie rozmiar pliku. Ten limit, który podaje podpowiedź na stronie jest z dwa razy za wysoki. Spróbujcie poniżej 100kB.

dzięki - faktycznie, po zmniejszeniu poniżej setki wskoczyło ;-)

keikan - 2014-07-04, 06:04

u mnie też weszło, jak dałem rozmiar poniżej 100..thx...
Dacka - 2014-09-19, 20:27

Odgrzewam temat.
Czy kupon rabatowy można wykorzystać na montaż czujników parkowania czy tylko na części? Ktoś wie? :-)

keretey - 2014-09-22, 11:26

Jeśli dalej jest tam kupon np. 1100 na akcesoria przy kupnie samochodu - to ja brałem z niego czujniki + relingi + dywaniki z katalogu sandero.
Czujniki dostajesz w pudełku, chyba, że się umówisz na montaż...

Marek1603 - 2015-02-04, 11:40

Ruszyła wyprzedaż rocznika do 3000zł, instalacja fabryczna LPG za 2500zł i kontrola zimowa za 79zł.
ZbujMadej - 2015-02-04, 14:47

Instalacja LPG tylko dla pojazdów "do zamówienia" czy dla obecnych posiadaczy Dacii również ?
Marek1603 - 2015-02-04, 18:31

Jak masz konto na mojadacia to się zaloguj i doczytaj. Chyba, że wcześniej znajdę hasło to ci odpiszę.
ZbujMadej - 2015-02-04, 19:04

Niestety nie mam dostępnej tej oferty. 2x Voucher na przegląd zimowy (z niejasną informacją, że jest ważny 3 miesiące od przeglądu zimowego (?!) ), rabat na akcesoria, rabat na rejestrator wideo, rabat na środki zimowe - niestety, oferty na LPG nie widać.
Ajgor - 2015-02-04, 19:21

U mnie trzeci kluczyk już znikł z oferty
Marek1603 - 2015-02-04, 19:43

No i sprawdziłem i też nie mam, a w ofercie na e-maila przyszło. :shock:
czco - 2015-03-30, 09:27

Czy ktoś się orientuje co jaki czas wchodzą nowe ryczałty ,za 1,5 miesiąca będę robił przegląd a nic ciekawego nie ma (tylko przedłużenie gwarancji) .Kilka miesięcy wstecz były rabaty na olej ,płyn hamulcowy i klimę.
Domel2250 - 2015-03-30, 09:49

czco napisał/a:
Czy ktoś się orientuje co jaki czas wchodzą nowe ryczałty ,za 1,5 miesiąca będę robił przegląd a nic ciekawego nie ma (tylko przedłużenie gwarancji) .Kilka miesięcy wstecz były rabaty na olej ,płyn hamulcowy i klimę.


oferta ryczałtowa na przegląd jest ważna non-stop, szczegóły tutaj . Z tym , że diabeł tkwi w szczegółach na dole strony....czyli jak już wiele razy wspomniano na forum, wszystko zależy od konkretnego ASO (nie wszystkie honorują tę ofertę ze strony), musisz zadzwonić i sprawdzić tam gdzie chcesz robić i zapytać o ryczałty serwisowe ze strony dacia.pl.
Np. ja robiłem tydzień temu w RRG w W-wie i za DD 1.6 z tej oferty cena z materiałami to 330 pln :-) .
Jeżeli w okolicy masz klika różnych , to czasem warto pojechać dalej za te kilka stówek oszczędności, bo niektórzy koledzy na forum to nawet o kwotach 500-700 pln za taki przegląd pisali....:-(

wojciech_69 - 2015-03-30, 09:50

Do 31.03.2015 masz jeszcze obowiązujące a dalej pewnie trzeba będzie dzwonić i pytać (jak ja ostatnio i dopiero łaskawie na stronie zmienili)...

Także w środę łap za słuchawkę i następnie podziel się z resztą informacjami...

czco - 2015-03-30, 14:05

wojciech_69 napisał/a:
Do 31.03.2015 masz jeszcze obowiązujące a dalej pewnie trzeba będzie dzwonić i pytać (jak ja ostatnio i dopiero łaskawie na stronie zmienili)...

Także w środę łap za słuchawkę i następnie podziel się z resztą informacjami...

Rybnik honoruje rabaty ale mi na stronie moja dacia został tylko przedłużenie gwarancji

Ajgor - 2015-03-30, 23:45

U mnie to samo, tyle że przedłużenie gwarancji dostałem przy zakupie auta za 1 zł. :-D .Do teraz nie mogą tego zweryfikować? A z drugiej strony to nie mieliby mi nic do zaoferowania ;-)
Xiron - 2015-09-10, 16:02
Temat postu: Możliwość podglądu napraw w ASO - czy jest takie coś online?
Hej ,pytanie jak w temacie. Logowałem się do Moja Dacia ale nie widzę czegoś takiego LUB mam półmroczność jasną.
Miałem już 3 wizyty w ASO i ciekawy jestem gdzie historia z tych wizyt jest widoczna.

DrOzda - 2015-09-10, 16:41

Mój samochód - historia wizyt czy jakoś tak ... u mnie widać wszystkie przeglądy, uaktualnienie ECU i naprawę blacharską. .
laisar - 2015-09-10, 17:03

http://www.daciaklub.pl/f...1625727#1625727
route2000 - 2015-09-11, 09:04

A u mnie NIC :-( mimo, że jestem zarejestrowany. :-/
ZbujMadej - 2015-09-12, 13:16

U mnie nie ma również "Moje wizyty w warsztacie".
sereq - 2015-09-12, 19:20

Menu "Mój samochód" a potem po prawej stronie od zdjęcia/symbolu samochodu jest nr VIN, nr rej i inne opcje, w tym "Moje wizyty w warsztacie"

Czy macie wprowadzony VIN i nr rej? Bo to może być potrzebne

ZbujMadej - 2015-09-12, 19:43

Mam wprowadzone dane pojazdu, po prawej stronie mam tylko :
- Przeglądaj szczegółową kartę samochodu
- Moja książka przeglądów

keikan - 2015-09-16, 11:30

u mnie po zalogowaniu na mojadacia.pl po kliknięciu symbolu klucza (narzędzia) w rzędzie po prawej stronie (między kopertą a trójkątem z wykrzyknikiem) pojawia się :
MÓJ PROGRAM PRZEGLĄDÓW oraz MOJA HISTORIA PRZEGLĄDÓW

i tam mam daty wizyt w ASO i wykonane czynności dla obu moich aut (do wyboru)

Profil mam uzupełniony w 70 % (np. nie wprowadziłem nr rejestracyjnego)

Xiron - 2015-09-16, 11:47

MOja Dacia - logujemy sie
Wybieramy moja ksiazka przegladów
Wypelniamy przebieg (z palca wpisałem) jak też szacunkowy przebieg (ja wbilem z palca)
Podajemy date rejestracji
Klikamy "Aktywuj"
Pojawi sie okienko z informacjami o przeglądach planowanych a u góry będzie link "Przejdź do terminów wizyt w warsztacie."
tam są wizyty już wykonane w ASO


Jest też prosciej :)
Z menu bocznego wybieramy moje samochody, pojawi się okienko z naszym autem i tam powinien być link w nim "Moje wizyty w warsztacie" - o tym pisał kolega wcześniej.

ZbujMadej - 2015-09-16, 18:32

Mam wszystko podane o czym piszą koledzy wyżej. Niestety nie mam informacji o wykonanych czynnościach w warsztacie. Może to oznacza, że mój (tfu!) ASO nie wprowadza tych danych do systemu centralnego, a tylko do siebie lokalnie ?
Karenzo - 2015-09-16, 21:07

ostatnia wizyta nie jest wyświetlana , a do tego dopiero po jakimś czasie pojawia się to w systemie .

Ja mam wszystkie oprócz ostatniej wizyty (2 miesiące temu ) .

Xiron - 2015-09-17, 09:36

Hej, moja pierwsza wizyta pojawiła się po niecałym miesiącu. Z tego co sie zaczynam orientowac, ASO musi to wpisac/zamknąć ...to nie potwierdzone info.
Tez nie mam info np o badaniu softwareu, regulacji gazu no ale....podobno to jest. Wymiane opleju/filtra mam.
Mam wrażenie, że ponieważ główny powód wizyty dotyczył falowania obrotów w nowym samochodzie to nie ma woli mówiąc delikatnie tym się chwalić w systemach. Mam tylko papier z tej wizyty.

Piitubski - 2015-11-17, 18:48

Czy każdy, kto kupi nową Dacię w salonie i zarejestruje się na "moja Dacia" otrzyma jakieś gratisy, vouchery?
arczi_88 - 2015-11-17, 18:55

Mnie zarejestrował tam sprzedawca. Czasem trafi się jakaś zniżka na akcesoria, trzeba poprostu śledzić to co się pojawia ;-)
Kauris - 2015-11-17, 19:03

Gratisów żadnych nie dostałem.
"Oferta powitalna":
Voucher warty 100zł przy zakupie oryg. akcesoriów wartych minimum 400zł;
Voucher 200zł przy zakupach na 750zł
Voucher 300zł przy zakupach na 950zł

gregorisan - 2015-11-17, 19:56

Kauris, Powinieneś mieć tam jeszcze gwarancję na 5 lat \ 60.000 km za 1 zł.
majkel - 2015-11-17, 20:25

gregorisan, zapomniałeś dopisać "lub 60.000 km".
Swoją drogą nie kumam za bardzo tego - biorę gwarancję na 5 lat lub 60.000 km lub zostawiam przy swojej na 3 lata i 100.000 km ??

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2015-11-17, 22:55 ]
Rozważania o przedłużonej gwarancji - http://www.daciaklub.pl/f...1683213#1683213.

Karenzo - 2016-03-20, 21:23

Jakie macie oferty dla stałych klientów na zakup nowego auta w mojej daci ?
ja mam tylko gware na 5 lat za 1 zł co jest naprawdę żałosne

route2000 - 2016-03-21, 08:56

Karenzo napisał/a:
Jakie macie oferty dla stałych klientów na zakup nowego auta w mojej daci ?
ja mam tylko gware na 5 lat za 1 zł co jest naprawdę żałosne

Mam też tak samo, oprócz tego jeszcze vouchery na 100, 200 i 300 zł. :->

Chris - 2016-03-28, 08:35

Czy jako nowy klient mogę skorzystać z vouchera na przedłużenie gwarancji? Bo jest w zakładce z kuponami ale opis w stałego klienta mnie dyskwalifikuje... :(
Cav - 2016-03-28, 18:38

Chris napisał/a:
Czy jako nowy klient mogę skorzystać z vouchera na przedłużenie gwarancji? Bo jest w zakładce z kuponami ale opis w stałego klienta mnie dyskwalifikuje... :(


Jeśli nie miałeś ostatnio nic ze stajni Renault, to możesz,ale tylko jeśli skorzystasz z czyjegoś kuponu Dacia Ambasador.

Chris - 2016-03-28, 22:55

Nawet jeśli już odebrałem autko?
Cav - 2016-03-29, 19:10

Chris napisał/a:
Nawet jeśli już odebrałem autko?


Nie, trochę za późno Ci się przypomniało....

Chris - 2016-03-29, 20:03

Cav napisał/a:
Nie, trochę za późno Ci się przypomniało....


Autko odbierałem 24.III rano a o tym że na nowo ruszyła promocja to doczytałem wieczorem 23.III i niestety za mało czasu już było by znaleźć kogoś z okolic tak by też mógł sensownie z vouchera skorzystać :(

Cav - 2016-03-29, 21:54

Chris napisał/a:
Cav napisał/a:
Nie, trochę za późno Ci się przypomniało....


Autko odbierałem 24.III rano a o tym że na nowo ruszyła promocja to doczytałem wieczorem 23.III i niestety za mało czasu już było by znaleźć kogoś z okolic tak by też mógł sensownie z vouchera skorzystać :(


A po co z okolic?
Klamoty (akcesoria) można wysłać.
Dla chcącego nic trudnego.

Chris - 2016-03-30, 08:46

Cav napisał/a:
Klamoty (akcesoria) można wysłać


Tego nie wiedziałem i o tym nie pomyślałem :P ale może się komuś przyda taka informacja :D

Piitubski - 2016-04-26, 09:26

Jakie są teraz vouchery na akcesoria na "moja dacia"?
jas_pik - 2016-04-26, 10:12

Na moim profilu mam takie jak na zrzucie z ekranu ( wraz z otrzymanym kuponem na 800 zł ) i cały czas się zastanawiam co za to zakupić - myślę o oponach bo juz mam nakręcone 50 kkm a szykuje mi się długi wyjazd w lato na południe Francji
Karenzo - 2016-04-26, 11:33

troche nie rozumiem dlaczego nie dostałem kodu ambasadora
sprawdzałem kilka razy i nigdy nie miałem czegoś takiego

Piitubski - 2016-04-26, 12:52

Voucher 300 zł przy zakupie na jaką kwotę?
jas_pik - 2016-04-26, 12:55

Cytat:
Kod promocyjny 201503p_1
Warunki objęcia ofertą:
Voucher uprawnia do otrzymania rabatu na zakup oryginalnych akcesoriów Dacii w Autoryzowanym Serwisie Dacii. Rabat 300 zł* brutto ma zastosowanie przy zakupie oryginalnych akcesoriów Dacii na łączną kwotę minimum 950 zł brutto. Oferta dostępna tylko dla Klientów Moja Dacia.
W celu skorzystania z oferty wydrukuj voucher i umów się na wizytę w serwisie Dacii. Voucher nie łączy się z innymi rabatami i promocjami na zakup akcesoriów. Oferta ważna przez 3 miesiące od daty wydania samochodu.
*rabat nie obejmuje kosztów robocizny

Piitubski - 2016-04-27, 18:30

Dziś odebrałem Dustera. Wydrukowałem voucher na akcesoria, który jest ważny do 30.04.2016 - nie zdążę go wykorzystać, bo trzeba zamówić akcesoria i dopiero jak będą w salonie mogę je kupić i skorzystać z vouchera. Totalne nieporozumienie. Na infolinii otrzymałem odpowiedź, że liczy się data ważności vouchera , a nie 3 miesiące od wydania samochodu.
gregorisan - 2016-04-27, 19:28

Nie panikuj - po zniknięciu obecnych dostaniesz nowe.
Pochwal się autem ;-)

Piitubski - 2016-05-08, 20:41

Aktualnie nie mam żadnych voucherów na akcesoria. Czy ktoś ma?
Kauris - 2016-05-09, 19:59

Stare zniknęły, nowych nie ma.
gregorisan - 2016-05-09, 21:20

U mnie również - do tej pory od września ubiegłego roku zawsze "wskakiwały" te same kupony :-/
Piitubski - 2016-05-13, 19:52

Pojawiły się ponownie vouchery na akcesoria - ważne do końca lipca 2016.
kkrol - 2016-10-13, 18:27
Temat postu: Voucher na akcesoria
Po zakupie nowego samochodu, zarejestrowałem się w serwisie internetowym "Moja Dacia" i otrzymałem w zamian trzy kupony - na 100, 200 i 300 zł.
Ciekawe jestem czy będę mógł je wykorzystać na zakup opon w salonie. W warunkach oferty jest, cytuję:
Cytat:
Voucher uprawnia do otrzymania rabatu na zakup oryginalnych akcesoriów Dacii w Autoryzowanym Serwisie Dacii.


Czy ktoś z Was może wie, czy salon uwzględni voucher przy płatności za opony?

laisar - 2016-10-13, 18:57

kkrol napisał/a:
czy salon uwzględni voucher przy płatności za opony?

Powinien.

kkrol - 2016-10-24, 17:50

Informacja dla przyszłych pokoleń - voucher nie jest uwzględniany przy zakupie opon - opony to nie "oryginalne akcesoria".
laisar - 2017-07-10, 13:01

"Moja Dacia" zmieniła się w "MY Dacia" - portal dostał nowy wygląd, zgodny z aktualnym projektem stron Dacii, natomiast funkcjonalność w większości pozostała jest taka sama. (Chociaż są też drobne nowości).
jas_pik - 2017-07-14, 20:11

A czy możecie z tego nowego systemu wydrukować jakikolwiek voucher?
Bo u mnie na Chrome i na Edge w momencie przyciśnięcia drukuj nie drukuje kuponu tylko zrzut z ekranu.

RowerekCombi - 2017-08-02, 19:39

Proszę mi podpowiedzieć, czy i jaki jest sens rejestracji w Moja Dacia. Co lub czego mam się spodziewać tam się własnie rejestrując? Mozna poprosić o wyczerpujące podpowiedzi?
Waski78 - 2017-08-03, 09:47

Generalnie masz tam do pobrania vouchery na akcesoria ale jak kupisz za jakąś kwotę to masz np. 100 zł na kolejne.
Możesz podejrzeć szczegóły samochodu tzn. wszystko to co zamawiałeś i powinno być zamontowane.
Dodatkowo informacje do kiedy masz gwarancję, generowanie książki przeglądów.

dorpa - 2017-08-03, 12:19

Ogólnie coś w MY_Dacia nie działa. Ja np. nie mogę wygenerować kuponów (brak kodu, tylko opis promocji) oraz nie widzę pakietu FNS.
Ma infolini Renault dowiedziałem się, iż mają jakiś "błąd ogólny" w systemie.
Czekam aż to naprawią, bo mam do wygenerowania kod vouchera :F

kicpra - 2017-08-03, 19:27

Ja tak samo czekam na wydrukowanie vouchera.
RowerekCombi - 2017-08-06, 09:16

Waski78 napisał/a:
Generalnie masz tam do pobrania vouchery na akcesoria ale jak kupisz za jakąś kwotę to masz np. 100 zł na kolejne.
Możesz podejrzeć szczegóły samochodu tzn. wszystko to co zamawiałeś i powinno być zamontowane.
Dodatkowo informacje do kiedy masz gwarancję, generowanie książki przeglądów.



Pięknie dziękuję za te informacje i oczywiście zalogowałem się tam.

gregorisan - 2017-08-11, 11:47

Dzwoniłem już dwukrotnie na infolinię odnośnie kuponu na 800 zł i przy drugiej rozmowie dostałem informację, że administrator systemu jest na urlopie i stąd te wszystkie problemy z My Dacia.
Thomaski - 2017-08-11, 12:07

:oops: długi ma ten urlop, u mnie to trwa już ponad dwa miesiące :cry:

gregorisan napisał/a:
Dzwoniłem już dwukrotnie na infolinię odnośnie kuponu na 800 zł i przy drugiej rozmowie dostałem informację, że administrator systemu jest na urlopie i stąd te wszystkie problemy z My Dacia.

bakulik - 2017-09-18, 10:56

Informatyk chyba wrócił z urlopu i wziął się do roboty, bo przy próbie logowania wyskoczył mi błąd HTTP 500. ;-) A tak serio, to wczoraj wieczorem zauważyłem, że pojawiły się jakieś nowe rzeczy w panelu, a dzisiaj formatka logowania jest ukryta, więc chyba faktycznie coś robią.
jas_pik - 2017-09-18, 15:47

Może i wrócił - ale wciaz nie moge wydrukowac kuponu Ambasadora a o także tego że niem mam obiecanego kuponu na 800 zł - zaczyna zakrawać na skandal - a cza by nabyć jakieś opony zimowe sie nieuchronnie zbliża
bakulik - 2017-09-18, 16:17

Ja, w imieniu teścia, napisałem do infolinii przez formularz kontaktowy i po dwóch dniach otrzymałem voucher na 800 zł mailem. Potrzebowali do tego jeszcze loginu i hasła (wiem, nie podaje się takich rzeczy obcym…) i wygląda na to, że po prostu ktoś się tam zalogował do starej wersji panelu i wydrukował voucher do pliku (JPEG, żeby było dziwniej).
jas_pik - 2017-09-18, 17:29

Dzowniłem, wysłałem maila podałem hasła i wciąż nic .
An telefonu ani maila ani przepraszam od 22 sierpnia

kicpra - 2017-09-18, 21:04

Ja dziś dostałem mailem wygenerowany kupon od nich.
jas_pik - 2017-09-18, 22:56

Widocznie jestem niemile widziany klientem dla Renault ?
Wszystkie dane dostępowe i prośbę o wygenerowanie kuponu wysłałem 22 sierpnia - niedługo będzie miesięcznica :)

gregorisan - 2017-09-19, 06:33

jas_pik napisał/a:
Widocznie jestem niemile widziany klientem dla Renault ?

Nie jesteś sam w tym bólu i cierpieniu ;-)
Coś musiało się ruszyć z tematem bo do tej pory w zakładce dotyczącej mojego auta czyli "Sandero" były trzy vouchery powitalne, które pojawiły się również w zakładce "Ja", ale w zmienionej szacie graficznej.

kicpra - 2017-09-19, 17:42

jas_pik napisał/a:
Widocznie jestem niemile widziany klientem dla Renault ?
Wszystkie dane dostępowe i prośbę o wygenerowanie kuponu wysłałem 22 sierpnia - niedługo będzie miesięcznica :)

Ja napisałem do nich 8. sierpnia :mrgreen: .

bakulik - 2017-09-19, 19:17

Ja pisałem 7 września, a 13 miałem już voucher. ;-)
trabancik - 2017-10-19, 21:30
Temat postu: MyDacia - komus to dziala ?
Witajcie,
Korzystacie moze z myDacia ?
Jak wrazenia ?

Mi samochod zniknal po kilku tygodniach a serwis nie widzi problemu i prosi o haslo by administrator mogl dodac samochod :-P

Dodanie samochodu zreszta tez jest niemozliwe bo date zakupu wybuera sie z kalendarza po czym wyskakuje komunikat o zlym formacie daty.


Ehhh - jak serwisy sa podobne jak ten potyal, to chyba lepiej mijac ta marke z daleka :-(

Marek1603 - 2017-10-20, 05:04

Wielu korzystało i było OK dopóki się goście nie dobrali "poprawy" całej strony dacia.pl.
Już było wiele interwencji i chyba sami nie wiedzą co się dzieje. Może jakichś gang świeżaków zatrudnili. ;-) :mrgreen:

gregorisan - 2017-10-20, 07:00

To się nazywa indywidualne podejście do klienta.
Aby przyznano Ci voucher lub abyś mógł go wydrukować musisz podać informatykowi swój nick\hasło do portalu My Dacia - pochylają się indywidualnie nad każdym klientem :mrgreen:
I ten cyrk trwa już ponad 2 miesiące - po prostu zwykłe druciarstwo, manufaktura :evil:

Dymek - 2017-10-20, 12:11

trabancik napisał/a:
Dodanie samochodu zreszta tez jest niemozliwe bo date zakupu wybuera sie z kalendarza po czym wyskakuje komunikat o zlym formacie daty.

Nie dalej jak przedwczoraj zrobiłem 2 próby dodania samochodu. Wpisałem VIN zupełnie nieznanej mi Dacii, który miałem wpisany przez pomyłkę na potwierdzeniu wpłaty mojej zaliczki przy zamawianiu samochodu (pierwotnie myślałem, że to mój VIN ale dealer się przyznał, że w potwierdzeniach wpisują cokolwiek kopiując jakieś wcześniejsze wpisy). :roll: Datę pierwszej rejestracji wpisałem całkowicie "z czapy" (z kalendarza wybrałem wczorajszą)- samochód się dopisał bez problemu i wyskoczyły jego dane (zgodne z tymi, które miałem na papierze) oraz najprawdopodobniej właściwa, wrześniowa data pierwszej rejestracji (datę wyczaiłem po terminach planowanych przeglądów). Miałem dostęp do wszystkiego łącznie z serwisem. Wydruk voucherów faktycznie błędny. Podejrzałem wszystko i skasowałem samochód. Następnie dopisałem ten sam samochód, ale na portalu MyRenault znowu wpisując przypadkową datę pierwszej rejestracji, ale inną niż wcześniej. Pomimo, że sugerowany początek numeru VIN w Renault jest inny, to samochód się bez problemu dopisał i widziałem te same dane, co wcześniej na MyDacia. Vouchery były sygnowane już logo Renault, ale z właściwymi danymi "Dacia dla przyjaciół" i można było je wydrukować bez błędów! Po tym teście znowu wykasowałem samochód. Następnie zrobiłem kolejne dwie próby ponownego dopisania tego samego samochodu wpisując te same oraz zupełnie inne daty pierwszej rejestracji- na obu portalach dostawałem komunikaty "Samochód został już dodany" :mrgreen:
EDIT: W dniu dzisiejszym udało się ponownie dopisać ten sam samochód do konta- z tego wynika, że da się jednak ponownie dodać wykasowany samochód (tylko nie od razu po wykasowaniu).
Wnioski z całej zabawy są takie, że jest to zupełna amatorszczyzna (stan na dzień 17.10.2017):
-portale Dacii i Renault działają niezależnie, ale korzystają z tej samej bazy danych;
-można dopisać dowolny samochód Dacia/Renault znając jedynie jego VIN;
-wpisywanie daty rejestracji jest "na sztukę" i zupełnie nie ma znaczenia, można sobie wpisać choćby wczorajszą;
-w żaden sposób nie jest weryfikowane czy dopisywany samochód do nas należy (najpewniej miało to weryfikować właśnie podawanie daty rejestracji, ale jak widać to nie działa).

Ciekawe czy vouchery DACIA drukowane z poziomu portalu MyRenault będą akceptowane? 8-)

sobol1976 - 2017-10-20, 15:48

Po prostu ręce opadają...
Wniosek z tego, że jeśli jeszcze nie założyłeś konta w MyDacia i nie zarejestrowałeś VINa swojego samochodu, to może to zrobić pierwszy lepszy z ulicy spisując twój numer zza przedniej szyby na parkingu.

Właśnie sprawdziłem, że login i hasło ze strony MojaDacia działa bez problemu na stronie MyRenault. I nie trzeba zakładać nowego konta. I w takim przypadku warto przez tą stronę generować "Voucher dla Przyjaciół" zamiast dzwonić na infolinię.

mariusz0207 - 2017-10-20, 17:48

Witam dzisiaj dzwoniłem na infolinie podałem wszystkie dane łącznie z hasłem do konta i pan poinformował mnie ze do końca przyszłego tygodnia będę miał voucher na swoim email-u. Pożyjemy zobaczymy jeśli tak to będę mile zaskoczony.

Jeśli prześlą mi voucher tak jak obiecują to będzie do oddania jeśli ktoś jest chętny. Małopolska

jas_pik - 2017-10-20, 18:17

Ja dane do swojego konta podałem 24 sierpnia - do dzisiaj mimo interwencji telefonicznych ani widu ani słychu ( ani odpowiedzi na mail ani telefonu)
Za każdym telefonem odpowiedź - zgłoszenie przyjęte - ponawiam zgłoszenie do informatyków.
A myślałem że może na wiosnę zamówię nowego Dustera - ale chyba już mi się odechciało

gregorisan - 2017-10-25, 18:14

W końcu po ponad dwóch miesiącach udało mi się uzyskać voucher na 800 zł.
Jak już pisałem wcześniej nie udawało się tego wyegzekwować przez infolinię, więc napisałem post na ich profilu na FB i poskutkowało. Informatyk wydrukował mi go indywidualnie po uprzednim podaniu im loginu\hasła do naszego konta My Dacia.
Także jak nie drzwiami to oknem :mrgreen:

jas_pik - 2017-10-25, 18:33

gregorisan napisał/a:
W końcu po ponad dwóch miesiącach udało mi się uzyskać voucher na 800 zł.
Jak już pisałem wcześniej nie udawało się tego wyegzekwować przez infolinię, więc napisałem post na ich profilu na FB i poskutkowało. Informatyk wydrukował mi go indywidualnie po uprzednim podaniu im loginu\hasła do naszego konta My Dacia.
Także jak nie drzwiami to oknem :mrgreen:

Potwierdzam , u mnie to samo , dostałem go mailem po kilkunastu minutach ( data lipcowa jest na tym jpg)

trabancik - 2017-10-25, 21:40

Z moim problemem poddalem sie, wyslalem haslo.... Samochod dodali - data oczywiscie zla i sam jej nie zmienie.

W ogole nie mam szczescia do obslugi: dostalem np list papierowy od Daci z oferta opon. Wybralem Nokiany - a sprzedawca z Daci odpisuje, ze moge brac albo Barumy albo sciagnie mi Nokiany tylko bedzie to kosztowac sporo wiecej niz w ofercie.


Jak dla mnie obsluga posprzedazowa to dno. :-?

laisar - 2017-10-25, 22:11

trabancik napisał/a:
dostalem np list papierowy od Daci z oferta opon. Wybralem Nokiany - a sprzedawca z Daci odpisuje, ze moge brac albo Barumy albo sciagnie mi Nokiany tylko bedzie to kosztowac sporo wiecej niz w ofercie

Jeżeli chodzi o te z Akcji Zima to po prostu skontaktuj się z innym sprzedawcą - część nie zna własnych ofert albo nie chce im się pracować.

michele - 2017-10-30, 11:26

No ceny opon dość ciekawe, nie znalazłem ofert na internecie, tak, aby było znacząco dobrze. Ciekawe ile za wymianę wezmą...
trabancik - 2017-11-15, 21:13

Opony kupilem w kincu u innego doatawcy, Dacia twierdzi ze nie ma opon w cenach z promocji zimowej.

A samochod zreszta znowu zniknal z systemu mydacia

Generalnie samochod jest ok, ale w aso nie kupie juz nic. Szkoda nerwow i czasu.

bakulik - 2017-11-16, 00:27

Chyba informatyk nareszcie wrócił z urlopu i zabrał się do roboty, po wszystkie vouchery daje się elegancko wydrukować. :-)
jas_pik - 2017-11-16, 01:03

Potwierdzam , po 4 miesiącach oczekiwania w końcu ruszyło :)
I mam kupon i mogę wydrukować - ktoś zainteresowany :)
Wyśle każdemu kto jest zainteresowany nabyciem Dacii i uzyskaniem przedłuzonej gwarancji i bezpłatnych przeglądów :mrgreen:

michele - 2017-11-16, 07:50

I mnie mega wkurzyli, bo w pon. kuponów nie było i Pan z infolini Dacia stwierdził, że skończyła mi się ważność... akurat wtedy była miesięcznica kupna samochodu... A dziś kupony wróciły...
jas_pik - 2017-11-16, 11:14

To ściągnij go sobie jak najszybciej w pdf-ie. Jeśli Ci wrócił z Twoimi danymi to już go masz i półtora miesiąca na wykorzystanie :)
matti123wp - 2017-11-21, 10:23

Wiecie co się dzieje na portalu MyDacia? Raz są kupony na akcesoria raz ich nie ma.
Marek1603 - 2017-11-21, 10:51

Bo z tymi kuponami to jak z pokemonami. Trzeba je upolować. :mrgreen: ;-)
SVENSON - 2017-11-25, 11:18

Mam dwa pytania dotyczące MY DACIA

Jak aktualizuje się przebieg ( wiem że za pomocą telefonu ) było ok , a teraz pokazuje mi o 40 kilometrów więcej ? Wykonuje edycje na właściwy a on dalej po aktywności daje 40 więcej .

I gdzie zniknęły moje vouchery, były ważne do 31.12.2017 , a teraz ich nigdzie nie widzę :roll:

SVENSON - 2017-11-26, 20:54

Panowie wie ktoś coś ??
michele - 2017-11-27, 08:09

Vouchery lubią znikać, stąd warto je od razu ściągnąć i zapisać.
norton1 - 2017-11-27, 18:08

A ja dziś na pytanie dlaczego znikneły vouchery i kiedy się pojawią dostałem odpowiedź że maja jakąś globalną awarię (którą już z kolei ? :-) ) no i powinny wrócić po 1.12.2017.
SVENSON - 2017-11-27, 21:22

jak tylko się pojawią to zasysam :mrgreen:
Dymek - 2017-11-28, 08:27

Podtrzymają awarię do końca grudnia i obecne kłopotliwe kupony mają w większości "z bańki" :mrgreen:
bakulik - 2017-11-28, 18:37

SVENSON napisał/a:
Jak aktualizuje się przebieg ( wiem że za pomocą telefonu ) było ok , a teraz pokazuje mi o 40 kilometrów więcej

Jeśli podałeś średni przebieg roczny, to system sam szacuje bieżący przebieg i uaktualnia licznik. Czasem wychodzi mu więcej, niż w rzeczywistości, a czasem mniej, zależy, jak w danym czasie używasz samochodu.

Aplikacja My Renault na Androidzie działa i wyświetla wszystkie informacje, nie pozwala jednak na zaktualizowanie przebiegu na wartość niższą, niż obliczona automatycznie na podstawie zadeklarowanego przebiegu rocznego (jednak przez stronę www można to zrobić bez problemu).

norton1 napisał/a:
dlaczego znikneły vouchery i kiedy się pojawią

U mnie są widoczne i mogę je wydrukować.

Z ciekawostek: zmieniłem adres e-mail w My Dacia i dostałem taką wiadomość:

Cytat:
Twój nowy adres e-mail MY Dacia został zapisany. Aby ułatwić Ci życie, zmienimy również adres e-mail MY Renault. Nie martw się, twoje hasło do portalu MY Renault pozostanie bez zmian.

goswee - 2017-11-28, 18:40

Sa vouchery!
SVENSON - 2017-11-28, 19:03

bakulik
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, myślałem że to z komunikacji przez telefon :mrgreen:

rysiek223 - 2018-03-08, 18:38
Temat postu: Logowanie my dacia
Próbował się ktoś logować dziś na my dacia , bo mi cały czas pokazuje nie prawidłowe dane nawet po resecie hasła na inne.
arczi_88 - 2018-03-08, 18:42

Ja próbowałem i to samo. Najpierw faktycznie myślałem, że się pomyliłem ale po przepisaniu hasła z mojego magicznego kajetu było identycznie.
gregorisan - 2018-03-08, 20:38

U mnie OK :)
bartos123 - 2018-06-30, 21:03

Czy ktoś ostatnio rejestrował się na portalu? Samochód można dodać, lecz przebiegu rocznego, obecnego już nie, dodatkowo nie ma danych pojazdu (wyposażenie, przeglądy itd.). Obsługa twierdzi, że centrala pracuje nad rozwiązaniem problemu.
Krystian67 - 2018-07-01, 17:42

Mialem podobnie. Problem tkwil u dilera. Nie przeslal do centrali dokumentow. A systemy sie nie integruja automatycznie. Po mojej interwencji i grzecznosci Pana sprzedawcy wszystko zadzialalo.
bartos123 - 2018-07-01, 18:58

Ja samochód dodałem bez problemu, problem jest z pozostałymi danymi. Odpowiedź z centrali:
Cytat:
Pragnę poinformować, że błąd brakujących danych jest problem
Centralnym, który jest w trakcie rozwiązywania.

Dymek - 2018-07-02, 08:57

bartos123 napisał/a:
Ja samochód dodałem bez problemu, problem jest z pozostałymi danymi.

Czyli dopiero co dodałeś samochód i już szukasz wszystkich danych? Optymista?
Dane wyposażenia samochodu, daty przeglądu, vouchery, pakiety gwarancyjne itp, to mi się pojawiało stopniowo, teraz po pół roku mogę powiedzieć, że chyba jest wszystko co powinno.

bartos123 - 2018-07-02, 10:00

Optymista :)
Voucher dla przyjaciela pojawił się od razu, a reszta nie.
Trudno, trzeba czekać, dzięki za odpowiedź.

przemoc84 - 2018-07-10, 09:28
Temat postu: ponarzekać chcę na MY DACIA
a tak jakoś... użeram się z Nimi i voucherami... wpierw okazało się że mój VIN jako auto sprowadzone nie mógł dawać voucherów... udało się to zdjąć (choć próbowali wmówić, że sprowadzone nie mogą brać udziału)... teraz minęło 14dni od założenia reklamacji o voucher który nie mógł być aktywny przez ich błąd (zagraniczne auto) i okazuje się, że za mało im podałem danych osoby zamawiającej... problem w tym, że zna datę zamówienia, salon oraz imię i model (te 2 ostatnie wnioskuję po profilu) a użytkownik się nie loguje...

druga sytuacja podobna ale voucher zadziałał a się nie pojawił i znów apjać od nowa droga ale tu nauczony doświadczeniem wszystkie pełne dane przekazałem ale znów 14 dni ROBOCZYCH mają na odpowiedź...

ja wiem, że jak za darmo to się nie wybrzydza ale ileż można tak postępować....

alhaz - 2018-07-10, 09:33

Ja przekazalem dwa vouchery i narazie nie mam zadnego dla siebie. Nie wiem jak to slabo dziala. Dzwonilem na infolinie kazali podac imie i nazwisko + vin. No to mi sie udalo zdobyc, ale drugi forumowicz sie nie loguje i nie odpisuje na PW. Bieda z tym :(
przemoc84 - 2018-07-13, 13:46

i co i dalej czekam... pierwsze zgłoszenie dalej wyjaśniają... drugie tak samo... ja się zastanawiam co oni potrzebują jak dostają pełne dane tym bardziej że VOUCHER został wykorzystany!!!... aż się odechciewa bawić w te vouchery
bratbrata - 2018-07-18, 09:40

A na koncu okazuje sie ze nie mozesz wykorzystać swojego VOUCHER'A bo diler jak sprzedawal auto nie wprowadzil tego pierwszego co dales swojemu znjaomemu .... :evil: :evil: :evil: :evil:
przemoc84 - 2018-07-18, 12:46

no to połowa walki za mną... wyjaśniła się sytuacja i jeden voucher aktywny ten ostatni co pełne dane podałem tym z Dacia Polska :) ale dalej czekam co z pierwszym :evil:
przemoc84 - 2018-07-24, 10:31

odcinek kolejny

teraz Pan w salonie twierdzi, że "Prosze Pana po przeanalizowaniu regulaminu promocji niestety nie może Pan skorzystać z promocji. Auto polecającego musi być zakupione w Polskiej sieci dystrybucyjnej - Pańskie auto jest z rynku Francuskiego" natomiast sam dokładnie wpierw przeanalizowałem regulamin i nie mam tam nigdzie mowy o tym, że auto musi być z PL. Pan dalej twierdzi inaczej, infolinia swoje czyli tak jak ja.... czekam... poszedł 2 voucher w innym salonie zobaczymy co tam odpowiedzą :)

przemoc84 - 2018-07-25, 12:25

na przyszłość dla innych, którzy będą mieli problemy ważny pkt regulaminu

§ 1 pkt 5.
Cytat:
Uczestnikiem Promocji, na warunkach określonych w Regulaminie, może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, jeżeli spełnia łącznie następujące warunki:

a) posiada adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego lub prowadzi własną działalność gospodarczą;

b) jest właścicielem pojazdu marki Dacia;

c) posiada aktywne konto w serwisie „MY Dacia” dostępnym pod adresem domenowym http://www.mojadacia.pl; z uzupełnionym numerem podwozia VIN;

d) wydrukuje voucher z poziomu swojego konta w serwisie „MY Dacia” zawierający ofertę „Dacia dla Przyjaciół” dla wybranego Beneficjenta i przekaże go Beneficjentowi w celu otrzymania przez Beneficjenta 800 złotych brutto (słownie: osiemset złotych) na wybrane akcesoria przy zakupie przez Beneficjenta na własność nowego pojazdu marki Dacia w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce. Uczestnik promocji może wykorzystać voucher zawierający ofertę „Dacia dla Przyjaciół” maksymalnie trzy razy;

e) wydrukuje voucher z poziomu swojego konta w serwisie „MY Dacia” zawierający ofertę „Dacia dla Przyjaciół” dla Uczestnika o wartości 800 złotych brutto (słownie: osiemset złotych) z przeznaczeniem na akcesoria w tym punkcie Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce, w którym Beneficjent zakupił na własność nowy pojazd marki Dacia i zrealizował swój voucher 800 zł na akcesoria. Voucher pojawi się na koncie "MY Dacia’’ Uczestnika Promocji w ciągu tygodnia od zamówienia pojazdu przez Beneficjenta.

- dalej „Uczestnicy”.


więc nie ma tu nigdzie mowy o tym czy auto sprowadzone z zagranicy czy kupione w PL, trzeba być TYLKO właścicielem i spełniać resztę punktów.

Dymek - 2018-07-25, 13:29

A co mówią o ciut sprzecznych zdaniach, zawartych w punkcie "e"?
Chodzi o moment pojawienia się vouchera na koncie: w ciągu tygodnia od ZAMÓWIENIA pojazdu, ale jednocześnie po zakupieniu pojazdu na własność.
Wynikałoby z tego, że voucher dla Uczestnika powinien się pojawić na koncie Uczestnika już po zgłoszeniu przez Beneficjenta jego vouchera przy zamawianiu samochodu ale realizacja byłaby możliwa dopiero po zakupie i odbiorze pojazdu...

przemoc84 - 2018-07-25, 13:35

a to już inna kwestia, ja nauczony doświadczeniem po 1 voucherze, gdzie użytkownik się nie loguje proszę teraz o salon oraz imię i nazwisko użytkownika, pomaga to Dacii by w swoim systemie uaktywnili voucher. i tu jest najlepsze, możesz mieć 3 vouchery ale de facto na stronie masz 1 i dlatego musisz wiedzieć w którym salonie go wykorzystać :)
przemoc84 - 2018-07-26, 08:56

i hicior...

Salon w Bydgoszczy twierdzi, że mój voucher dla przyjaciół nie został wykorzystany :shock:

primo voucherz przekazany (użytkownik forum go zabrał do salonu)
secundo okazał voucher, dostał akcesoria
tercio dostałem voucher dla polecającego

no to o co chodzi??!! zapytałem się na infolinii - mają wyjaśniać... znowu...

GRL - 2018-07-29, 21:56

To i ja ponarzekam.
1,5 miesiąca temu się nie dało, dzisiaj również odbiłem się od ściany.
Czy tutaj dyplom mgr inż. to za mało? :roll:

Marek1603 - 2018-07-30, 04:37

Wybierałeś z kalendarza, czy wpisywałeś ręcznie?

Może nie z kropkami tylko pauzami.

Krystian67 - 2018-07-30, 06:02

Walczyłem z tym tak samo. Mój problem leżał u dilera. Auto nie było poprawnie widziane w systemie .Z powodu braku danych .Co tutaj widac. Nic nie da kombinowanie z formatem. Po interwencji musiałem czekać chyba dobę na poprawnosc działania.
Nikita_Bennet - 2018-07-30, 07:43

próbuję dodać auto i wywala mi taki komunikat:
Wpisana data pierwszej rejestracji jest nieprawidłowa. Data powinna mieć format DD-MM-RRRR. Proszę sprawdzić podane informacje

tylko że tam nie da się wpisać daty tylko wywala taki kalendarzyk gdzie można ją wybrać i są kropki zamiast myślników - ktoś wie jak to ominąć?

Dymek - 2018-07-30, 08:21

Zmodyfikowali wybieranie daty a komunikat został ze starych czasów- nie ma znaczenia.
Ten komunikat wyskakuje również gdy samochodu nie ma w systemie. Też przez to przechodziłem- gdy mój samochód został wpisany, to nie miało zupełnie znaczenia jaką datę wybrałem- mogła być zupełnie "z sufitu"- byle we właściwym miesiącu- i tak pojawiała się potem inna- właściwa.
Żeby było weselej, to nie jest data rejestracji z dowodu, tylko data zarejestrowania samochodu w systemie MyDacia a nie znasz tej daty dopóki nie dodasz samochodu w systemie :mrgreen: Fajne błędne koło, ale pozornie, bo (o ile nic nie zmienili) data nie miała znaczenia.

Potwierdzam- przed chwilą dodałem zupełnie obcą Dacię znając jej numer VIN oraz miesiąc w którym była odbierana... :evil: Data wchodzi bez problemu z wybieranej listy w formacie z kropkami.
Czyli albo samochodu nie ma w systemie, albo wpisujesz niewłaściwą datę- spróbuj wybrać datę w innym miesiącu- to musi być miesiąc wpisania samochodu do sytemu przy sprzedaży.

Dymek - 2018-07-30, 08:49

Wpisujesz niewłaściwą datę. System bez problemu przyjmuje datę z listy rozwijanej (z kropkami). Uwaga- to nie jest data rejestracji z dowodu rejestracyjnego, tylko data wpisania samochodu do systemu MyDacia. Z moich prób wynika, że system przyjmie dowolny dzień byle miesiąc i rok się zgadzał.
maugu - 2018-07-30, 11:20

U mnie też tuż po zakupie przez kilka dnie nie dało się dopisać samochodu - pewnie wewnętrzna transmisja danych w systemie (dlaczego tak długo?) musi potwierdzić fakt zakupu. Po kilku dniach problem minął.
GRL - 2018-07-30, 14:33

Zadzwoniłem na infolinię i podano mi datę wydania auta dealerowi, którą wpisałem w okienko i "zabanglało".
przemoc84 - 2018-07-30, 15:53

Kalisz bez problemu przyjął voucher ale jak się okazuje do I generacji Daćki Sandry są inne nr akcesoriów i tym sposobem na spokojnie będzie pasować mi podłokietnik oraz belki dachowe :) czekam dalej co Bydgoszcz po konsultacji z Dacia Polska wymyśli
pan_dziobak - 2018-07-30, 22:44

przemoc84 napisał/a:
i tu jest najlepsze, możesz mieć 3 vouchery ale de facto na stronie masz 1 i dlatego musisz wiedzieć w którym salonie go wykorzystać :)


Czyli jesli na stronie pojawi mi sie voucher, to potem jesli pojade do salonu by go wykorzystac musze powiedziec dane osoby za ktorej "polecenie" mam ten voucher tak? Czyli na voucherach nazwijmy to zwrotnych nie ma danych osobowych i w sumie mozna go druknac 3 razy i dogadywac sie z salonem? Bo przeciez salon odnotowane mial bedzie ze ktos kogo polecilem zrealizowal voucher? Dobrze to rozumiem? Poplatane to strasznie, mam wrazenie ze ktos kto projektowal system tych voucherow specjalnie to tak zagmatwal.

Ogolnie jedna z obdarowanych przezemnie osob juz zrealizowala voucher odemnie i jutro minie 7 dzien a vouchera na koncie jak nie bylo tak nie ma. I teraz nie wiem czy szarpac sie z salonem czy z infolinia dacii.

Kolejne 2 osoby ktore obdarowalem beda realizowac voucher w jednym salonie wiec jesli je zrealizuja powinno pojsc latwiej. Chyba.

Martens - 2018-07-31, 19:05

Zachodzę w głowę, po co Renault ten program. Sam padłem jego ofiarą, zamiast kojarzyć mi się z marką pozytywnie, powoduje jedynie uśmiech politowania.
przemoc84 - 2018-07-31, 19:39

pan_dziobak, jak się nie pojawi voucher to pisz do Dacia podając dane swoje i obdarowanego plus salon oni wtedy "aktywują" voucher. Jak się pojawi najlepiej jest skontaktować się z salonem wysyłając go i zamówić wstępnie akcesoria, tak by przy odbiorze nie okazało się że czegoś nie mają na stanie.
pan_dziobak - 2018-07-31, 20:43

przemoc84, dzieki za cenne wskazowki! :-D
przemoc84 - 2018-08-07, 08:54

i dalej walczę z Bydgoszczą... infolinia przez 8 dni (dziś dzwoniłem czyli zaczął się 9dzień) nic nie ustaliła...

edit. Kalisz bez problemu akcesoria już czekają i w pt będę je miał :) podłokietnik i belki dachowe ale dedykowane do mojego rocznika a nie z katalogu bo te są do nowszej wersji jak się okazuje, co wiem dzięki miłemu Panu z salonu w Kaliszu :)

jammo - 2018-08-07, 18:40

Ja też raczej nie wywalczę akcesoriów z vouchera, który otrzymałem na forum , gdyż podobno są problemy, no i głównie chyba dlatego, że złożony był już po podpisaniu umowy. Składałem zamówienie w marcu , chwilę przed zmianą konfiguracji odnośnie felg na 16 calowe w wersji Prestige, i pan, który załatwiał moje zamówienie, twierdzi, że musiał się dobrze nagimnastykować, aby przyjęli je jeszcze w starej wersji, czyli z 17 ", dlatego trudno będzie dopisać do tego zamówienia voucher. Jak by voucher był dany od razu, to może by coś i było z tego, ale nie wiadomo, czy dostałbym wtedy upust na ponad 3 tyś. zł. Chyba trzeba będzie się pogodzić z tym, tym bardziej, że autko od 2 dni jest już na salonie a ja czekam na kuriera z papierami.
mariusz0207 - 2018-08-07, 19:26

Siemka panowie udało mi się w końcu otrzymać zwrotny voucher na akcesoria już go nawet wydrukowałem na wszelki wypadek jak by nagle go wsysło hihi i tutaj moje pytanie jeśli chodzi o zamówienie akcesori to w moim przypadku tylko z akcesori do lodgy czy mogę wybierac cos z innego modelu?
przemoc84 - 2018-08-08, 08:24

mariusz0207, dowolne jakie chcesz albo pod swój model albo od inny
Maniek27 - 2018-08-08, 09:49

jammo napisał/a:
Ja też raczej nie wywalczę akcesoriów z vouchera, który otrzymałem na forum , gdyż podobno są problemy, no i głównie chyba dlatego, że złożony był już po podpisaniu umowy. Składałem zamówienie w marcu , chwilę przed zmianą konfiguracji odnośnie felg na 16 calowe w wersji Prestige, i pan, który załatwiał moje zamówienie, twierdzi, że musiał się dobrze nagimnastykować, aby przyjęli je jeszcze w starej wersji, czyli z 17 ", dlatego trudno będzie dopisać do tego zamówienia voucher. Jak by voucher był dany od razu, to może by coś i było z tego, ale nie wiadomo, czy dostałbym wtedy upust na ponad 3 tyś. zł. Chyba trzeba będzie się pogodzić z tym, tym bardziej, że autko od 2 dni jest już na salonie a ja czekam na kuriera z papierami.


To chyba wszystko zależy od handlowca, tak jak pisałem wcześniej. Ja swój voucher przyniosłem w momencie, gdy samochód przyjechał do dealera - telefonicznie 3 tygodnie po złożeniu zamówienia poinformowałem mojego handlowca, że posiadam takie cudo. Nie było z tym żadnego problemu....

jammo - 2018-08-08, 14:18

No i sprawa z voucherem wyjaśniona, niestety nie na moją korzyść. Dzisiaj kontaktował się ze mną mój sprzedawca odnośnie przelewu za auto i wspomniał między innymi o tym voucherze. Z tego co mi powiedział, chciał mi go jak najbardziej zrealizować, niestety po wprowadzeniu go do komputera okazuje się, że kolega, który mi go przekazał na forum już ma wykorzystane te vouchery 3 razy, więc wychodzi na to , że zrobiono mnie w konika.
zwirz - 2018-08-09, 08:48

jammo napisał/a:
No i sprawa z voucherem wyjaśniona, niestety nie na moją korzyść. Dzisiaj kontaktował się ze mną mój sprzedawca odnośnie przelewu za auto i wspomniał między innymi o tym voucherze. Z tego co mi powiedział, chciał mi go jak najbardziej zrealizować, niestety po wprowadzeniu go do komputera okazuje się, że kolega, który mi go przekazał na forum już ma wykorzystane te vouchery 3 razy, więc wychodzi na to , że zrobiono mnie w konika.


Nie ma ograniczenia ilości osób polecanych wg mnie - proponuję reklamację w Renault. W tamtym roku poleciłem więcej niż 3 osoby i ja odebrałem 3 vouchery a nie miałem informacji, aby ktoś nie mógł zrealizować tego przy zakupie. Co prawda zapis w regulaminie jest lekko płynny, bo dotyczy uczestnika z limitem 3 vouchcerów, ale z kolei w pkt 6 beneficjent nie ma takiego ograniczenia. Ja bym reklamował.

Dodatkowo weź poprawkę, że to że komuś wyślesz voucher nie znaczy że kupi końcowo auto, już miałem sytuację że komuś wysłałem voucher a skorzystał z vouchera innej osoby. Albo ktoś wykorzysta ale nie napisze Ci że kupił auto, gdzie kupił, nie poda VINu i sam z siebie nie wykorzystasz tego dla polecającego (dla polecającego generowany jest jeden voucher na cały rok bez szczegółów kto gdzie kupił i ile zostało wykorzystanych do jakich aut i szukaj wiatru w polu...).

d) wydrukuje voucher z poziomu swojego konta w serwisie „MY Dacia” zawierający ofertę „Dacia dla Przyjaciół” dla wybranego Beneficjenta i przekaże go Beneficjentowi w celu otrzymania przez Beneficjenta 800 złotych brutto (słownie: osiemset złotych) na wybrane akcesoria przy zakupie przez Beneficjenta na własność nowego pojazdu marki Dacia w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce. Uczestnik promocji może wykorzystać voucher zawierający ofertę „Dacia dla Przyjaciół” maksymalnie trzy razy;

e) wydrukuje voucher z poziomu swojego konta w serwisie „MY Dacia” zawierający ofertę „Dacia dla Przyjaciół” dla Uczestnika o wartości 800 złotych brutto (słownie: osiemset złotych) z przeznaczeniem na akcesoria w tym punkcie Autoryzowanej Sieci Sprzedaży Dacia w Polsce, w którym Beneficjent zakupił na własność nowy pojazd marki Dacia i zrealizował swój voucher 800 zł na akcesoria. Voucher pojawi się na koncie ‘’MY Dacia’’ Uczestnika Promocji w ciągu tygodnia od zamówienia pojazdu przez Beneficjenta.

Dymek - 2018-08-09, 10:17

zwirz napisał/a:
Albo ktoś wykorzysta ale nie napisze Ci że kupił auto, gdzie kupił, nie poda VINu i sam z siebie nie wykorzystasz tego dla polecającego (dla polecającego generowany jest jeden voucher na cały rok bez szczegółów kto gdzie kupił i ile zostało wykorzystanych do jakich aut i szukaj wiatru w polu...

Ano właśnie... Też tak przekazałem voucher nowemu forumowiczowi- kolega był bardzo aktywny przed zakupem auta. Wykorzystał voucher już dawno i kontakt się urwał- nie loguje się na forum i nie odpisuje na maile. Vouchera dla polecającego nie mam i nie mogę uzyskać numeru VIN. Nazwisko i salon to podobno zbyt mało dla infolinii.

zwirz - 2018-08-09, 10:41

Dymek napisał/a:
zwirz napisał/a:
Albo ktoś wykorzysta ale nie napisze Ci że kupił auto, gdzie kupił, nie poda VINu i sam z siebie nie wykorzystasz tego dla polecającego (dla polecającego generowany jest jeden voucher na cały rok bez szczegółów kto gdzie kupił i ile zostało wykorzystanych do jakich aut i szukaj wiatru w polu...

Ano właśnie... Też tak przekazałem voucher nowemu forumowiczowi- kolega był bardzo aktywny przed zakupem auta. Wykorzystał voucher już dawno i kontakt się urwał- nie loguje się na forum i nie odpisuje na maile. Vouchera dla polecającego nie mam i nie mogę uzyskać numeru VIN. Nazwisko i salon to podobno zbyt mało dla infolinii.


Dzwoń do salonu - masz nazwisko, jeśli trafisz na kogoś uprzejmego da Ci namiar na VIN etc. Zawsze jakaś szansa jest ja wyjaśnisz sprawę.

przemoc84 - 2018-08-09, 10:53

Dymek napisał/a:
Nazwisko i salon to podobno zbyt mało dla infolinii.


I tu się mylisz wystarczy :)

norton1 - 2018-08-09, 11:23

Też popieram przedmówcę. Tylko przy pierwszych dwóch Voucherach które realizowałem podawałem numer VIN kupującego i to było w ramach edycji w tamtym roku. Natomiast w tym roku dowiedziałem się ze salony mają już dostęp do systemu gdzie po wklepaniu mojego numeru VIN widzą w jakim salonie został wykorzystany mój Voucher. Często dzwoniąc do salonu byłem pytany o dane zamawiającego ale po stwieredzeniu że dokładnych nie znam sprawdzali sami w systemie po moim numerze VIN czy mam jakiś Voucher u nich do wykorzystania.
zwirz - 2018-08-09, 14:40

norton1 napisał/a:
Też popieram przedmówcę. Tylko przy pierwszych dwóch Voucherach które realizowałem podawałem numer VIN kupującego i to było w ramach edycji w tamtym roku. Natomiast w tym roku dowiedziałem się ze salony mają już dostęp do systemu gdzie po wklepaniu mojego numeru VIN widzą w jakim salonie został wykorzystany mój Voucher. Często dzwoniąc do salonu byłem pytany o dane zamawiającego ale po stwieredzeniu że dokładnych nie znam sprawdzali sami w systemie po moim numerze VIN czy mam jakiś Voucher u nich do wykorzystania.


W sumie to mogę potwierdzić bo realizując jeden voucher gdzie podałem pełne dane powiedziano mi że jeszcze mam 2 aktywne do odbioru więc muszą to widzieć.

jammo - 2018-08-09, 16:28

zwirz napisał/a:
Nie ma ograniczenia ilości osób polecanych wg mnie - proponuję reklamację w Renault. W tamtym roku poleciłem więcej niż 3 osoby i ja odebrałem 3 vouchery a nie miałem informacji, aby ktoś nie mógł zrealizować tego przy zakupie. Co prawda zapis w regulaminie jest lekko płynny, bo dotyczy uczestnika z limitem 3 vouchcerów, ale z kolei w pkt 6 beneficjent nie ma takiego ograniczenia. Ja bym reklamował.

Auto już kupione, więc nie będę się już szarpał. Będę miał swoje 3 vouchery , to może coś uszczknę na tych akcesoriach :-)

przemoc84 - 2018-08-21, 07:37

INFOLINIA dalej twierdzi, że dla Nich sprawa zakończona, bo "Salon twierdzi, iż voucher nie został wykorzystany" ale mają problem bo udowodniłem im że aktywowali mi voucher dla polecającego i tu jest problem, miły Pan na infolinia ma jakiś pomysł by pomóc. Zobaczymy co wymyśli :)
xsadusx - 2018-08-21, 16:07

Spróbowałem dopisać auto do systemu, ale błąd złego formatu daty wystąpił dla wszystkich tegorocznych miesięcy. Auto do odbioru czeka już prawie ponad tydzień, być może po faktycznym odbiorze coś się ruszy.
michele - 2018-08-22, 13:53

Tak po odbiorze bedzie dopiero widoczny po kilku tygodniach.
xsadusx - 2018-08-23, 18:07

Już jest w 24h po odbiorze.
Jeneral_p - 2018-08-23, 18:44

Jak zarejestrujesz to się pojawi.
michele - 2018-08-24, 08:30

Rok temu miałem dopiero po paru tygodniach... I nawet ich poganiałem, ale powiedzieli, czekają na system, oni już wszystko wysłali, co mieli...
Czyżby się poprawili?

SWilk - 2018-09-04, 11:11

Młyny sprawiedliwości mielą powoli ;)

Kolega z forum zamówił z moim Voucherem samochód w maju, w czerwcu odebrał, a ja swój kupon dostałem dopiero kilka dni temu.
Ponad dwa miesiące czekania i upominania się w próżnię - na moje maile i reklamacje nie było reakcji :/

No, ale jest. I teraz się zastanawiam czy da się zamówić za ten kupon felg na zimę...

Czy ktoś kupował felgi strukturalne 16" do Lodgy Outdoor i wie ile takie w aso mogą kosztować?
Jaki może być koszt czujników ciśnienia?

Do aluminiowych niestety zbyt dużo musiałbym dołożyć.

A może ktoś jeszcze jedzie za chwilę zamawiać Dacię do Nazaruka w Lublinie, albo w u innego delara na wschód od Wisły, i potrzebuje Vouchera? :mrgreen: Wciąż mam dwa do oddania 8-)

norton1 - 2018-09-04, 11:35

Ja zamawiałem cały komplet rozłożony na dwa Vouchery ale jeszcze w ramach Voucherów za 2017 rok. Teraz coś mi się obiło o uszy że za Vouchery nie chcą sprzedawać felg, ale musiał byś się jeszcze u źródła dopytać.

Już nie pamiętam dokładnych cen, a na fakturze mam tylko kwote dopłaty jaką przelałem ale:
2x felgi strukturalne do Lodgy + 2x czujniki ciśnienia + kurier - 800zł Voucher miałem do dopłaty 120zł.

Cena felg to było ok 360zł za sztukę chyba.

Dymek - 2018-09-04, 11:40

SWilk napisał/a:
Kolega z forum zamówił z moim Voucherem samochód w maju, w czerwcu odebrał, a ja swój kupon dostałem dopiero kilka dni temu.
Ponad dwa miesiące czekania i upominania się w próżnię - na moje maile i reklamacje nie było reakcji

Ja też pisałem o voucher, w lipcu dwa razy, ale najwyraźniej nikt tego nie czyta i nie odpowiada. Natomiast tydzień temu po telefonie na infolinię, voucher dla polecającego pojawił się na moim koncie w ciągu godziny i jeszcze oddzwonili żeby sprawdzić czy dostałem. Czyli lepiej załatwiać "na gębę"... Po kolejnych dwóch dniach bez problemu odebrałem już moje akcesoria.

norton1 napisał/a:
Teraz coś mi się obiło o uszy że za Vouchery nie chcą sprzedawać felg, ale musiał byś się jeszcze u źródła dopytać.

Na pewno realizują te felgi, które figurują w cenniku akcesoriów dostępnym na stronie Dacii.
Dla Lodgy nie ma tych felg w cenniku, ale są w cenniku dla Sandero. W przypadku wersji Outdoor to chyba ta sama felga montowana w Sandero Stepway Outdoor, Logan MCV Outdoor i Lodgy Stepway Outdoor?
Numer katalogowy 403002053R, model Flexwhell a podana cena to 350zł, co by się zgadzało.
SWilk- w razie czego powołaj się na cennik akcesoriów Sandero i tyle.

SWilk - 2018-09-04, 12:04

Cytat:
SWilk- w razie czego powołaj się na cennik akcesoriów Sandero i tyle.


Dzięki za sugestię. Nie pomyślałem, żeby przejrzeć akcesoria do pozostałych modeli, a przecież wiele z nich może być uniwersalnych ;-)
Choć pewnie pozostanę przy felgach, teraz dwie, a jak się uda, to się pozostałe dokupi.

maugu - 2018-09-04, 13:09

Mój odbiorca vouchera sam rozdaje vouchery, a u mnie nic się nie pojawiło na My Dacia. Nie mam kontaktu do niego - na e-maile nie odpowiada i nie wiem jaki ma VIN bo ponoć po nim infolinia uruchamia procedurę poszukiwania vouchera:(
SWilk - 2018-09-04, 14:20

maugu
Jak jest taki niekontaktowy, to może zarejestruj się jako nowa forumowiczka i wyślij mu PM z prośbą o voucher dla przyjaciela. Powołaj się na któryś z jego postów z ofertą vouchera.
Pewnie będzie chciał zyskać kolejny voucher dla siebie i wyśle Ci pdf. A na nim pięknie wypisany vin i wszystkie dane samochodu oraz właściciela.

Swoją drogą taki voucher wraz ze zdjęciami z forum to istna kopalnia danych do wyłudzeń ubezpieczeniowych. Jest numer rejestracyjny, jest vin, nazwisko... Miasto delikwenta zwykle można odczytać z profilu.
Trochę strach obcym te vouchery wysyłać.

SWilk - 2018-09-04, 14:26

A wracając do kosztów felg, to dostałem info od Nazaruka, że 260zł brutto / sztukę + 70zł czujnik.

Na komplet trochę zabraknie, ale zauważyłem, że na MyDacia ciągle mam kupony na 100/200/300zł. W adnotacji do nich stoi, że ważne 3 m-ce od wydania auta, a jednocześnie data ważności kuponu - 31.12.2018...

Czy ktoś z Was próbował realizować te kupony po upływie 3 miesięcy od odbioru samochodu? Przyjęli czy nie?

Mam ochotę rozbić zamówienie na felgi na dwa zamówienia
1) 3 felgi * 260zł + 70zł czujnik = 850zł, w tym 800zł z vouchera dla polecającego
2) 1 felga * 260zł + 3 czujniki * 70zł = 470zł, w tym 100zł z vouchera na zakupy pow. 400zł.

Fajnie by było jakby się udało. Byłby komplet felg za jedyne 430zł, jeśli umiem liczyć...

Dymek - 2018-09-04, 14:32

Kupony na 100/200/300 są ważne te 3 miesiące- gdy realizowałem taki kupon, skrupulatnie sprawdzali, czy mi nie minęło. Ogólnie kupony widać, bo żaden kupon nie znika z konta, nawet po jego wykorzystaniu- aż tak sprawny ten system nie jest...

SWilk napisał/a:
A wracając do kosztów felg, to dostałem info od Nazaruka, że 260zł brutto / sztukę + 70zł czujnik.

Podejrzanie tanio te felgi... W Lodgy 2017 były czujniki? Bo Sandero już miało system pośredni.

maugu - 2018-09-04, 14:40

SWilk napisał/a:

...
Pewnie będzie chciał zyskać kolejny voucher dla siebie i wyśle Ci pdf. A na nim pięknie wypisany vin i wszystkie dane samochodu oraz właściciela.

To byłby jakiś pomysł, ale też możliwe, że dostał voucher od kogoś innego i nie chciało mu się mnie o tym powiadomić. Szkoda, że system My Dacia działa tak wadliwie bo wyfiltrowanie danych jest dla każdego informatyka banalnie proste. Myślę, ta dysfunkcjonalność że to dalszy ciąg oszczędzania na klientach.
Twój pomysł przeznaczenia voucherów na felgi przypomniał mi niestety o zimie, a już trochę planowałam zaszaleć w drobiazgach akcesoryjnych (jak otrzymam potwierdzenie).

Dymek - 2018-09-04, 14:49

maugu napisał/a:
To byłby jakiś pomysł, ale też możliwe, że dostał voucher od kogoś innego i nie chciało mu się mnie o tym powiadomić. Szkoda, że system My Dacia działa tak wadliwie bo wyfiltrowanie danych jest dla każdego informatyka banalnie proste.

Nie wiesz zupełnie nic o obdarowanym? Nazwisko, w którym salonie kupował? Jeśli znasz salon to zacząłbym od salonu.
Spróbuj może jednak zadzwonić na infolinię Dacia- być może jest możliwość wyłuskania informacji jeżeli Twój kupon został zrealizowany i zarejestrowany. Być może miałem szczęście, ale odniosłem wrażenie, że siedzi tam na linii całkiem kompetentna osoba i naprawdę nie gryzie...
No i nie przełączają cię z numeru na numer- osoba odbierająca telefon wiedziała wszystko i prowadziła sprawę do końca, co nie jest takie częste obecnie.

maugu - 2018-09-04, 15:11

Tak zrobię, myślałam, że bez VIN-u nie mam po co dzwonić. Chciałam nawet wejść do dealera (jest jeden), ale trochę było mi głupio bo tak jak pisałam może ktoś skorzystał z innego darczyńcy, a ja się będę dopytywała u dealera o nazwisko obdarowanego, a to przecież voucher dla przyjaciół, a ja co - nie znam nawet nazwiska.
norton1 - 2018-09-04, 15:26

Z mojego doświadczenia wiem że teraz infolinia jak i salony Dacii mają nowy system informatyczny w którym mają wykaz dostępnych i użytych Voucherów. Jak komuś przekazałaś Voucher to powinni mieć w tym systemie informację gdzie ten Voucher z Twoim numerem VIN został wykorzystany. Sam w ten sposób dochodziłem gdzie dokładnie moje dwa Vouchery zostały użyte.
CzarnY - 2018-09-04, 15:35

RODO - nie udostępnią tych danych. Realizowałem 6 vouczerów - i za każdym razem trzeba było chłopaków opierdalać równo, że zna się regulamin, wie co się może, i generalnie vouczer da się zrealizować bo kupujący kupował u tego samego ciecia. Na dzień dobry dzwonię, przesyłam mejla z vouczerem i prośbą o kosztorys, potem telefon na infolinie dacii - że problemy z realizacją - tak z założenia, po 2-3 dniach nagle telefon z salonu, że się nie da, po informacji, że centrala będzie się kontaktowała - kolejne 2-3 dni i nagle się da. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I zawsze realizacja kurierem - dzięki temu nikomu nie chce się bawić w jakieś papierki, podpisy itp :)

SWilk - 2018-09-04, 15:42

Dymek napisał/a:
W Lodgy 2017 były czujniki? Bo Sandero już miało system pośredni.


Sam nie jestem pewien, niestety przy zmianie opon na letnie nie mogłem sprawdzić. Tqlis kiedyś pisał , że jak jest naklejka na słupku, to nie ma czujników.
Ja naklejki nie mam, więc szykuję się na większy wydatek, ale przed zamówieniem spróbuję się jeszcze dowiedzieć w ASO po VIN. Jak zamawiałem samochód sprzedawca mówił, że niby ma nie być...

norton1 - 2018-09-04, 16:14

Moja Lodgy z końca sierpnia 2017 miała czujniki. Naklejki na słupku dodatkowej nie miałem.
Kauris - 2018-09-04, 16:26

W loganie z czujnikami na wentylach informacja o niewłaściwym ciśnieniu pojawiała się zaraz po przekręceniu kluczyka. Przy układzie pośrednim po ABS takie coś chyba nie jest możliwe? Jeśli to założenie jest prawdziwe, możesz przetestować - spuścić trochę powietrza i jak się kontrolka zapali to są czujniki na wentylach, a jak się nie zapali to po ABS ...albo coś pozmieniali.
Dymek - 2018-09-05, 08:29

Kauris napisał/a:
Przy układzie pośrednim po ABS takie coś chyba nie jest możliwe?

No zgadza się- taki układ "orientuje się" o spadku ciśnienia dopiero podczas jazdy i to naprawdę spory kawałek trzeba przejechać.

przemoc84 - 2018-09-20, 12:38

temat walki z DP i infolinią odpuściłem sobie i na spokojnie znalazłem "chętnych na voucher" i tym sposobem 3/3 oddane co do odbioru jeden już jest zrealizowany drugi jutro akcesoria odbieram a trzeci czekam do końca listopada aż autko trafi do właściciela :)
maugu - 2018-09-24, 07:14

CzarnY napisał/a:
... i za każdym razem trzeba było chłopaków opierdalać równo, ......

Muszę wypróbować w/w metodę bo od dwóch tygodni mają już wszystkie dane przypisane do vouchera tzn. VIN, salon zakupu itp.(udało mi się skontaktować z odbiorcą) i nic. Głucho. Generalnie w Regulaminie nie precyzuje się terminu realizacji vouchera, ale jakaś dobra praktyka handlowa (marketingowa) powinna chyba obowiązywać?

maugu - 2018-09-25, 08:32

Mam voucher zwrotny - może wpis na forum zadziałał, a może przypadek. :) Renault/ Dacia - OK.
keisyzrk - 2019-03-18, 12:15
Temat postu: My dacia
Witam
Czy na stronie my dacia jest historia wizyt w serwisie?szukam i tego. Idę widzę ..

laisar - 2019-03-18, 14:35

Oczywiście - najpierw klikasz w swoje auto, a następnie w "Chcę się zobaczyć historię moich przeglądów".
Armoth - 2019-03-18, 16:59

Mam problem z rejestracją, może ktoś miał podobnie. Loguję się, wpisuję vin, datę pierwszej rejestracji wybieram z rozwijanego kalendarza i wywala błąd, że zły format daty. Kalendarz wpisuje dd.mm.rrrr, a ma być dd-mm-rrrr. Może ktoś z tym walczył wcześniej?
tom45tom - 2019-03-18, 17:24

Salon nie przekazał danych do oddziału. Miałem tak samo. Skontaktuj się z sprzedawcą, zadzwonią , wprowadzą dane i będzie git
keisyzrk - 2019-03-18, 18:18

£No u mnie nie widzę historii przeglądów ;/ klikam na "chce zobaczyć historię moich przeglądów" i pojawiają mi się przeglądy które należy wykonać, a nie te które były..
Dymek - 2019-03-18, 18:36

Armoth napisał/a:
Mam problem z rejestracją, może ktoś miał podobnie. Loguję się, wpisuję vin, datę pierwszej rejestracji wybieram z rozwijanego kalendarza i wywala błąd, że zły format daty. Kalendarz wpisuje dd.mm.rrrr, a ma być dd-mm-rrrr. Może ktoś z tym walczył wcześniej?

Nie odebrałeś jeszcze samochodu- nie zalogujesz. Poza tym data rejestracji nie ma nic wspólnego z zarejestrowaniem samochodu w WK. To jest data wpisania samochodu do systemu przez sprzedawcę. System przyjmie każdą datę, byle wypadała po tej dacie. Ja na możliwość zalogowania w MyDacia czekałem ze 2 tygodnie po odbiorze.

keisyzrk napisał/a:
No u mnie nie widzę historii przeglądów ;/ klikam na "chce zobaczyć historię moich przeglądów" i pojawiają mi się przeglądy które należy wykonać, a nie te które były..

I dokładnie tak to u mnie wygląda. Żadnej historii nie pokazuje.

Andrzej333 - 2019-03-26, 21:00
Temat postu: Re: Moja Dacia / MyDacia
http://MojaDacia.PL lub http://www.dacia.pl/logowanie-rejestracja.html - nowa usługa internetowa dla właścicieli i użytkowników aut tej marki: kalendarz (w tym - przeglądów), oferty specjalne, informacje o akcjach przywoławczych itp.

niestety,przy wprowadzania auta do My Dacia odrzuca z komunikatem "niewłaściwa data rejestracji"
Czy problemem może być,że dopiero dzisiaj auto zarejestrowałem i dziś chciałem tam wprowadzić dane auta?

mistakos - 2019-03-26, 21:57
Temat postu: Re: Moja Dacia / MyDacia
Andrzej333 napisał/a:
http://MojaDacia.PL lub http://www.dacia.pl/logowanie-rejestracja.html - nowa usługa internetowa dla właścicieli i użytkowników aut tej marki: kalendarz (w tym - przeglądów), oferty specjalne, informacje o akcjach przywoławczych itp.

niestety,przy wprowadzania auta do My Dacia odrzuca z komunikatem "niewłaściwa data rejestracji"
Czy problemem może być,że dopiero dzisiaj auto zarejestrowałem i dziś chciałem tam wprowadzić dane auta?

wystarczy przeczytac pare postow wyzej dlaczego tak jest

tAboon - 2019-03-27, 07:10

Dymek napisał/a:
Nie odebrałeś jeszcze samochodu- nie zalogujesz. Poza tym data rejestracji nie ma nic wspólnego z zarejestrowaniem samochodu w WK. To jest data wpisania samochodu do systemu przez sprzedawcę. System przyjmie każdą datę, byle wypadała po tej dacie. Ja na możliwość zalogowania w MyDacia czekałem ze 2 tygodnie po odbiorze

Andrzej333 - 2019-03-27, 09:05

tAboon napisał/a:
Dymek napisał/a:
Nie odebrałeś jeszcze samochodu- nie zalogujesz. Poza tym data rejestracji nie ma nic wspólnego z zarejestrowaniem samochodu w WK. To jest data wpisania samochodu do systemu przez sprzedawcę. System przyjmie każdą datę, byle wypadała po tej dacie. Ja na możliwość zalogowania w MyDacia czekałem ze 2 tygodnie po odbiorze




jasna sprawa-dzięki za informację

Andrzej333 - 2019-03-29, 18:50

u mnie nic się nie pojawiło na My Dacia.

otóż to właśnie-rozumiem,że nie jest standardem obecność na koncie voucherów na tzw.miłe powitanie?
Zalogowałem się dzisiaj po raz pierwszy i przywitała mnie nieaktualna już promocja"dacia dla przyjaciół"....

franius - 2019-03-30, 10:41

Andrzej333 napisał/a:
u mnie nic się nie pojawiło na My Dacia.

otóż to właśnie-rozumiem,że nie jest standardem obecność na koncie voucherów na tzw.miłe powitanie?
Zalogowałem się dzisiaj po raz pierwszy i przywitała mnie nieaktualna już promocja"dacia dla przyjaciół"....


Na tym polegają promocje - pojawiaja się i znikają po osiągnięciu określonych założeń :lol:

boban666 - 2019-06-01, 09:21

Czy ktoś z nowych użytkowników zakładał ostatnio nowe konto na My Dacia ? Pytam bo ja od 2 miesięcy mam problem z założeniem. Nie dostaje wogóle maila z potwierdzeniem rejestracji.
cowcar - 2019-06-01, 14:20

Mi konto założył sprzedawca... Po pierwszym logowaniu zmieniłem hasło.
I nie pamiętam czy musiałem potwierdzać mailowo.

Ze dwa tygodnie musiałem chyba czekać aż będę mógł dodać samochód.
A umowy serwisowe pojawiły się po kolejnym miesiącu lub dwóch.

vampiresku - 2019-06-01, 15:22

Witam.Mam takie pytanie odnośnie MyDacia.Czy mogę do swojego konta dodać nowy samochód czy trzeba utworzyć nowe konto?Przeglądałem konto ale nie znalazłem opcji dodaj nowy pojazd.Jeśli ktoś może wie jak to zrobić będę wdzieczny za info.Pozdrawiam
laisar - 2019-06-01, 16:21

vampiresku napisał/a:
Czy mogę do swojego konta dodać nowy samochód

Oczywiście - jest przycisk "Dodaję mój samochód", tylko trzeba najpierw kliknąć to szerokie "V", żeby się otworzyło menu.

vampiresku - 2019-06-01, 17:21

Dzieki serdeczne znalazłem.
ASH_85PL - 2019-06-02, 05:05

Ja czekam na swojego Dustera i założyłem konto na MyDacia. Sprzedawca powiedział, że można tam sprawdzić swoje warunki gwarancji i jakieś jeszcze pierdoły, ale nie mam do tego dostępu dopóki nie dodam samochodu. Mam nr VIN, ale potrzebna jest jeszcze data pierwszej rejestracji. Jej oczywiście jeszcze nie znam.

I tu pytanie do forumowiczów: czy po wpisaniu wymyślonej daty mogę ją później (po faktycznej rejestracji) zmienić? I co daje dokładnie dodanie samochodu prze jego odebraniem z salonu? Warto kombinować?

boban666 - 2019-06-02, 05:20

No to kurde ja chyba ścigany jestem , albo mam lewe auto bo za chiny ludowe na różnych mailach nie mogę założyć konta.
Dymek - 2019-06-02, 11:25

ASH_85PL napisał/a:

I tu pytanie do forumowiczów: czy po wpisaniu wymyślonej daty mogę ją później (po faktycznej rejestracji) zmienić? I co daje dokładnie dodanie samochodu prze jego odebraniem z salonu? Warto kombinować?

Przede wszystkim "Data rejestracji" nie ma nic wspólnego z datą zarejestrowania w Urzędzie (nadaniem numeru rejestracyjnego). To jest data wpisania samochodu do systemu MyDacia przez sprzedawcę (czy Renault Polska) a to następowało dopiero Po odbiorze samochodu. MyDacia nie przyjmie żadnej daty jeżeli samochodu nie wpiszą do systemu. Natomiast po wpisaniu przyjmie każdą datę byle wypadała po dacie wpisania. No chyba, że coś się zmieniło w ciągu ostatniego roku... W każdym razie mnie się udało dodać i zobaczyć samochód w systemie jakiś tydzień po jego faktycznym odebraniu z salonu.

vampiresku - 2019-06-02, 14:00

Postępowanie jest bardzo proste.Następnego dnia po odbiorze z salonu jedziemy do serwisu z usterką tam pojazd jest wprowadzany do systemu.Wracamy do domu i już bez żadnych problemów możemy go zarejstrować w MyDacia.Oczywiście to taki czarny humorek.Metoda bardzo dobra lecz nie polecam.Pozdrawiam.
Black Dusty - 2019-06-02, 16:27

boban666 napisał/a:
No to kurde ja chyba ścigany jestem , albo mam lewe auto bo za chiny ludowe na różnych mailach nie mogę założyć konta.

Jeden już taki tu jest więc nie staraj się go naśladować i nie przynoś wstydu. :lol:

boban666 - 2019-06-02, 19:22

O matko :evil: :evil: . PRZEPRASZAM to już się nie powtórzy :-D :-D . Tylko co zrobić. RP odpisało mi kiedyś że jest jakaś migracja systemu , ale to było w marcu ??
Bzn1990 - 2019-06-23, 09:58
Temat postu: Rejestracja samochodu na stronie my dacia
Witam, próbowaliście zarejestrować auto na stronie my dacia? Próbuje od paru dni i już mnie ... trafia. Na jakiej przeglądarce bym nie próbował ciągle wyskakuje komunikat o źle wpisanej dacie. Pytam się jak skoro mają wrzucony tam kalendarz... Udało się wam to obejść, jeśli tak to jak? Pozdrawiam i szerokości
bartos123 - 2019-06-23, 16:14

Skorzystaj z wyszukiwarki, temat był dokładnie wyjaśniany. W skrócie - data, którą musisz podać w systemie nie zawsze pokrywa się z datą rejestracji auta, jest to data kiedy sprzedawca wprowadził pojazd do systemu.
rysiek223 - 2019-11-13, 19:13

Zaglądnąłem dzisiaj na my dacia a tu niespodzianka zmienili wygląd strony, przeszukałem wszystko i nie znalazłem wątku moje oferty a czekam na voucher zwrotny, sami zobaczcie jak wygląda teraz:)
Hiszpan_JS - 2019-11-13, 21:15

Zobaczyłem... a właściwie chciałem zobaczyć. Przy próbie logowania wyskakuje napis "Proszę podać prawidłowy adres E-mail" :shock: . Adres jest prawidłowy!!! Wytłumaczy mi ktoś, o co chodzi :-( ?
Black Dusty - 2019-11-14, 00:24

Z różnych przeglądarek to zadziałało mi jedynie na Edge.
Hiszpan_JS - 2019-11-14, 10:10

Niestety, w moim przypadku w Edge też pokazuje ten sam komunikat. :cry:
Black Dusty - 2019-11-14, 10:28

Hiszpan_JS napisał/a:
Niestety, w moim przypadku w Edge też pokazuje ten sam komunikat. :cry:

Skorzystaj z opcji przypomnienia hasła zobaczysz co Ci wyjdzie.

Hiszpan_JS - 2019-11-14, 10:53

Ten sam komunikat. Zarejestrowałem się na innym adresie i poszło. Trochę to dziwne bo w poprzedniej wersji działało normalnie.
Black Dusty - 2019-11-14, 15:11

Hiszpan_JS napisał/a:
Trochę to dziwne bo w poprzedniej wersji działało normalnie

To tak jak z softem do auta czasem coś poprawią a czasem coś spieprzą ewentualnie obie rzeczy jednocześnie.

BLACHA_997 - 2019-11-14, 15:53

Black Dusty napisał/a:
Hiszpan_JS napisał/a:
Trochę to dziwne bo w poprzedniej wersji działało normalnie

To tak jak z softem do auta czasem coś poprawią a czasem coś spieprzą ewentualnie obie rzeczy jednocześnie.


Ja dzisiaj bez problemów zalogowałem się na nową wersję MyDacia, ale po resecie hasła. W poprzedniej wersji nie było wymogów co do 8 znaków wśród których ma być duża litera, cyfra i znak specjalny, dlatego też, tak myślę, oprogramowanie nie przyjmowało mojego starego, prostego hasła :).
Po resecie hasła i ustanowieniu nowego - zgodnie z wymogami - logowanie przebiegło bezproblemowo.
Sama strona, wg. mnie ciekawsza od poprzedniej.

Hiszpan_JS - 2019-11-14, 17:34

Już wiem o co chodzi. Mój adres wygląda tak że za znakiem @ jest tylko jedna litera i pl. Chodzi o to że nazwa domeny musi być dłuża niż jedna litera.
rysiek223 - 2020-01-28, 19:09
Temat postu: My Dacia
Wchodząc dzisiaj na stronę My Dacia, zgłupiałem- otóż w marcu mam przegląd po 4 roku użytkowania i chciałem zobaczyć co tam będzie potrzebne aby wykonać przegląd to nie zgadza się termin 4 lata upływa mi z końcem marca 2020 a na stronie my dacia przegląd w sierpniu 2020, odnośnie usług serwisowych to o ile dobrze pamiętam to powinno wymienić się świece plus filtr powietrza i kabinowy i oczywiście olej ale nie na stronie my dacia tam mam jechać w sierpniu i wymienić tylko olej i filtr kabinowy - nie wiem komu wierzyć totalne bzdury.
Zadzwonię do ASO to zobaczę co powiedzą?

Ircys - 2020-01-28, 21:04

Luknij tu: http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=18575

U mnie też w my Dacia było co innego niż w realu

JS - 2020-01-28, 22:11

Już gdzieś wcześniej pisałem, że od kilku tygodni głupieją oba portale (My Dacia i My Renault) i próżno szukać tam prawidłowych zakresów i kilometrażu przeglądów, ale za to stabilnie funkcjonuje aplikacja My Renault na smartfonie, co mnie dziwi, bo nie dość, że ostatnio ją poszerzono właśnie o te pakiety przeglądów i aktualnych umów, to jeszcze poprawnie zapisuje (i pamięta po wylogowaniu!) przebieg i aktualizuje termin przeglądów.

Awaria pewnie wynika z faktu, że ostatnio informatycy aktualizują strony Dacia/Renault, bo pojawiły się nowe silniki, cenniki i modele (np. nowy Captur), a konfiguratory zaczęły już działać niemal poprawnie.

toka93 - 2020-01-28, 22:14

29 lutego Renault zmienia nawet swój katalog serwisowy. Aktualnie zmienili tylko ceny :)
Prezes - 2020-01-29, 13:19

Ja przegląd mam teraz, a w my Dacia jakieś głupoty o przeglądach co pół roku i to dopiero od sierpnia 2020.. do bani ten portal
Dymek - 2020-01-29, 13:31

Jeszcze w grudniu wszystkie dane mi się tam zgadzały. Teraz strona gubi przebieg samochodu i w ogóle nie mam żadnych informacji o przeglądach byłych i przyszłych...
A po wylogowaniu z MyDacia domyślnie wskakuje strona logowania, ale dla portalu MyRenault :mrgreen:

Pedros - 2020-01-29, 15:14

Dymek napisał/a:
Teraz strona gubi przebieg samochodu i w ogóle nie mam żadnych informacji o przeglądach byłych i przyszłych...

A po wylogowaniu z MyDacia domyślnie wskakuje strona logowania, ale dla portalu MyRenault



U mnie z logowaniem jest podobnie ale poza tym wszystko się zgadza: terminy i zakresy przeglądów, upływu gwarancji, wyposażenie fabryczne auta itp. - wszystko tak jak ma być.

marwojc - 2020-02-27, 17:15

Można obecnie na MyDacia śledzić realizację zamówienia? Zarejestrowałem się zaraz po złożeniu zamówienia (połowa stycznia), ale tam nic nie ma odnośnie produkcji mojego auta.
tAboon - 2020-02-28, 07:31

marwojc napisał/a:
Można obecnie na MyDacia śledzić realizację zamówienia?
Nie.
krimar - 2021-06-15, 11:22
Temat postu: MY DACIA - każdy wie wszystko na temat Twojego samochodu
Zainstalowałęm sobie appkę MY DACIA i wprowadziłem numer VIN swojego auta, zdziwiło mnie trochę, że bez jakiejkolwiek autoryzacji pojawiły się dane mojego pojazdu takie jak konfiguracja, gwarancje, umowy serwisowe, przeglądy, planowane przeglądy itp.
Z ciekawości wyszukałem na OTOMOTO parę ogłoszeń sprzedaży Dacii z podanym VIN i bingo, appka bez żadnych oporów wyświetliła wszystkie informacje na ich temat.
Czy to tak powinno być, czy to błąd systemu?

kapelusznik - 2021-06-15, 11:25

Tak nie powinno być.
A to czy to błąd systemu to inna sprawa.
Może tak ktoś to zaprojektował (bez analizy bezpieczeństwa)

tAboon - 2021-06-15, 12:08

RODO nie chroni takich danych.
toka93 - 2021-06-15, 12:27

No wie wszystko o aucie i co w związku z tym?
Danych personalnych tam przecież nie ma.

kapelusznik - 2021-06-15, 14:14

To że coś nie podlega pod rodo nie oznacza że z automatu powinno być szeroko udostępniane...
pikodat - 2021-06-15, 16:34

kapelusznik napisał/a:
To że coś nie podlega pod rodo nie oznacza że z automatu powinno być szeroko udostępniane...


Akurat to powinno być upowszechniane. Jak jest ogłoszenie to powienien być VIN a z niego powinna być historia co robiono w jakichkoliwek legalnych punktach naprawy. Nielegalne powinny być ścigane.
Tylko oszuści mają co chować w historii swojego auta.
Owszem, może nie byc adresu punktu, któy wprowadzał dane - ale jak na ulicy zobaczę auto i widze jego VIN pod szybą to i numery rejestracyjne widzę czy li powiat pochodzenia też mniej więcej znam.

DrOzda - 2021-06-15, 17:07

Bardzo dobrze że jest taka możliwość, sprawdziłem kilka Dacii , są akcje w stylu jeden przegląd lub wymiana płynu 3 miesiące temu żeby uwiarygodnić "przebieg"
krimar - 2021-06-15, 18:28

pikodat napisał/a:
Jak jest ogłoszenie to powienien być VIN a z niego powinna być historia co robiono w jakichkoliwek legalnych punktach naprawy. Nielegalne powinny być ścigane.

A jak sam sobie wymienię np rozrząd to też jestem nielegalnym punktem i mam być ścigany?

buladag - 2021-07-04, 19:27

Podobno jakoś przez aplikację MyDacia można sprawdzić historie pojazdu (wizyt w ASO i przebiegu) po VIN. Wiecie może gdzie, co, jak? U mnie jest tylko plan przeglądów i terminy do kiedy jaka gwarancja obowiązuje.
nowy - 2021-07-04, 19:29

też jestem ciekaw , bo patrzyłem i nie ma ani przeglądu rocznego, ani dodatkowej wymiany oleju
JS - 2021-07-05, 08:44

Na stronie brak sensownych wpisów od początku roku ubiegłego, bo przestało to funkcjonować, ale w aplikacji MyRenault wszystko widać, oczywiście nie tak szczegółowo jak w systemie ASO, ale dobre i to.
A swoją drogą to chciałbym zobaczyć te wpisy ASO - może tam być sporo interesujących danych typu: czy klient upierdliwy, czy da mu się wcisnąć cokolwiek itp.

Dymek - 2021-07-05, 09:11

Poprzez strony internetowe MyDacia czy MyRenault linki do przeglądów mam nieaktywne.
Ale poprzez Apkę na telefon MyRenault widać historię wizyt, co prawda dość ogólną ale jest. Przy czym wpisy pojawiają się z wielotygodniowym opóźnieniem w stosunku do przebytej wizyty.
Wpisy są w takiej formie:

Dymek - 2021-11-11, 15:05

Odświeżamy, bo chyba nikt nie zgłaszał- w sklepie Google jest już dostępna aplikacja na smartfony My Dacia, analogiczna do istniejącej od dawna My Renault.
chrom6 - 2021-11-12, 09:26

JS napisał/a:
Na stronie brak sensownych wpisów od początku roku ubiegłego, bo przestało to funkcjonować, ale w aplikacji MyRenault wszystko widać, oczywiście nie tak szczegółowo jak w systemie ASO, ale dobre i to.
A swoją drogą to chciałbym zobaczyć te wpisy ASO - może tam być sporo interesujących danych typu: czy klient upierdliwy, czy da mu się wcisnąć cokolwiek itp.


wierz mi że trzeba się baaaaaardzo postarać aby zasłużyć na notkę w historii klienta, awanturny czy upierdliwy klient dla Ciebie to dla nas doradców serwisowych po prostu element krajobrazu, kwestia przyzwyczajenia.
ekstra notki z reguły dostają Ci na których trzeba szczególnie uważać, z którymi wszelkie ustalenia trzeba mieć na piśmie i 100 fotek z przyjęcia pojazdu.
Resztę bezproblemowo obsługuje się trzymając się standardu - protokół przyjęcia, podpisane zlecenie z dokładnym zakresem naprawy, wspólne obejrzenie pojazdu przy przyjęciu. i to działa.

no i jeszcze jedna kwestia - żaden serwis nigdy nie udostępni bazy zleceń z podglądem części serwisowej.

JS - 2021-11-12, 11:42

To ważna kwestia: gdybym sprzedawał auto i chciał udokumentować nowemu właścicielowi historię napraw, przeglądów etc., to w jakim zakresie i na jakich zasadach mógłbym to uzyskać od serwisu - oczywiście jako jego jedyny i pełnoprawny właściciel, który serwisował auto tylko w jednym ASO?
A może jest jakiś inny sposób, by ASO potwierdziło dla dobra przyszłego właściciela zakres napraw i serwisu - oczywiście wyłącznie za zgodą i na udokumentowaną prośbę właściciela?
Będę wdzięczny za odpowiedź, bo te chwile mogą niebawem nadejść.

chrom6 - 2021-11-12, 11:52

JS napisał/a:
To ważna kwestia: gdybym sprzedawał auto i chciał udokumentować nowemu właścicielowi historię napraw, przeglądów etc., to w jakim zakresie i na jakich zasadach mógłbym to uzyskać od serwisu - oczywiście jako jego jedyny i pełnoprawny właściciel, który serwisował auto tylko w jednym ASO?
A może jest jakiś inny sposób, by ASO potwierdziło dla dobra przyszłego właściciela zakres napraw i serwisu - oczywiście wyłącznie za zgodą i na udokumentowaną prośbę właściciela?
Będę wdzięczny za odpowiedź, bo te chwile mogą niebawem nadejść.


nie wiem jak to w Renault wygląda ale podejrzewam że tak samo jak wszędzie - właściciel pojazdu dostaje wydruk historii serwisowej który zwiera daty i zakresy wykonanych przeglądów/napraw, przy jakich przebiegach itd. Oczywiście bezpłatnie, bo to są 2 kliknięcia w systemie i parę kartek papieru wydruku
przy czym np. w grupie VAG taką informację otrzyma TYLKO I WYŁĄCZNIE aktualny właściciel.

Black Dusty - 2021-11-12, 13:21

JS napisał/a:
A może jest jakiś inny sposób,

A może w dokumentach jakie są do każdego samochodu jest miejsce na wpisy i pieczątki.

JS - 2021-11-12, 19:12

Wpisy są w papierowej wersji książki przeglądów, ale bardzo lakoniczne, a zabieram książkę tylko po to, by kolejny właściciel, niekoniecznie miłośnik wydruków elektronicznych, miał "czarno na białym" w klasycznej wersji papierowej.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group